شکلات
خانه / پودر کاکائو / لیست قیمت پودر کاکائو ارزان |Indonesia | Turkey Cacao

لیست قیمت پودر کاکائو ارزان |Indonesia | Turkey Cacao

دریافت لیست قیمت پودر کاکائو ارزان به صورت مستقیم برای خریداران در سراسر بازار های کشور امکان پذیر است. فروش پودر کاکائو ترکیه به دلیل کیفیت و قیمت مناسب ، تقاضای زیادی در بین تولیدی های کشور دارد.

قیمت پودر کاکائو ترک به عنوان یکی از برند های پرفروش در بازار های ایران بر اساس فاکتور های متعددی تعیین می گردد. پودر کاکائو با برند های ترک امروزه از جمله پرطرفدار ترین محصولات در میان خریداران ایرانی شناخته می شود.

در اختیار داشتن لیست قیمت خرید عمده پودر کاکائو برای خریداران فرصت های سودآوری را به وجود می آورد. از این رو هیچ محدودیتی نیز پیش روی متقاضیان وجود نخواهد داشت.

برند های ترک از بهترین مواد اولیه تولید می شوند و ضمن دارا بودن استاندارد های لازم از جمله چربی و مواد معدنی، انتخاب بسیار خوبی برای استفاده در بخش های تولیدی به شمار می روند.

قیمت پودر کاکائو عمده برای کارگاه های تولیدی

پودر کاکائو ترک

قیمت پودر کاکائو عمده برای کارگاه های تولیدی را می توان به شکل مستقیم از طریق بازرگانی سورن دریافت نمود. عدم حضور و نقش واسطه ها در بازرگانی یاد شده، از جمله فاکتور های اصلی در ثبات قیمت به شمار می رود.

کارگاه های تولیدی انواع محصولات مشتق از کاکائو، اولین متقاضیان خرید پودر کاکائو مطلوب و ممتاز به شمار می رود.

روشهای تشخیص پودر کاکائو اصلی

پودر کاکائو اصلی

برای تشخیص کیفیت پودر کاکائو اصلی از تقلبی روش های بسیار متعددی وجود دارد. روش هایی که با کمک آن ها می توان بهترین برند پودر کاکائو برای خرید عمده را شناسایی نمود.

استفاده از انواع مواد اولیه درجه یک در تولید پودر کاکائو مرغوب از جمله عواملی است که بر قیمت گذاری این محصول به صورت مستقیم تاثیرگذار خواهد بود.

بازرگانی سورن – واردات انواع پودر کاکائو اصلی خارجی

واردات انواع پودر کاکائو

بازرگانی سورن مرجع واردات انواع پودر کاکائو اصلی خارجی در بازارهای کشور به صورت مستقیم می باشد. این بازرگانی به جهت ارتباط با تولیدکنندگان برتر پودرکاکائو درجه یک در کشور های دیگر، شرایط خرید عمده را نیز به سادگی برای خریداران فراهم نموده است.

از طرفی دیگر متقاضیان خرید عمده پودر کاکائو این امکان را خواهند داشت تا نسبت به دریافت جزئیات کامل مرتبط با قیمت خرید عمده این محصول اقدام نمایند.

پودر کاکائو اندونزی در بازار ایران | Indonesia Cacao Powder

قطعا ارزان ترین پودر کاکائو خارجی موجود در بازار ایران ، انواع پوذرهای کاکائو اندونزی هستند. پودر کاکائو اندونزی اگرچه به نسبت کیفیت و درجه تیرگی و طعم نسبت به پودر های کاکائو ترک ، هلندی و فرانسوی پایین تر هست ، ولی با توجه به قیمت بسیار ارزان نسبت به پودرهای دیگر ، می تواند در بسیاری از محصولات به عنوان مواد اولیه مقرون به صرفه مورد استفاده قرار گیرد که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پودر کاکائو اندونزی در تولید کیک

  • پودر کاکائو اندونزی در تولید بیسکوییت

  • پودر کاکائو اندونزی در تولید انواع تافی

از جمله پودر های کاکائو ارزان برندهای زیر هستند:

پودر کاکائو اندونزی

پودر کاکائو اندونزی جامبی Jambi

پودر کاکائو جامبی اندونزی که در کیسه های ۲۵ کیلویی وارد و عرضه می شود ، در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار هم معروف و با کیفیت می باشد.

پودر کاکائو اندونزی جامبی

پودر کاکائو روچر اندونزی Rocher

پودر کاکائو روچر اندونزی در کیسه های ۱۵ کیلویی در بازار ایران به تازگی از سوی مجموعه بازرگانی سورن عرضه می شود و با توجه به قیمت بسیار ارزان آن مورد استقبال بسیاری از مشتریان ، شرکت های بازرگانی و تولید کنندگان شکلات نیز قرار گرفته است.

پودر کاکائو روچر اندونزی

 

پودر کاکائو ارزان ، پودر کاکائو ترک ، پودر کاکائ اندونزی ، پودر کاکائو جامبی ، پودر کاکائو روچر ، پودر کاکائو Rocher ، پودر کاکائو Jambi

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
تماس با پشتیبانی و فروش
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon تلفن دفتر مرکزی: 982122092992
telegram icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

خرید پودر کاکائو ارزان

خرید پودر کاکائو ارزان | تیره | عمده فروشی کاکائو

  پودر کاکائو یکی از محصولات غذایی پر تقاضا است که از آن در صنایع …

Call Now Buttonتماس با ما