Rate this post

شکلات تلخ فله ای ، خرید شکلات تلخ ، مرکز پخش شکلات تلخ ، شکلات تلخ فله برای کافی شاپ ، شکلات تلخ 75% ، شکلات تلخ ارزان

خرید شکلات  تلخ کیلویی برای سفارشات عمده تاجران و عمده فروشان و همچینین توزیع کندگان بازار از طریق این مرکز انجام می شود.

شکلات تلخ کیلویی ارزان و با کیفیت

شکات تلخ کیلویی، برای سفارشات عمده کاربردهای زیادی در بازار شکلات و شیرنی دارد. با توجه به نزدیکی به آغاز سال 99 و ایام نوروز، قطعا بازار شکلات محبوبیت و مصرف بسیار بیشتری نزد مردم پیدا می کند و از این رو سفارشات نیز رو به افزایش خواهد بود. با توجه به تنوع شکلات تلخ در بازار جهت مزیت رقابت و فروش شکلات تلخ و به دست آوردن سود برای بنگاه های اقتصادی، شناخت شکلات و خرید شکلات با کیفیت و البته با قیمت مناسب بسیار مهم است، چرا که با توجه به شرایط بازار امروزه، قیمت و کیفیت برای فروش و خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتری برای خریدهای بعدی حائز اهمیت است. همچنین با توجه به افزایش مصرف در بین مردم، تامین به موقع و بدون تاخیر جهت تحویل سفارشات نیز امری ضروری است که باید به آن توجه ویژه ای شود.

 

خرید شکلات تلخ

از این رو شکلات ایران با شناخت کافی و سوابق تامین و توزیع، شرایط خوبی را برای مشتریان و عمده فروشان برای خرید شکلات تلخ کیلویی آنها به صورت عمده، با در نظر گرفتن حجم خرید و سفارش مورد نیاز، در نظر گرفته است. شما مشتریان گرامی می توانید از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان فروش این مرکز نسبت به تکمیل اطلاعات سفارشات خود و خریدهای خود با قیمت های مناسب و البته شکلاتی با کیفیت اقدام نمایید.

 

ارسال سفارشات شکلات تلخ برای شهرستان

از مزیت های شرکت شکلات ایران، می توان عرضه شکلات تلخ و دیگر محصولات شکلات و تافی با قیمت های بسیار مناسب، کیفیت های خوب با استانداردهای جهانی جهت توزیع در انواع فروشگاه ها و همچنین صادرات، تحویل به موقع و مطمئن در  سراسر ایران اشاره نمود. ما بوسیله باربری های طرف قرارداد و امین آماده ارسال سفارشات به تمام شهرستان های ایران هستیم. برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل نمایید.

فروش شکلات تلخ فله ویژه کافی شاپ ها و مراکز پخش

یکی از مصارف اصلی شکلات تلخ ، مصرف در کنار قهوه و نوشیدنی های کافی شاپی در کافی شاپ ها می باشد. خوردن شکلات تلخ با فهوه ، اسپرسو ، کاپوچینو ، هات چاکلت و … لذت نوشیدن این نوشیذنی های داغ را دوچندان می کنند. از این رو فروش شکلات تلخ فله ویژه مراکز پخش و کافی شاپ ها به عنوان یکی از مراکز اصلی و متقاضیان اصلی شکلات تلخ، از طریق مرکز پخش شکلات سورن در سراسر ایران انجام می شود. برای فروش شکلات تلخ فله با کارشناسان واحد فروش در تماس باشید.

خرید شکلات تلخ

 

خرید شکلات تلخ ارزان عمده و فله + مشخصات

با توجه به تقاضای بالا برای خرید شکلات تلخ ، و اهمیت قیمت برای خریدهای بالا ، با در نظر گرفتن بهترین قیمت خرید شکلات تلخ ارزان برای مصارف عمده و مراکز پخش از طریق آفرهای ویژه و شرایط تخفیفی ، موقعیت خوبی برای حاشیه سود مناسب و تراکنش بیشتر در این زمینه مهیا شده است. به این منظور برای خرید شکلات تلخ ارزان فله با درصد تلخی متفاوت از 50 الی 90 درصد ، می توانید لیست قیمت شکلات را از واحد فروش دریافت نمایید.

فروش شکلات نوروز ترکمنستان

لیست قیمت شکلات تلخ فله ای

شکلات تلخ در واقع تشکیل شده است از کاکائو خالص تری نسبت به شکلات های شیرین. همانطوری که می دانیم ، کاکائو ماده ای وارداتی و گرانی محسوب می شود. بنابراین هرچه درصد کاکائو بیشتری به جای شکر در شکلات موجود باشد ، کیفیت و قیمت شکلات هم بالاتر می رود. با توجه به این توضیحات قیمت شکلات تلخ بستگی به میزان درصد به کار رفته کاکائو در آن دارد. مراکز پخش شکلات تلخ و کافی شاپ ها می توانند از طریق تماس با واحد فروش لیست قیمت شکلات تلخ را دریافت نمایند.

خرید شکلات تلخ

مشخصات و خرید فله ای شکلات

خرید فله ای شکلات همیشه نسبت به انواع بسته بندی کادویی و غیره آن ، دارای قیمت مناسب تر و شرایط خرید راحت تری بوده است. همچنین بسیاری از مراکز شامل قنادی ها ، بازارهای شکلات و شیرینی ، مراکز پخش و کافی شاپ ها ترجیح به خرید فله ای شکلات دارند. شکلات فله ای معمولا در کیسه های پلاستیکی و کارتن های مخصوص بسته بندی می شود. شرایط خرید فله ای شکلات برای شکلات های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال معمولا شکلات تافی ها در بسته بندی های 3 کیلویی و کارتن 12 کیلویی هستند، در حالیکه شکلات تلخ در کارتن های 5 کیلویی بسته بندی می شود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات شکلات و خرید فله ای شکلات تلخ ، هم از طریق عضویت در کانال تلگرامی به آدرس chocolatiran@ و هم از طریق تماس با پشتیبانی اطلاعات تکمیلی را کسب نمایید.

خرید شکلات تلخ

مرکز پخش شکلات تلخ 75% با بهترین قیمت

درصد تلخی شکلات ، در کیفیت شکلات تلخ بسیار موثر است و کاکائو به کار رفته در آن را بیشتر می کند. کاکائو محصول دانه کاکائو می باشد. دانه کاکائو نیز محصول میوه زرد رنگ درخت کاکائو است که در آفریقا و برخی مناطق آفریقایی می روید. از این رو با توج به وارداتی و کمیاب بودن کاکائو ، این محصول ماده گرانی است. کاکائو دارای خواص بسیار زیادی نیز هست که وجود بیشتر این ماده در شکلات کمک زیادی به سلامتی می نماید. از جمله این مزایا می توان به افزایش حافظه بلند مدت ، جلوگیری از پوسیدگی دندان ها و … اشاره کرئ. مرکز پخش شکلات تلخ 75% با بهترین قیمت فروش در سراسر کشور ، آمادگی ارسال خدمات به شهرستان های سراسر کشور می باشد.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای