Rate this post

اگر به دنبال مرجعی برا بورس پخش شکلات اسنیکرز برای خریدهای عمده خود هستید با مجموعه شکلات ایران در تماس باشید.

شکلات اسنیکرز شکلاتی حاوی مغز بادام زمینی و پوششی از کارامل است که با شکلات شیری کاور شده است. شکلات اسنیکرز نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا جزو محبوب ترین انواع شکلات است و خواهان بسیار زیادی در جهان دارد و لذا حجم خرید و فروش و تقاضای این محصول در ایران بالاست و خرید و فروش در این زمینه حاشیه سود مناسبی به همراه دارد.اولین بار اسنیکرز در سال 1930 تولید شد و خانواده اصلی خودش یعنی برند مارس را با موفقیت چشمگیری رو به رو نمود.

بورس پخش شکلات اسنیکرز

 

بورس پخش شکلات اسنیکرز فله در انواع مختلف

شکلات های اسنیکرز در انواع : شکلات اسنیکرز مینی ، شکلات اسنیکرز دوبل و ۵۰ گرمی که از انواع پرفروش این محصول هستند تامین و عرضه میشود.

گروه بازرگانی سورن نماینده شرکت شکلات ایران در امر واردات و صادرات انواع شکلات، به عنوان بورس پخش شکلات اسنیکرز و سایر شکلات های خارجی افتخار دارد با تامین نامحدود انواع شکلات خارجی جهت خریدهای عمد هو ارائه بهترین قیمت های عمده، در کنار فروشندگان فعال در صنعت شکلات باشد.

بورس پخش شکلات اسنیکرز

 

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]افتخار ما در گروه بازرگانی سون، فروش بالا و قیمت ارزان است. [/box]

شکلات اسنیکرز تولید کشور هلند است و شرایط نگهداری آن  حفظ محصول در دمای مناسب بین 15 تا 18 درجه سانتیگراد می باشد.

 

قیمت شکلات اسنیکرز

با توجه به واردات شکلات اسنیکرز از کشور ترکیه به صورت مستقیم و ارتباط شدید قیمت با قیمت ارز و نوسانات ارزی، برای اخذ اطلاعات، موجودی و قیمت ها با واحد فروش ما در ارتباط باشید.

بورس پخش شکلات اسنیکرز

نحوه فروش شکلات اسنیکرز و سایر شکلات های خارجی

شرکت بازرگانی سورن، نماینده صادرات و واردات گروه شکلات ایران، با سابق کاری در صادرات انواع شکلات از بهترین تولیدات داخلی کشورمان، همچنین واردات بهترین و محبوب ترین شکلات های خارجی، فروش شکلات اسنیکرز و پخش انواع شکلات های خارجی را به صورت مستقیم از طریق زیرمجموعه و نماینده خود در کشور ترکیه و شهر استامبول را برای خریداران عمده و فعالان عرصه پخش شکلات خارجی در تهران و سایر شهرستان های ایران عرضه می نماید. با توجه به ارائه قیمت فروش شکلات خارجی به صورت مستقیم و کاهش هزینه ها و واسطه ها، فرصت همکاری مناسبی برای علاقه مندان مشغول در حوزه شکلات وجود دارد. انواع شکلات خارجی قابل تامین در بازرگانی سورن شامل انواع زیر است:

خرید شکلات هوبی

پخش شکلات ترکیه

همچنین در این مرکز این امکان فراهم است تا برای خرید شکلات خارجی سفارشی آن دسته از مشتریان که نیاز به تامین و واردات شکلات های با برند غیر از بالا عنوان شد در حجم های عمده ثبت و ارسال شود. کلیه سفارشات به صورت کارتنی تامین و ارسال می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و قیمت های عمده واردات انواع شکلات خارجی و همچنین قیمت فروش شکلات اسنیکرز با واحد فروش و مشاوره در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای