Rate this post

خرید از کارخانه تافی و شکلات ایرانی، انواع شکلات تافی مغزدار و آبنبات بن بن فله 12kg، قیمت تافی شکلات صادراتی 0.9 $ قابل معاوضه ریالی، خرید تافی عمده 3 کیلویی فله

تولید کننده انواع تافی و شکلات، آبنبات و ویفر در کارخانه تافی و شکلات به منظور فروش داخلی و صادرات به سایر کشورها در ایران ارائه خدمات می نماید.

خرید فله ای شکلات ایرانی ، عموما روش خرید عمده فروشان و پخش کنندگان شکلات در بازار است. تولید کننده های شکلات نیز برای خریدارانی که به صورت فله و عمده به شکلات نیاز دارند، علاوه بر بسته بندی به صورت فله نیز محصولات خود را تولید می نمایند.

کارخانه تافی و شکلات

خرید فله ای شکلات ایرانی ، مناسب و مقرون به صرفه برای تجارت

با توجه به نوسانات قیمت ارز، و بالا رفتن قیمت محصولات مختلف، از جمله انواع شکلات های لوکس و خارجی، از یک طرف و وجود تقاضا و درخواست خرید شکلات از طرفی دیگر، طبق آمار مشاهده می شود که حجم خرید شکلات در میان مصرف کننده های نهایی پایین تر آمده و به بیانی دیگر قدرت خرید مردم دراین بخش پایین تر آمده است. اما در این میان راهی بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای فعالان حوزه خرید و فروش و پخش شکلات ایرانی پیشنهاد می کنیم، تا از این شرایط عنوان شده که شامل وجود تقاضا ولی خرید پایین است، استفاده مناسب و بهینه نمایید و فروش های خود را افزایش دهید.

کارخانه تافی و شکلات

فروش فله ای شکلات ایرانی ، با قیمت های مستقیم درب کارخانه و دست اول

گروه شکلات ایران، با ارتباطات و تعاملات گسترده با تولید کنندگان معتبر و با کیفیت، همچنین شناخت دقیق و مناسب بازارهای عرضه و تقاضا و نیازهای بازار و بهره مندی از کارشناسان و متخصصان با تجربه در تولید و تامین انواع شکلات، سبدی از بهترین شکلات های ایرانی را برای خرید عمده با قیمت های مستقیم درب کارخانه فراهم کرده است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و قیمت ها، نحوه فروش و پخش شکلات ارزان ، مشاوره و انتخاب محصول با ما در تماس باشید.

کارخانه تافی و شکلات

انواع محصولات شکلاتی قابل عرضه در سراسر ایران

مرکز فروش شکلات سورن با تولید و عرضه انواع محصولات شکلاتی در مدل های زیر خدمات خود را ارائه می نماید:

ما در این مرکز، این امکان را فراهم کرده ایم تا با توجه به گستره مشتریانمان در سراسر ایران، در هر نقطه ای از ایران که فعالیت می نمایید، انواع محصولات شکلاتی  مورد نیاز خود را با قیمت مستقیم و دست اول و بدون واسطه انجام دهید. این کار را از طریق باربری های طرف قرارداد و با کمترین هزینه های حمل و نقل انجام می دهیم.

کارخانه تافی و شکلات

تماس با مرکز فروش شکلات کارخانه تافی و شکلات

روند خرید فله ای شکلات ایرانی و مصرف شکلات ها در بازارهای مختلف و مهم تر از آن در فصل های مختلف و حتی سال های مختلف، نشان دهنده آمار و ارقام متفاوتی است. این روند را ما نه تنها در بازارهای داخلی بلکه در بازارهای خارجی فروش شکلات ایرانی و صادرات به کشورهای دیگر نیز تجربه کرده ایم. بنابراین انتخاب صحیح محصول در زمان مناسب باعث فروش به موقع و سریع و بازدهی بالا می باشد. این نکته را نیز باید در نظر داشت که خرید مناسب در زمان مناسب و فرصت مناسب باید با قیمت مناسبی نیز همراه باشد. چرا که فروش موفق نیازمند خرید موفق است. لذا برای انتخاب و خرید مناسب انواع شکلات، واحد پشتیبانی در مرکز فروش شکلات در کارخانه تافی و شکلات پاسخگویی تماس مشتریان گرامی است.

نام محصولتافی و ابنبات
وزن فله ای3 کیلوگرم
نوع بسته بندی فلهپلاستیک
دستورالعمل نگهداریدر دمای اتاق
تعداد در کارتن4 بسته 3 کیلویی
کشور سازندهایران
مشخصات کارتنشیرینگ پلمپ
رنگ محصول20 رنگ
وزن کارتن12 کیلوگرم
تاریخ انقضا24 ماه پس از تولید
قیمت محصول درب کارخانهنسبت به حجم سفارش
شماره مدل27125
قیمت صادراتی0.9-1 $ دلار (تبدیل ریالی)

خرید از کارخانه تافی و شکلات ایرانی

تقریبا تمامی تاجرانی که بصورت عمده خرید و فروش شکلات تافی در انواع مغزدار و کاکائویی و انواع آبنبات و بن بن انجام میدهند، تمایل دارند بصورت مستقیم و بی واسطه با کارخانه در ارتباط باشند  تا بتوانند داز مزیت های بهتری اعم از حذف واسطه، قیمت مناسب تر و اطمینان و امنیت های بیشتر را تجربه کنند. لذا خرید از کارخانه تافی و شکلات ایرانی به منظور پخش عمده در داخل کشور و نیز صادرات از تقاضاهای اصلی تاجران این حوزه هست که این مورد را برای شما امکان پذیر نموده ایم.

با ارتباط مستقیم با واحد فروش کارخانه تولیدی تافی شکلات و آبنبات ما مسیر خود را برای تجارت هموار نمایید.

سفارش کانتینری شکلات تافی مغزدار صادراتی

معمولا صادراتی شکلت تافی مغزدار و سایر انواع آبنبات و بن بن از مرزهای ایران بصورت کانتینری انجام می گیرد. در ماشین های کانتینر ظرفیت حمل به اندازه 25000 کیلوگرم است . بنابرابن با در نظر داشتن حجم یک کارتن از محصولات تافی و ابنبات که 12 کیلوگرم است ، یک کانتینر 2000 کارتن شکلات جابجا میکند. شکلات تافی مغزدار صادراتی ما به کشورهای مختلفی از طریق های مرزهای جنوبی، شمالی، غربی و شرقی صادر می شود مقصد کشورهای زیر از جمله روش های ویژه ما به شمار می روند:

  1. عراق
  2. ترکمنستان
  3. پاکستان
  4. افغانستان
  5. آذربایجان
  6. روسیه
  7. ارمنستان

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای