Rate this post

شکلات تخته ای پوششی یکی از مواد مصرفی پرکاربرد کارخانجات و واحدهای تولیدی همچون قنادی ها است. شکلات تخته ای به ۲ صورت معمولی و CBS (پوششی) تولید می شود که هر دو مدل آن، کاربردهای گسترده ای در صنایع غذایی دارند. در یک مقایسه کلی، می توان گفت که شکلات تخته ای CBS یا همان شکلات تخته ای پوششی به دلیل برخورداری از نقطه ذوب بالا، گزینه مناسب‌تری برای استفاده در تولیداتی نظیر کیک و شیرینی به حساب می آید.

افرادی که به عنوان تولیدکننده یا تامین کننده در داخل کشور فعالیت می ‌کنند و با شکلات تخته ای پوششی سروکار دارند می توانند این محصول را به صورت اینترنتی یا حضوری تهیه نمایند. هم اکنون، این شکلات تخته ای در پارت های ما موجود است و تولیدکنندگان می توانند نسبت به ثبت سفارش آن اقدام کنند. با ما تا پایان این بخش همراه باشید تا بیشتر با کارکرد و ویژگی های شکلات تخته ای پوششی آشنا شوید.

مصارف شکلات تخته ای پوششی

مصارف شکلات تخته ای پوششی

مصارف شکلات تخته ای پوششی در قنادی ها بسیار مهم و گسترده است. همانطور که میدانید، محصولاتی مانند کیک و شیرینی از محصولات اصلی قنادی ها هستند و بیشترین فروش آن‌ها را به خود اختصاص داده اند؛ بنابراین قنادی ها و کارگاه های تولیدی که در کار پخت کیک و شیرینی های مختلف هستند جهت تولید هر چه بهتر آن ها از مواد اولیه ای نظیر شکلات تخته ای پوششی استفاده می کنند.

[highlight-red bcolor=”blue” align=”center” ]شکلات تخته ای پوششی (CBS) به منظور ایجاد روکش در کیک ها و شیرینی های مختلف مورد استفاده تولیدکنندگان قرار می گیرد.[/highlight-red]

از آنجایی که، شکلات تخته ای سی بی اس از مقاومت حرارتی بالایی برخوردار است و به راحتی ذوب نمی شود از آن در روکش انواع کیک و شیرینی استفاده می کنند. با استفاده از این شکلات تخته ای قطعا کیفیت نهایی کار افزایش یافته ‌و در نهایت، مصرف کنندگان از بالا بودن سطح کیفی کیک ‌و شیرینی شما رضایت خواهند داشت.

فروش شکلات تخته ای پوششی CBS

فروش شکلات تخته ای پوششی CBS

فروش شکلات تخته ای پوششی CBS در کارتن های ۱۲ کیلویی صورت گرفته و وزن هر شکلات تخته ای نیز یک یا سه کیلوگرم می باشد. فروش این شکلات تخته ای همچون سایر محصولات پایه ای مرکز به صورت فله ای انجام می گیرد و قیمت آن نیز به نرخ عمده محاسبه می شود.

در حال حاضر، چندین شکلات کاربردی ویژه واحدهای تولیدی علل خصوص قنادی ها به فروش می رسد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از انواع شکلات تخته ای در طعم ها و وزن های مختلف، انواع شکلات چیپسی، انواع شکلات ترند جهت زیباسازی کیک یا فروش آن در مرکز خود همچون شکلات کیت کت، شکلات هوبی، شکلات روشن، شکلات نوتلا و … .

هر یک از این شکلات های خارجی بسیار خوش طعم و پرطرفدار هستند به همین خاطر با خرید و فروش آن‌ ها می توان رونق زیادی به مرکز خود بخشید. همچنین علاوه بر شکلات نیز محصولات بسیار مهمی در حال توزیع سراسری هستند که از بین آن‌ها می توان به پودر کاکائو باکیفیت، پودر نارگیل چرب،  پودر نارگیل خشک، لسیتین، پودر ثعلب سی ام سی، گوارگام و … اشاره کرد.

قیمت فروش عمده شکلات تخته ای CBS

قیمت فروش عمده شکلات تخته ای CBS

قیمت فروش عمده شکلات تخته ای CBS به وزن شکلات و درجه کیفی آن بستگی دارد. نحوه خرید شکلات تخته ای نیز بر قیمت پایانی آن تاثیر زیادی می گذارد. برای نمونه، اگر شکلات تخته ای موردنیاز برای یک واحد تولیدی به صورت جزئی خریداری شود قطعا از نظر اقتصادی به نفع آن مرکز نیست مگر اینکه ظرفیت تولید آن بسیار پایین باشد.

به این ترتیب، واحدهای تولیدی متوسط و بزرگ جهت تامین مواد اولیه مرکز خود اقدام به خرید فله ای محصولات می کنند که این کار یک صرفه جویی بزرگ اقتصادی به حساب می آید. شکلات تخته ای نیز همچون سایر محصولات اولیه بهتر است در وزن بالا خریداری شود تا قیمت آن برحسب نرخ عمده محاسبه شود.

قیمت شکلات تخته ای پوششی توسط مشاور و کارشناس شرکت بعد از به روز رسانی اطلاعات آن به اطلاع خریداران محترم می رسد. جهت کسب اطلاع از قیمت روز قیمت عمده شکلات تخته ای سی بی اس یا هر یک از محصولات مجموعه با بخش مشاوره و فروش محصولات تماس بگیرید.

فروش اینترنتی شکلات عمده موردنیاز قنادی ها

فروش اینترنتی شکلات عمده موردنیاز قنادی ها

فروش اینترنتی شکلات عمده موردنیاز قنادی ها با استقبال خوب تولیدکنندگان این صنف همراه شده است. قنادی های فعال کشور با فروش اینترنتی مواد اولیه می‌توانند به انواع مواد پایه ای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند و در کمترین زمان ممکن نسبت به ثبت سفارش آن‌ها اقدام کنند.

در واقع، این نحوه فروش مواد موردنیاز صنایع غذایی در تامین همه جانبه بازار داخل کمک شایانی کرده است به همین خاطر فروشندگان و تامین کنندگان اصلی کشور مانند مجموعه ما جهت آسایش مشتریان خود در زمان خرید از عرضه اینترنتی محصولات نیز کمک گرفته و به روش های مختلف کار توزیع محصولات را انجام می دهیم.

فیلم نحوه تولید شکلات تخته ای CBS در کارخانه

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای