Rate this post

خرید پودر گوارگام پاسیفیک را می‌توان در کیسه‌های 20 و 25 کیلوگرمی انجام داد. گوارگام نوعی محصول غذایی است که به‌عنوان افزودنی در مواد غذایی مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول به نام‌های دیگری همچون گوم گوار، گواران، گووما گوار و صمغ آدامس گوارگام شناخته می‌شود. مهم‌ترین ویژگی و خاصیت این محصول افزایش غلظت مواد غذایی می‌باشد. ازاین‌رو از این ماده در تولید محصولات غذایی که به غلظت نیاز دارند استفاده می‌شود. گوارگام را می‌توان به روش‌های مختلفی همچون سفارش از طریق سایت‌های اینترنتی و یا مراجعه حضوری خریداری کرد.

خرید پودر گوارگام پاسیفیک

ویژگی صمغ گوارگام مرغوب

گوارگام از نوعی گیاه سبزرنگ به نام گوار تولید می‌شود. این گیاه در کشورهایی مانند هندوستان و پاکستان رشد می‌کند. نحوه نگهداری و برداشت گوارگام تأثیر زیادی بر کیفیت محصول نهایی دارد. مهم‌ترین ویژگی صمغ گوارگام مرغوب دارا بودن رنگ یکدست می‌باشد. معمولاً برخی از افراد سودجو گوارگام تقلبی را وارد بازار می‌کنند. در گوارگام تقلبی مقداری افزودنی موجود است. این ماده افزودنی موجب ناخالصی گوارگام شده و رنگ آن را تغییر می‌دهد.

گوارگام مرغوب از نقش تثبیت‌کنندگی خوبی برخوردار است؛ یعنی ذرات مواد غذایی را به هم می‌چسباند و به این محصولات غلظت می‌دهد. چسبندگی این ماده حدوداً 8 برابر نشاسته ذرت است. همچنین میزان قیمت این محصول بسیار پایین‌تر از قیمت نشاسته است. ازاین‌رو استفاده از این محصول در تولیدی‌ها دارای صرفه اقتصادی نیز می‌باشد. خرید پودر گوارگام پاسیفیک در بالاترین کیفیت را می‌توانید از طریق بازرگانی‌ها انجام دهید. این پودر در بسته‌های 25 کیلویی به بازار وارد می‌شود و در اختیار تولیدی‌ها قرار می‌گیرد.

خرید پودر گوارگام پاسیفیک | ویژگی گوارگام

قیمت صمغ گوارگام در بازار ایران

قیمت صمغ گوارگام در بازار ایران بستگی به عوامل مختلفی دارد. نرخ ارز یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت این محصول است. چراکه گوارگام بیشتر از دو کشور پاکستان و هند وارد می‌شود. هزینه واردات از هریک از این کشورها مختلف است. همچنین قیمت محصول با وزن بسته‌بندی آن رابطه مستقیمی دارد. خرید پودر گوارگام پاسیفیک در بسته‌های 25 کیلویی انجام می‌گیرد. در میان گوارگام‌های هندی گوارگام عبدالقادر و گوارگام پاسیفیک از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. برند پاسیفیک یک برند شناخته‌شده است که علاوه بر تولید گوارگام درزمینهٔ تولید محصولاتی مانند زردچوبه، کنجد، فلفل سیاه، سویا و… فعالیت دارد. محصولات پاسیفیک با قیمت مناسبی در بازار عرضه می‌شوند. به‌طورکلی قیمت صمغ گوارگام در بازار ایران بستگی به عوامل زیر دارد:

  • نوع برند و مارک گوارگام
  • وزن بسته‌بندی گوارگام
  • میزان خرید گوارگام
  • نحوه سفارش و تقاضا گوارگام

در خریدهای عمده و مستقیم هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

خرید پودر گوارگام پاسیفیک | قیمت گوارگام

مهم‌ترین کاربردهای گوارگام

از مهم‌ترین کاربردهای گوارگام می‌توان به صنایع غذایی اشاره کرد. البته این ماده با گرید متفاوت در صنایع دیگر نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ اما عمده مصرف گوارگام در تولید محصولات غذایی است. این ماده جهت تولید محصولات زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

  • تولید انواع سس جهت تثبیت امولسیون
  • تولید نوشابه جهت تقویت مزه و افزایش ماندگاری
  • تولید نان جهت افزایش کیفیت و ماندگاری
  • ماکارونی جهت افزایش استحکام ساختار آن
  • سوسیس و ژامبون جهت اتصال مواد اولیه آن
  • بستنی جهت جلوگیری از ذوب شدن آن و… .

باید توجه داشت که از گوارگام در صنایعی مانند تولید محصولات دارویی، آرایشی، بهداشتی و کاغذسازی نیز استفاده می‌شود. این ماده از محصولات پرفروش بازار بوده و در انواع و نمونه‌های مختلفی عرضه می‌شود.

خرید پودر گوارگام پاسیفیک | کاربرد گوارگام

خرید پودر گوارگام پاسیفیک

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید پودر گوارگام پاسیفیک را می‌توانید از طریق مجموعه بازرگانی و تولیدی سورن انجام دهید.[/box] سورن یکی از بزرگ‌ترین عرضه کنندگان مواد اولیه محصولات غذایی می‌باشد. این مجموعه محصولات خود را با بهترین کیفیت به فروش می‌رساند. محصولات سورن ضمن دارا بودن کیفیت خوب از قیمت مناسبی نیز برخوردارند. ازاین‌رو مشتریان خریدی مطمئن و باکیفیت را تجربه خواهند کرد. خرید از سورن به روش‌های مختلف حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر می‌باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای