Rate this post

سی بی اس قالبی یکی از روغن‌های افزودنی برای تولید محصولات غذایی محسوب می‌شود. روغن سی بی اس یکی از اصلی‌ترین جایگزین‌های کره کاکائو در جهان می‌باشد. کارخانه‌های تولید بستنی و شکلات از این محصول به شکل گسترده‌ای استفاده می‌کنند. روغن سی بی اس برخلاف کره کاکائو دارای قیمت ارزانی می‌باشد. بااین‌حال از خواص و ویژگی‌های مشابهی برخوردار است. این روغن از هسته‌های میوه پالم به دست می‌آید و دارای انواع مختلفی است که در ادامه بیشتر با مشخصات آن آشنا خواهید شد.

سی بی اس قالبی

طرز استفاده از روغن سی بی اس

طرز استفاده از روغن سی بی اس با توجه به نوع محصول تولیدی متفاوت است. روغن سی بی اس در دو نوع روکشی و قالبی تولید می‌شود. روغن روکشی برای پوشش دادن سطح محصولات غذایی مانند شکلات، دسر و بستنی استفاده می‌شود. سی بی اس قالبی نیز به‌عنوان افزودنی در خود مواد اولیه بستنی یا شکلات استفاده می‌شود.

روغن سی بی اس رنگی مایل به زرد دارد و بیشتر در کارتن‌های 25 کیلویی عرضه می‌شود. البته امکان سفارش این محصول در وزن‌های بالاتر یا پایین‌تر نیز وجود دارد. روغن‌های سی بی اس دارای نقطه ذوبی مشابه کره کاکائو هستند و در دماهای بالا ذوب نمی‌شوند. این محصول طعم و عطری مشابه کره کاکائو داشته و استفاده از آن در محصولات غذایی موجب تقویت طعم و مزه نیز می‌شود.

سی بی اس قالبی | استفاده از سی بی اس

موارد مصرف سی بی اس قالبی

موارد مصرف سی بی اس قالبی گسترده است. این محصول باعث طعم دهی کیک، شکلات، کلوچه و شیرینی می‌شود. همچنین سی بی اس باعث جلا و براقیت سطح محصولات غذایی می‌شود. این محصول باعث ماندگاری بیشتر محصولات شده و از اکسیداسیون زودهنگام آن‌ها جلوگیری می‌کند. روغن سی بی اس علاوه بر اینکه جایگزین مناسبی به‌جای کره کاکائو است می‌توان از آن به‌عنوان جانشین روغن‌های حیوانی نیز استفاده کرد. برای تولید خامه قنادی‌ها و پنیرها می‌توان به‌جای روغن حیوانی از این محصول استفاده کرد. سی بی اس قالبی را می‌توان در انواع کارتن‌های 20 و 25 کیلوگرمی برای تولید محصولات غذایی خریداری کرد.

سی بی اس قالبی | موارد مصرف سی بی اس

کار با شکلات سی بی اس

کار با شکلات سی بی اس دشوار نیست. این محصول را می‌توان در مواد اولیه شکلات‌سازی حل کرد و یا در پایان کار برای جلای سطح شکلات از آن استفاده کرد. از مهم‌ترین مزایای استفاده از این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت حرارتی بالا و جلوگیری از ذوب شدن شکلات
  • قابلیت قالب‌گیری سریع و مناسب
  • قابلیت شکنندگی خوب
  • جلوگیری از سفیدک و بلوم زدن شکلات و سایر محصولات غذایی در انبار
  • تثبیت‌کننده مواد غذایی و افزایش ماندگاری آن‌ها و… .

تمامی این مزایا در کنار دارا بودن قیمت مناسب سبب شده سی بی اس قالبی به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین جایگزین‌های کره کاکائو مورداستفاده قرار گیرد.

سی بی اس قالبی |کار با شکلات سی بی اس

واردات سی بی اس باکیفیت

روغن سی بی اس موجود در بازار بیشتر محصولی وارداتی است. اندونزی و مالزی به‌عنوان دو کشور تولیدکننده اصلی این محصول در جهان شناخته‌شده‌اند. سی بی اس قالبی مالزی و اندونزی با برندهای مختلفی در بازار عرضه می‌شود. هر برند دارای قیمت متفاوت و ویژگی‌های منحصر به فردی است. در این میان برند سیم داربی مالزی دارای فروش بسیار خوبی است. این برند انواع سی بی اس روکشی و قالبی را در کارتن‌های 20 کیلویی به بازار عرضه می‌کند.

واردات سی بی اس باکیفیت با تناژ بالا توسط بازرگانی‌های ایرانی انجام می‌گیرد. این مراکز انواع روغن سی بی اس تولیدی‌ها را با تناژ بالا تأمین می‌نمایند.

سی بی اس قالبی | واردات سی بی اس

سفارش عمده سی بی اس قالبی

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای ثبت سفارش عمده سی بی اس قالبی می‌توانید با بازرگانی سورن در تماس باشید.[/box] سورن یکی از بزرگ‌ترین تأمین‌کنندگان شکلات، تافی، پودر کاکائو، کره کاکائو، روغن سی بی اس و سایر مواد اولیه شکلات‌سازی در ایران است. این مجموعه محصولات موردنیاز کارخانجات را با هر تناژی تأمین می‌نمایند. روغن سی بی اس سورن با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین نرخ به مشتریان عرضه می‌گردد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای