Cacao Butter Substitute – مرکز عرضه و فروش روغن CBS

در تولید شیرینی و شکلات به‌جای استفاده از برخی روغن‌های متداول از روغن کاکائو استفاده می‌شود. روغن کاکائو از میوه درخت کاکائو به دست می‌آید. پس از چیدن میوه کاکائو آن را در انبار قرار می‌دهند تا کاملاً خشک شود. داخل هر میوه تعدادی دانه کاکائو وجود دارد. پس از غربالگری دانه از پوسته میوه، به‌وسیله دستگاه‌های مخصوص روغن کاکائو از این دانه‌ها استخراج می‌شود. در هر دانه مقدار کمی روغن وجود دارد. ازآنجایی‌که تعداد روغن کاکائو محدود است بیشتر تولیدی‌های شیرینی و شکلات به‌جای این روغن از روغن CBS استفاده می‌کنند. در ادامه بیشتر با ویژگی‌های این روغن و مراکز فروش روغن cbs آشنا خواهید شد.

قیمت هر کیلو کره کاکائو

قیمت هر کیلو کره کاکائو

همان‌طور که گفته شد تعداد روغن کاکائو در دانه‌های کاکائو محدود است. به همین دلیل دسترسی به این روغن دشوار است و از قیمت بالایی برخوردار می‌باشد. بیشتر تولیدی‌ها برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود و به علت دسترسی آسان‌تر به‌جای روغن کاکائو از روغن cbs استفاده می‌کنند. روغن سی بی اس از هسته دانه پالم استخراج می‌شود و قیمت کمتری نسبت به کره کاکائو دارد. قیمت هر کیلو کره کاکائو با توجه به مارک و برند، درصد میزان چربی، نوع کشور تولیدکننده و… متفاوت است. بیشتر مراکز فروش روغن cbs، روغن کاکائو را نیز به فروش می‌رسانند.

شکلات پوششی چیست؟

شکلات پوششی چیست

از روغن جانشین کره کاکائو یا cbs در تولید محصولات مختلفی استفاده می‌شود. یکی از موارد استفاده این محصول در تولید شکلات‌های پوششی است. شاید این سؤال برای شما هم پیش آید که شکلات پوششی چیست و چه کاربردی دارد. شکلات پوششی نوعی از شکلات است که دارای درصد زیادی چربی می‌باشد. از این شکلات در شیرینی و شکلات‌سازی برای پوش دادن سطح شکلات استفاده می‌شود. شکلات‌های پوششی یا موزاییکی در کارتن‌های 12 کیلویی عرضه می‌شوند. در هر کارتن 4 تخته شکلات سه کیلویی وجود دارد. شکلات‌های پوششی را می‌توان از مراکز فروش روغن cbs خریداری کرد.

مرکز فروش روغن cbs

فروش روغن cbs

یکی از مراکز فروش روغن cbs بازرگانی سورن است. این بازرگانی روغن cbs را به‌صورت عمده و با بالاترین کیفیت به فروش می‌رساند. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید. روغن cbs دارای خواص و ویژگی‌هایی مانند روغن کاکائو است. مقاومت حرارتی این روغن بسیار زیاد است و در دماهای بالا از ذوب شدن شکلات جلوگیری می‌کند. این روغن سطحی براق به شکلات می‌دهد و باعث ماندگاری بیشتر شکلات می‌شود. روغن cbs از بلوم زدن شکلات در انبار جلوگیری می‌کند. این روغن باعث می‌شود قالب پذیری مواد اولیه شکلات بالا برود و شکنندگی آن حفظ شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست