Rate this post

فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی

روغن یکی از اصلی‌ترین مواد در تهیه محصولات غذایی است. روغن‌ها در دو نوع گیاهی و حیوانی تهیه می‌شوند. جهت تهیه شیرینی و شکلات بیشتر از روغن‌های گیاهی استفاده می‌شود. کره کاکائو یکی از روغن‌ها و مواد اولیه شکلات‌سازی است. این روغن از دانه‌های میوه کاکائو به دست می‌آید. مقدار چربی در هر دانه کاکائو محدود است به همین دلیل روغن کاکائو از قیمت بالایی برخوردار است. تولیدی‌های شکلات جهت صرفه‌جویی در هزینه‌ها به‌جای روغن کاکائو از جانشین‌های آن استفاده می‌کنند. کره کاکائو مالزی یکی از برندهای مرغوب و پرمصرف است. می‌توان این محصول را از بازرگان‌های واردکننده و مراکز فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی (WBBFAT) و (Sime darby) خریداری کرد.

انواع روغن جانشین کره کاکائو و کاربردهای آن

انواع روغن جانشین کره کاکائو
انواع روغن جانشین کره کاکائو و کاربردهای آن

آشنایی با انواع روغن جانشین کره کاکائو و کاربردهای آن سبب می‌شود انتخاب مناسبی برای مرکز تولیدی خود داشته باشید. روغن جانشین کره کاکائو از هسته میوه پالم به دست می‌آید و قیمت بسیار مناسبی نسبت به کره کاکائو دارد. این روغن دارای ویژگی‌ها و خواصی مشابه کره کاکائو است و در دو نوع قالبی و پوششی تولید می‌شود. این روغن باعث یکدست شدن مواد اولیه شکلات شده و قالب پذیری شکلات را بالا می‌برد. روغن‌های جانشین کره کاکائو از ذوب شدن شکلات در دماهای بالا جلوگیری می‌کنند. مراکز فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی (WBBFAT) و (Sime darby) نیز این محصول را به دو صورت قالبی و پوششی به فروش می‌رساند. این برند از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و دارای طعمی مشابه کره کاکائو است.

لیست قیمت روغن جانشین کره کاکائو

قیمت روغن جانشین کره کاکائو

قیمت روغن‌های جانشین پایین است اما تمامی این روغن‌ها دارای قیمت یکسانی نیستند. ازآنجایی‌که بیشتر روغن‌های جانشین از کشورهای خارجی وارد می‌شوند؛ نرخ ارز تأثیر زیادی بر میزان قیمت این روغن‌ها دارد. همچنین نوع برند و نوع روغن نیز در میزان قیمت روغن جانشین مؤثر است. جهت اطلاع از لیست قیمت روغن جانشین کره کاکائو با نمایندگی‌های فروش تماس برقرار نمایید. مراکز فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی (WBBFAT) و (Sime darby) نیز برای این محصول قیمت مناسبی در نظر گرفته‌اند که می‌توان آن را به روش حضوری و اینترنتی خریداری کرد.

مراکز فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی (WBBFAT) و (Sime darby)

فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی
مراکز فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی (WBBFAT) و (Sime darby)

سورن یکی از مراکز فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی (WBBFAT) و (Sime darby) است. این مجموعه بازرگانی برند WBBFAT و (Sime darby) را در کارتن‌های 20 کیلوگرمی و به‌صورت عمده به فروش می‌رساند. می‌توان این روغن را به دو روش حضوری و اینترنتی از سورن خریداری کرد. خرید با تناژهای بالا امکان‌پذیر است. جهت خرید و ثبت سفارش با واحد فروش در تماس باشید.

فروش روغن جانشین کره کاکائو مالزی

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای