Rate this post

درخت کاکائو یکی از درختان بومی نواحی آمریکای مرکزی و جنوبی است. میوه این درخت بسیار پرکاربرد می‌باشد و از آن محصولات متعددی تولید می‌شود. پودر کاکائو و کره کاکائو دو محصول اصلی به‌دست‌آمده از میوه درخت کاکائو هستند. بیشترین موارد مصرف این دو محصول در تولید شکلات و شیرینی است. برندهای مختلف پودر و کره کاکائو در بازار موجود است. تولید کره کاکائو در جهان محدود است. چراکه در دانه‌های کاکائو مقدار بسیار کمی چربی وجود دارد. به همین دلیل دسترسی به کره کاکائو دشوار است. ازاین‌رو بیشتر تولیدی‌های شکلات به‌جای استفاده از این روغن از روغن‌های جایگزین استفاده می‌کنند. روغن جایگزین کره کاکائو برند wbb یکی از انواع این روغن‌ها محسوب می‌شود که در بازار ایران بسیار پرفروش است.

بازرگانی پخش عمده روغن جایگزین کره کاکائو

موارد مصرف روغن cbs

روغن cbs یا جایگزین کره کاکائو دارای کاربردهای متعددی است. این روغن از دانه میوه پالم به دست می‌آید و به همین دلیل از قیمت مناسبی برخوردار می‌باشد. روغن cbs دارای ویژگی‌هایی مشابه کره کاکائو است؛ بنابراین موارد مصرف روغن cbs همانند موارد مصرف روغن کاکائو است. از این روغن بیشتر در تولید شکلات استفاده می‌شود. روغن جایگزین کره کاکائو از ذوب شدن شکلات در دماهای بالا جلوگیری می‌کند. به عبارتی این روغن به‌عنوان یکی از نگه‌دارنده‌های شکلات استفاده می‌شود. روغن cbs از سفیدک زدن شکلات در انبار جلوگیری می‌کند و سطح شکلات را جلا می‌دهد. یکی از برندهای معروف و پرفروش این روغن، روغن جایگزین کره کاکائو برند wbb است که دارای خواص و ویژگی‌هایی مانند کره کاکائو می‌باشد.

روغن جایگزین کره کاکائو wbb

 

روغن جایگزین کره کاکائو wbbکشورهای متعددی درزمینهٔ تولید روغن cbs فعالیت می‌کنند. واردات این محصول از طریق کشورهایی مانند هند و مالزی انجام می‌گیرد. روغن جایگزین کره کاکائو wbb محصول کشور هندوستان است. این روغن از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار می‌باشد. روغن جایگزین کره کاکائو برند wbb در بسته‌های 25 کیلوگرمی و یا به‌صورت فله‌ای در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

لیست قیمت روغن cbs

 

لیست قیمت روغن cbsقیمت روغن cbs بسیار ارزان‌تر از کره کاکائو است و دسترسی به این روغن آسان می‌باشد. قیمت روغن cbs با توجه به مارک و برند، نوع کشور تولیدکننده و نوع بسته‌بندی متفاوت است. جهت اطلاع از لیست قیمت روغن cbs به سایت‌های فروش آنلاین مراجعه نمایید.

خرید عمده روغن جایگزین کره کاکائو برند wbb

خرید عمده روغن جایگزین کره کاکائو

جهت خرید عمده روغن جایگزین کره کاکائو برند wbb می‌توانید به بازرگانی سورن مراجعه نمایید. سورن تولیدکننده و تأمین‌کننده انواع مواد اولیه شکلات‌سازی به‌صورت عمده می‌باشد. محصولات سورن دارای تأییدیه‌های لازم هستند و با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای