Rate this post

مراکز فروش کره کاکائو

درخت کاکائو با نام علمی تئوبروما یکی از درختان سرسبزی است که در مناطق استوایی و گرمسیری رشد می‌کند. این درخت دارای میوه‌ای به رنگ زرد می‌باشد. هر میوه حاوی مقداری دانه کاکائو است. دانه‌های درخت کاکائو جهت تولید پودر کاکائو و کره کاکائو مورداستفاده قرار می‌گیرند. هر دو این محصولات به‌طور گسترده‌ای در شکلات‌سازی استفاده می‌شوند. کره کاکائو توسط مراکز مختلفی و در کشورهای متعددی تولید می‌شود. اسپانیا، هلند، مالزی، اندونزی، ترکیه و فرانسه برخی از تولیدکنندگان کره کاکائو در جهان محسوب می‌شوند. برندهای مختلف کره کاکائو دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. می‌توان برندهای مختلف این محصول را از مراکز فروش کره کاکائو خریداری کرد.

اصلی‌ترین کاربرد کره کاکائو

کاربرد کره کاکائو

اصلی‌ترین کاربرد کره کاکائو در تولید شیرینی و شکلات است. این محصول باعث یکنواخت شدن مواد اولیه شکلات می‌شود و شکر موجود در شکلات را نرم و روان می‌کند. کره کاکائو باعث طعم دهی می‌شود. عطروطعم شکلات را تقویت می‌کند. این روغن نقش نگه‌دارنده و تثبیت‌کننده مواد شکلات را نیز دارند. از ذوب شدن شکلات در دماهای بالا جلوگیری می‌کند. همچنین کره کاکائو باعث براق شدن سطح شکلات می‌شود.

باید توجه داشت که در هر دانه کاکائو مقدار محدودی روغن کاکائو وجود دارد. به همین دلیل دسترسی به این محصول دشوار است و معمولاً با قیمت زیادی عرضه می‌شود. برخی از تولیدی‌ها و قنادی‌ها به‌جای کره کاکائو از روغن CBS یا سایر روغن‌های جایگزین کره کاکائو استفاده می‌کنند. می‌توان کره کاکائو و روغن‌های جایگزین را از مراکز فروش کره کاکائو به‌صورت مستقیم خریداری کرد.

قیمت عمده کره کاکائو

قیمت عمده کره کاکائو

ازآنجایی‌که بیشتر کره کاکائو مصرفی ایران از طریق واردات تأمین می‌شود؛ قیمت این محصول ارتباط مستقیمی با نرخ ارز دارد. البته باید توجه داشت که تمامی برندهای مختلف کره کاکائو دارای قیمت یکسانی نیستند. مارک و برند، نوع کشور تولیدکننده و نوع بسته‌بندی از عوامل تأثیرگذار بر میزان قیمت کره کاکائو محسوب می‌شوند. قیمت عمده کره کاکائو کمتر از قیمت خرید جزئی است. اگر شما این محصول را به‌صورت مستقیم و با تناژ بالا از مراکز فروش کره کاکائو خریداری نمایید؛ از مقدار هزینه‌های شما کاسته خواهد شد.

مراکز فروش کره کاکائو در ایران

مراکز فروش کره کاکائو

بازرگانی سورن یکی از مراکز فروش کره کاکائو در ایران محسوب می‌شود. این مجموعه انواع برندهای معتبر خارجی کره کاکائو را به‌صورت عمده عرضه می‌کند. سورن تمامی محصولات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه می‌نماید. خرید از بازرگانی سورن به دو روش حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است؛ بنابراین خرید مطمئن و آسانی را با سورن تجربه خواهید کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای