Rate this post

خرید لسیتین خوراکی در کشور ما بسیار رواج دارد؛ چراکه این محصول از محصولات کاربردی صنایع است که در ترکیب بسیاری از محصولات تولیدی به کار گرفته می شود. صنایع غذایی یکی از صنایعی است که تولیدکنندگانش از لسیتین به عنوان امولسیون کننده و اصلاح ویسکوزیته تولیدات خود استفاده می کنند.

خرید لسیتین خوراکی

پیش از پرداختن به موضوع اصلی که خرید لسیتین خوراکی است ابتدا کمی درباره لسیتین و منابع آن صحبت می‌ کنیم. لسیتین (Lecithin) یک واژه یونانی است که به مفهوم زرده تخم مرغ می باشد. دلیل نامگذاری لسیتین نیز این است که نخستین بار در زرده تخم مرغ کشف شد به همین خاطر آن را لسیتین نامیدند.

البته زرده تخم مرغ تنها منبع تولید لسیتین نیست و این ماده را می ‌توان از منابع مختلفی همچون سویا، آفتابگردان، دانه پنبه، گوشت و … استخراج کرد. لسیتین حتی در بدن انسان‌ها نیز یافت می شود و یک ماده ضروری برای بدن به شمار می آید به همین خاطر شاهد استفاده گسترده از آن در صنایع غذایی هستیم.

خرید لسیتین خوراکی سویا E322

خرید لسیتین خوراکی سویا E322

خرید لسیتین خوراکی سویا E322 توسط تولیدکنندگان حرفه ای در ۲ نوع پودری و مایع صورت می گیرد. تولیدکنندگانی که در کار تولید نان هستند از لسیتین پودری استفاده می کنند و تولیدکنندگانی هم که در کار تولید شکلات، بیسکویت، شیرینی و … هستند به سراغ خرید لسیتین مایع می روند. به این ترتیب، لسیتین مایع نسبت به نوع پودری از طرفداران بیشتری برخوردار است و کاربردهای بیشتری در صنایع تولیدی دارد.

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”center” ]لسیتین یک افزودنی درجه یک جهت کنترل ویسکوزیته محصولات صنایع غذایی است که انعطاف پذیری خوبی در برابر آب و چربی دارد.[/hwgold-dash]

ضمن اینکه، لسیتین جزء مکمل های غذایی باارزش هم به حساب می آید. این مکمل از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و خواص شگفت انگیزی دارد. برخی از افراد تصور می کنند لسیتین یک ماده مضر و خطرناک است که این تصور کاملا اشتباه می باشد. لسیتین نه تنها برای بدن ضرری ندارد بلکه شامل فوایدی همچون کاهش کلسترول، کمک به درمان آکنه و بهتر شدن کارکرد کبد نیز می باشد. البته در مصرف لسیتین همچون سایر محصولات غذایی نباید زیاده روی شود.

عوامل موثر بر قیمت لسیتین مایع

عوامل موثر بر قیمت لسیتین مایع

از عوامل موثر بر قیمت لسیتین مایع می توان به کشور تولیدکننده، مارک محصول و وزن آن اشاره کرد. تولیدکنندگان باتجربه با خرید عمده مواد پایه ای موردنیاز خود در هزینه های اولیه‌شان صرفه جویی کرده و نیاز مرکز خود را تا مدت ها برطرف می کنند.

برند محصول اولیه نیز یکی دیگر از مواردی است که بر قیمت آن تاثیر زیادی می گذارد. در رابطه با خود لسیتین، شاهد ارائه این محصول توسط برندهای مختلف و قیمت های متفاوت هستیم. برندی که از نظر قیمت و کیفیت مناسب است، برند گجرات هند می باشد. این شرکت در تولید لسیتین سویا مایع تخصص دارد و محصولات خود را در درجه کیفی استانداردی تولید و عرضه می کند.

بهترین محیط جهت نگهداری از لسیتین

بهترین محیط جهت نگهداری از لسیتین

آشنایی با بهترین محیط جهت نگهداری از لسیتین باعث می شود مدت بیشتری بتوانید این محصول را در مرکز خود نگهداری کرده و با همان کیفیت اولیه در تولیدات خود استفاده نمایید. این محصول همچون بسیاری از محصولات اولیه بایستی در محیطی خشک و خنک و به دور از نور خورشید و گرما نگهداری شود.

توجه به نحوه نگهداری از لسیتین بسیار مهم است و بایستی مدنظر کادر تولید قرار بگیرد تا سطح کیفی محصولات تولید داخل افزایش یابد. ضمن اینکه، لسیتین تنها محصول وارداتی مرکز soren نیست و مواد اولیه مهم و اساسی همچون پودر کاکائو طبیعی، پودر کاکائو آلکالایز، پودر نارگیل خشک، پودر نارگیل چرب، پودر ژلاتین، گوارگام، گلیسیرین و … در حال فروش و پخش سراسری به تولیدی های مختلف کشور هستند.

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای