پودر کاکائو اپرا (Ash 14%) فرانسه گرید Op 9 & op 11 – آلکالایز و طبیعی

پودر کاکائو اپرا محصولی فرانسوی است که در گریدهای مختلفی به بازار عرضه می‌شود. ازآنجایی‌که کاشت درخت کاکائو در ایران محدود تولید پودر کاکائو در ایران نیز چندان زیاد نمی‌باشد. این تولید محدود نمی‌تواند نیازهای کارخانه‌های مختلف را تأمین نماید. به همین دلیل پودرهای کاکائو از کشورهای مختلفی به ایران وارد می‌شوند. یکی از این پودرهای کاکائو؛ اپرا می‌باشد. اپرا فرانسوی به علت کیفیت عالی و قیمت خوب در بازار جایگاه خوبی را کسب کرده است. بسیاری از کارخانه‌های برای تولید محصولات خود از این محصول فرانسوی استفاده می‌کنند.

پودر کاکائو اپرا

مشخصات پودر کاکائو فرانسوی اپرا

کمپانی اپرا درزمینهٔ تولید انواع پودر کاکائو طبیعی و آلکالایزر فعالیت دارد. البته بیشتر پودرهای کاکائو اپرا موجود در بازار از نوع آلکالایزر هستند. از مهم‌ترین مشخصات پودر کاکائو فرانسوی اپرا می‌توان به دارا بودن درصد چربی 10 تا 12 اشاره کرد. این محصول به شکل عمده و در بسته‌های 25 کیلویی به کشور وارد می‌شود. این محصول از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار است و با بهترین برندهای موجود در بازار قابلیت رقابت دارد. مشخصه دیگر این پودر کاکائو قیمت مناسب آن می‌باشد. پودر کاکائو اپرا قیمت مناسب‌تری حتی نسبت به پودرهای ترک دارد. ازاین‌رو تقاضا برای این محصول زیاد می‌باشد.

پودر کاکائو اپرا | مشخصات پودر کاکائو اپرا

کدهای مختلف پودر کاکائو اپرا

پودر کاکائو اپرا در کدها و گریدهای مختلفی به بازار عرضه می‌شود. برخی از کدهای مختلف پودر کاکائو اپرا عبارت‌اند از:

  • OP9: این کد اپرا شباهت زیادی به پودر کاکائو اس 9 ترکیه دارد. ازاین‌رو با نام OP9 شناخته‌شده است. بسیاری از ویژگی‌های این کد اپرا مانند اس 9 ترکیه است. این محصول رنگ تیره‌تری نسبت به سایر کدها دارد.
  • OP3: این پودر کاکائو آلکالایزر بوده و دارای رنگی روشن می‌باشد. کد OP3 با درصد چربی 10 تا 12 درصد به بازار عرضه می‌شود. این محصول در تولید انواع شکلات و شیرینی کاربرد دارد.
  • OP11: این کد نسبت به OP9 دارای رنگی روشن‌تر است و رنگ و عطر آن نزدیک به کد OP3 می‌باشد. این کد دارای عطر و بوی دلپذیری بوده و از حلالیت بالایی برخوردار است. ازاین‌رو برای تولید محصولاتی مانند بستنی و لبنیات مورداستفاده قرار می‌گیرد.

همان‌طور که گفته شد کدهای مختلف اپرا دارای ویژگی‌های مختلفی هستند ازاین‌رو باید کد موردنظر را با توجه به سلیقه و نوع محصول تولیدی خود انتخاب کرد. تمامی کدها به شکل عمده و با تناژ بالا قابل خریداری هستند. ازاین‌رو هیچ محدودیتی برای خرید این محصول وجود ندارد.

پودر کاکائو اپرا | کدهای مختلف اپرا

کاربردهای پودر کاکائو آلکالایزر

بیشتر پودر کاکائویی که به ایران وارد می‌شود از نوع آلکالایزر است. پودر کاکائو اپرا نیز بیشتر در نوع قلیایی وارد می‌گردد. پودرهای کاکائو آلکالایزر همان پودرهای قلیایی شده می‌باشند. این نوع پودر کاکائو دارای مواد افزودنی مناسبی است تا میزان اسیدیته و طعم تلخ کاکائو را کاهش دهد. همچنین این پودر کاکائو رنگ تیره‌تری نسبت به پودرهای کاکائو طبیعی دارد. از کاربردهای پودر کاکائو آلکالایزر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید انواع شکلات

  • تولید انواع کیک، شیرینی و بیسکویت

  • تولید انواع دسر

  • تولید برخی از مواد لبنی مانند شیرکاکائو

  • تولید برخی از انواع بستنی و… .

پودر کاکائو اپرا | کاربرد پودر کاکائو آلکالایزر

قیمت پودر کاکائو اپرا در بازار

همان‌طور که ذکر گردید قیمت پودر کاکائو اپرا در بازار بسیار مناسب است و این محصول از فروش بالایی برخوردار می‌باشد. البته گریدها و کدهای مختلف این پودر دارای قیمت یکسانی نیستند. همچنین مقدار سفارش و نحوه خرید نیز بر میزان قیمت پودر کاکائو اپرا مؤثر خواهد بود. برای استعلام قیمت‌ها می‌توانید با مراکز عرضه در تماس باشید.

پودر کاکائو اپرا | قیمتپودر کاکائو اپرا

مرکز عرضه پودر کاکائو فرانسوی

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بازرگانی سورن مرکز عرضه پودر کاکائو فرانسوی در ایران محسوب می‌شود.[/box]البته این مجموعه علاوه بر محصولات فرانسوی انواع برندهای معتبر خارجی دیگر را نیز به مشتریان عرضه می‌کند. سورن تمامی محصولات را با بسته‌بندی محکم و مناسب عرضه می‌کند ازاین‌رو هنگام حمل‌ونقل مشکلی پیش نخواهد آمد. این مجموعه سفارش‌های خرید را با قیمت مناسب و در زمان کوتاهی تحویل مشتریان می‌دهد.

پودر کاکائو اپرا | مرکز عرضه پودر کاکائو

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست