Rate this post

پودر کاکائو تلخ خارجی

پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی است که از آن در تولید محصولات مختلفی استفاده می‌شود. بیشترین موارد مصرف پودر کاکائو در صنعت شیرینی و شکلات‌سازی است. این پودر از دانه‌های میوه درخت کاکائو یا تئوبروما به دست می‌آید. در هر میوه مقداری دانه وجود دارد که طی فرآیندی این دانه‌ها به پودر کاکائو و کره کاکائو تبدیل می‌شوند. پودر کاکائو دارای انواع و برندهای مختلفی است و کشورهای مختلفی درزمینهٔ صادرات و تولید این محصول فعالیت می‌کنند. به‌طورکلی پودر کاکائو دارای دو نوع پودر کاکائو نچرال و پودر کاکائو آلکالایز است. در تولیدی‌های شیرینی و شکلات بیشتر از پودر کاکائو تلخ خارجی استفاده می‌شود. می‌توان این پودر را به‌صورت عمده از بازرگانی‌های واردکننده و سایر مراکز پخش خریداری کرد.

 

فروش و خرید پودر کاکائو دارک

خرید پودر کاکائو دارک

همان‌طور که گفته شد پودر کاکائو دارای دو نوع نچرال و آلکالایز است اما تفاوت این دو نوع پودر در چیست و چه ویژگی‌هایی دارند؟ پودر کاکائو نچرال یا طبیعی کاملاً خام می‌باشد و به آن ماده افزودنی اضافه نمی‌شود. این نوع پودر دارای رنگی روشن است و طعم و رایحه‌ای تند دارد. پودر کاکائو آلکالایز دارای نام‌های دیگری همچون پودر کاکائو قلیایی، پودر کاکائو فرآیند هلندی، پودر کاکائو دارک و پودر کاکائو تلخ می‌باشد. این نوع پودر کاکائو حرارت داده می‌شود و برای کاهش میزان اسیدیته و طعم ترش کاکائو به آن ماده افزودنی همچون پتاسیم کربنات اضافه می‌شود. پودر کاکائو دارک دارای رنگی تیره و طعم و رایحه‌ای ملایم‌تر می‌باشد؛ بنابراین منظور از پودر کاکائو تلخ خارجی همان پودر کاکائو دارک می‌باشد.

قیمت پودر کاکائو فله‌ای ارزان

قیمت پودر کاکائو فله‌ای ارزان

مسلماً قیمت پودر کاکائو فله‌ای ارزان تر از میزان قیمت خرید جزئی می‌باشد. بااین‌حال قیمت پودرهای کاکائو بستگی به عوامل مختلفی دارد. نوع کشور تولیدکننده، مارک و برند، درصد میزان چربی و نوع پودر کاکائو از عوامل تأثیرگذار بر میزان قیمت این محصول؛ محسوب می‌شوند. معمولاً پودر کاکائو تلخ خارجی حدود 10 تا 12 درصد گران‌تر از پودرهای کاکائو طبیعی است. یکی از روش‌های مطمئن، جهت اطلاع از میزان قیمت پودر کاکائو مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین می‌باشد.

مرکز پخش پودر کاکائو تلخ خارجی مخصوص تولید بیسکوییت و کیک

پخش پودر کاکائو تلخ خارجی

بازرگانی سورن جزء یکی از اصلی‌ترین مرکز پخش پودر کاکائو تلخ خارجی محسوب می‌شود. این مجموعه تولیدکننده و تأمین‌کننده انواع مواد اولیه شکلات‌سازی است و محصولات خود را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. تمامی محصولات سورن دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از درجه کیفی بالایی برخوردارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با واحد فروش سورن در تماس باشید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای