Rate this post

وارد کنندگان سوربیتول گام مهمی در جهت تولید محصولات سلامت محور در کشور بر می دارند. سوربیتول Sorbitol یک جایگزین عالی برای شکر محسوب می شود با این تفاوت که مضرات آن را نداشته و حتی افراد مبتلا به دیابت نیز می توانند از آن استفاده کنند.

وارد کنندگان سوربیتول

این شیرین کننده سالم چندین مزیت دارد از جمله اینکه کالری پایینی داشته و مصرف آن باعث اضافه وزن در افراد نمی شود. میزان شیرینی موجود در سوربیتول نیز تا 60 درصد خود شکر برآورد شده است که یک درصد استاندارد و نرمال محسوب می شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]سوربیتول یک انتخاب عالی برای تولید کنندگانی است که علاوه بر طعم، به سالم بودن محصول نیز اهمیت می دهند و مایل هستند یک محصول درجه یک به مصرف کننده ارائه دهند.[/box]

با توجه به ماهیت این محصول، بیشترین استفاده از آن در شیرینی جات صورت می گیرد و تولید کنندگان این محصولات، با استفاده از سوربیتول یک طعم عالی به آنها می بخشند. با ما همراه باشید تا شما عزیزان را با این محصول اولیه بی نظیر آشنا نماییم.

وارد کنندگان سوربیتول در ایران

وارد کنندگان سوربیتول در ایران

فعالیت وارد کنندگان سوربیتول در ایران منجر به تامین این ماده در کشور شده است. بازرگانی سورن نیز یکی از تامین کنندگان عمده این محصول می باشد که آن را با بسته بندی مناسب به سراسر کشور ارسال می کند.

از آنجایی که مراکز تولیدی بیشماری در ایران راه اندازی شده اند و خوشبختانه بسیاری از آنها در کار خود موفق هستند نیاز است تا مواد اولیه با کیفیتی به این مراکز تزریق شود تا آنها محصولات مرغوبی را تولید و به بازار عرضه نمایند.

بنابراین برای تولید یک محصول درجه یک بایستی همه به وظایف خود عمل نمایند تا هدف اصلی که صادرات و ارزآوری برای کشور عزیزمان است محقق شود. مجموعه Soren نیز با تامین مواد اولیه و افزودنی های مهم سعی در رفع نیاز تولید کنندگان کشور داشته و این سایت نیز برای افرادی دایر شده است که از مرکز دور هستند و یا زمان کافی برای خرید حضوری ندارند.

استفاده از سوربیتول در صنایع شیرینی سازی

استفاده از سوربیتول در صنایع شیرینی سازی

استفاده از سوربیتول در صنایع شیرینی سازی به وفور انجام می شود. در زیر به محصولاتی که می توان در محتوا آنها سوربیتول را بکار برد اشاره نموده ایم:

  • کیک ها و کلوچه های مختلف
  • آدامس هایی با میزان شیرینی پایین
  • انواع آبنبات و پاستیل
  • شکلات های رژیمی
  • نبات ها

خرید اینترنتی پودر سوربیتول (sorbitol powder)

خرید اینترنتی پودر سوربیتول (sorbitol powder)

همانطور که اشاره شد خرید اینترنتی پودر سوربیتول (sorbitol powder) برای آن دسته از مراکزی مناسب است که از شعبه مرکزی دور بوده و مایلند از آن خرید خود را انجام دهند و یا تولید کنندگانی که مشغله کاری زیادی دارند و ترجیح می دهند خرید خود را آنلاین انجام دهند.

البته به طور کلی خرید آنلاین مواد اولیه طرفداران بیشماری داشته و حتی مراکز نزدیک نیز ترجیح می دهند سفارشات خود را آنلاین انجام دهند. ما نیز در راستا احترام به مشتریان خود این خواسته آنها را فراهم نموده ایم و این عزیزان می توانند در ساعت دلخواه خود با ثبت سفارش در فرم زیر، محصولات مورد نیازشان را سفارش دهند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای