Rate this post

 

پودر کاکائو یکی از محصولات پراستفاده بازار است که از آن علاوه بر مصارف شخصی در کارخانه‌ها و قنادی‌ها برای ساخت انواع شیرینی‌ها و شکلات‌ها استفاده می‌شود. متأسفانه در کشور ایران این محصول کشت نمی‌شود و به همین دلیل واردات آن از کشورهای مختلفی صورت

می‌گیرد. یکی از کشورهای صادرکننده دانه کاکائو، مالزی است. پودر کاکائو مالزی جزء مرغوب‌ترین پودرهای کاکائو جهان است. در این مطلب قصد داریم شمارا با مشخصات و مراکز عمده‌ فروش پودر کاکائو اندونزی ارزان آشنا نماییم.

مشخصات و قیمت پودر کاکائو اندونزی Indonesia

پودر کاکائو مالزی

پودرهای کاکائو با برندها و کیفیت‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند. این پودرها از قیمت‌های متفاوتی برخوردارند. لزوماً قیمت بیشتر به معنای کیفیت بهتر محصول نیست. در برخی از کشورها هزینه تولید بالا است و به همین دلیل این محصول از قیمت بیشتری برخوردار است. برخی دیگر از کشورها وجود دارند که ضمن تولید کردن محصولی مرغوب، قیمت مناسبی نیز برای آن در نظر می‌گیرند.

 پودر کاکائو مالزی جزء مرغوب‌ترین و باکیفیت‌ترین نمونه‌های جهان است که ضمن دارا بودن کیفیت بالا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. این پودر دارای مزایای زیادی نسبت به نمونه‌های مشابه است. بسته‌بندی پودرهای اندونزی بر طبق استاندارد و به‌صورت 25 کیلویی است. میزان چربی این نوع پودر کاکائو بسیار مناسب و چیزی حدود 12 درصد است. پودرهای کاکائو اندونزی در انواع مختلفی عرضه می‌شوند که می‌توان با توجه به نوع کارخانه محصولات غذایی خود درصد مشخصی از کافئین و کاکائو را سفارش داد.

خرید پودر کاکائو اندونزی ارزان Rocher & JAMBI

پودر کاکائو مالزی

برای خرید پودر کاکائو اندونزی ارزان با برندهای روچر Rocher و Jambi جامبی می‌توانید به فروشگاه‌ها و سایت‌های مختلفی مراجعه نمایید. اگر به دنبال مرکزی هستید که پودر کاکائوی مرغوب باقیمت مناسب به فروش برساند، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید خود را از بازرگانی سورن انجام دهید. بازرگانی سورن تمام محصولات خود را به‌صورت مستقیم و بی‌واسطه به فروش می‌رساند. همچنین پودر کاکائو اندونزی این بازرگانی به‌صورت عمده و باقیمت وارداتی به فروش می‌رسد. برای اطلاع از میزان قیمت‌ها و ثبت سفارش تنها کافی است با واحد فروش این بازرگانی تماس برقرار نمایید و باکیفیت‌ترین محصولات را با کمترین قیمت‌ها خریداری نمایید؛ بنابراین خرید مطمئن و آسانی را با سورن تجربه خواهید کرد.

مشخصات پودر کاکائو روچر اندونزی Rocher

پودر کاکائو اندونزی روچر جزو ارزان ترین و شاید ارزان ترین پودر کاکائو خارحی در بازار ایران است. با توجه به قیمت بالای انواع محصولات پودر کاکائو ، این پودر کاکائو خارجی قیمت مناسب ، کاربرد خوبی در انواع محصولات دارند و از این طریق فروش بالایی را تجربه کرده است.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای