CBS | شرکت فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو | Soren

فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو

از دانه‌های میوه درخت کاکائو محصولات مختلفی به دست می‌آید. یکی از این محصولات کره یا روغن کاکائو است. از کره کاکائو به‌عنوان روان کننده و طعم‌دهنده مواد اولیه شکلات‌سازی استفاده می‌شود. در هر دانه کاکائو مقدار خیلی کمی روغن کاکائو وجود دارد. به همین دلیل مقدار روغن کاکائو در جهان محدود است و معمولاً به قیمت زیادی عرضه می‌شود. ازآنجایی‌ که تولید شکلات بدون روغن کاکائو تقریباً غیرممکن است، بسیاری از کارخانه‌های شکلات و شیرینی سازی برای تولید محصولات خود از روغن جانشین کره کاکائو استفاده می‌کنند. می‌توان این محصول را به‌صورت عمده از تولیدی‌ها و مراکز فروش روغن جانشین کره کاکائو خریداری کرد.

تفاوت کره کاکائو و روغن CBS

کره کاکائو و روغن CBS

کره کاکائو از دانه‌های میوه کاکائو به دست می‌آید و نوعی روغن گیاهی است. روغن CBS یا روغن جانشین کره کاکائو نیز نوعی روغن گیاهی محسوب می‌شود؛ اما این روغن از هسته پالم به دست می‌آید. این روغن بافتی زرد رنگ دارد و دارای 40 تا 60 درصد چربی اشباع‌شده است. نقطه ذوب روغن cbs تقریباً شبیه به نقطه ذوب کره کاکائو است و تا دمای 34 تا 38 درجه سانتی‌گراد ذوب نمی‌شود. تفاوت کره کاکائو و روغن CBS در ساختار شیمیایی این محصولات است. روغن سی بی اس محصول با کیفیت به لحاظ فیزیکی تقریباً مشابه کره کاکائو است و دارای خواص و ویژگی‌های مشابه می‌باشد. به همین دلیل به‌عنوان یکی از جایگزین‌های اصلی کره کاکائو شناخته‌شده است. می‌توان کره کاکائو و روغن CBS را از مراکز فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو برای تولیدی و کارخانه خود خریداری کرد.

موارد مصرف روغن جانشین کره کاکائو

روغن جانشین کره کاکائو

موارد مصرف روغن جانشین کره کاکائو گسترده است. از این محصول در تهیه محصولات غذایی مختلف و صنایع بهداشتی و آرایشی استفاده می‌شود. اصلی‌ترین کاربرد روغن جانشین کره کاکائو در صنعت شکلات‌سازی است. این محصول دارای ویژگی‌هایی مانند کره کاکائو است. استفاده از آن در تولید شکلات باعث جلا و براق‌تر شدن سطح شکلات می‌شود. روغن CBS قالب پذیری مواد اولیه شکلات را آسان‌تر می‌کند و باعث شکنندگی شکلات می‌شود. این محصول از ذوب شدن شکلات در دمای بالا جلوگیری می‌کند و به‌عنوان نگه‌دارنده شکلات از آن استفاده می‌شود. ازآنجایی‌که روغن CBS دارای بافتی نرم و خوشبو است از آن در تولید صابون و سایر محصولات آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می‌شود.

اصلی‌ترین مرجع فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو

فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو

سورن یکی از اصلی‌ترین مرجع فروش عمده روغن جانشین کره کاکائو محسوب می‌شود. سورن تأمین‌کننده مواد اولیه شکلات‌سازی است. مرکز فروش روغن cbs سورن از کیفیت خوب و قیمت مناسبی برخوردار است. این مجموعه محصولات خود را به‌صورت عمده در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست