Rate this post

سایت فروش اسیدسیتریک خوراکی

در سایت فروش اسیدسیتریک خوراکی این ماده با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌شود. اسیدسیتریک نوعی ماده افزودنی و طعم‌دهنده به مواد غذایی است. این محصول با نام‌های دیگری همچون جوهر لیمو و سیتریک اسید نیز شناخته‌شده است. اسیدسیتریک دارای دو نوع طبیعی و مصنوعی است. نوع طبیعی آن در میوه‌هایی مانند لیمو، پرتقال، توت‌فرنگی، آناناس و گریپ‌فروت موجود است؛ اما نوع مصنوعی آن توسط کارخانه‌ها و مراکز مختلفی برای طعم دهی محصولات غذایی تولید می‌شود. می‌توان این ماده را در بسته‌بندی‌های متفاوت به‌صورت جزئی و عمده از مراکز مختلف خریداری کرد.

انواع اسیدسیتریک و کاربردهای آن

انواع اسیدسیتریک و کاربردهای آن

جهت آشنایی بیشتر شما مشتریان عزیز بهتر است با انواع اسیدسیتریک و کاربردهای آن آشنا شوید. اسیدسیتریک دارای دو نوع خشک و آبدار می‌باشد. یکی از تفاوت‌های مهم این دو محصول در ظاهر آن‌ها میباشد. اسیدسیتریک آبدار دارای شکلی کریستالی می‌باشد. در مقابل اسیدسیتریک خشک به‌صورت پودر عرضه می‌شود. اسیدسیتریک خشک بیشتر طعم‌دهنده و جلا دهنده مواد غذایی است؛ اما اسیدسیتریک مایع بیشتر به‌عنوان طعم‌دهنده مورداستفاده قرار می‌گیرد. اسیدسیتریک در مواد غذایی خشک و آبدار کاربرد دارد. این محصول توسط کشورهای مختلفی تولید و به ایران صادر می‌شود. می‌توان هر دو مدل اسیدسیتریک را از سایت فروش اسیدسیتریک خوراکی به‌آسانی خریداری کرد.

از اسیدسیتریک در صنایع مختلفی مانند مواد دارویی، مواد آرایشی و بهداشتی و مواد غذایی استفاده می‌شود. درواقع این ماده می‌تواند جایگزین مناسبی به‌جای آب‌لیمو و سرکه باشد. مهم‌ترین کاربردهای اسیدسیتریک عبارت‌اند از:

  • محافظ و نگه‌دارنده مواد غذایی فریز و کنسرو شده

  • چاشنی و طعم‌دهنده مواد غذایی

  • طعم‌دهنده نوشابه و انواع آبمیوه‌ها

  • تولید برخی از داروها

  • تولید برخی از مواد شوینده و تمیزکننده

  • تولید لوازم بهداشتی و… .

قیمت خرید اسیدسیتریک

قیمت خرید اسیدسیتریک

اسیدسیتریک معمولاً در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی و پک‌های 1 کیلویی به فروش می‌رسد. معمولاً قیمت خرید فله‌ای کمتر از خرید جزئی است. نوع برند، نوع کشور تولیدکننده، مقدار سفارش و روش خرید از عوامل مؤثر بر میزان قیمت خرید اسیدسیتریک محسوب می‌شوند. جهت اطلاع دقیق از میزان قیمت این محصول می‌توانید به سایت فروش اسیدسیتریک خوراکی مراجعه نمایید.

سایت فروش اسیدسیتریک خوراکی

صفحه‌ای که در آن قرار دارید جزء سایت فروش اسیدسیتریک خوراکی محسوب می‌شود. بازرگانی سورن انواع مواد اولیه شکلات و شیرینی سازی کارخانجات را تأمین می‌کند. این مجموعه برندهای مرغوب و باکیفیت اسیدسیتریک را به‌صورت عمده و با قیمت مناسب به فروش می‌رساند. محصولات سورن دارای تأییدیه‌های لازم هستند و مطابق با اصول استاندارد تولیدشده‌اند. جهت اطلاع کامل از مشخصات محصول و ثبت سفارش با واحد فروش در تماس باشید.

سایت فروش اسیدسیتریک خوراکی

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای