Rate this post

پودر کاکائو فرانسوی

پودر کاکائو یکی از محصولاتی مقوی است که دارای تنوع زیادی می‌باشد. این پودر در انواع برندها و بسته‌بندی‌های مختلف در بازار موجود است. از پودر کاکائو بیشتر در صنایع شیرینی و شکلات‌سازی به‌عنوان چاشنی استفاده می‌شود. کارخانه‌های تولیدی شکلات از برندهای مختلف پودر کاکائو استفاده می‌کنند. هریک از برندها دارای ویژگی‌ها و مشخصات خاصی می‌باشد. یکی از برندهای محبوب و معتبر در بازار ایران؛ پودر کاکائو فرانسوی می‌باشد. این نوع پودر دارای کیفیت بالا و استانداردهای لازم است و در چند برند مختلف به فروش می‌رسد.

انواع برندهای پرفروش پودر کاکائو فرانسوی

فرانسه به‌عنوان یکی از کشورهای صادرکننده پودر کاکائو به کشورهای دیگر شناخته می‌شود. برخی از انواع برندهای پرفروش پودر کاکائو فرانسوی عبارت‌اند از:

  • پودر کاکائو اپرا: Opera این نوع پودر کاکائو جزء یکی از پودرهای کاکائو خارجی مرغوب و درجه‌یک است. رنگ این نوع پودر کاکائو نسبتاً تیره است و در بسته‌بندی‌های 25 کیلوگرمی عرضه می‌شود.
  • پودر کاکائو بنسدروپ: بنسدروپ نیز یکی از برندهای پرفروش پودر کاکائو فرانسه است. این برند انواع پودرهای کاکائو تیره و روشن را به فروش می‌رساند. درواقع برند بنسدروپ درزمینهٔ تولید پودر کاکائو طبیعی و آلکالایز فعالیت می‌کند. درصد چربی انواع مختلف پودر کاکائو این برند نیز متفاوت است.

آخرین لیست قیمت پودر کاکائو فرانسه

قیمت پودر کاکائو فرانسه

پودرهای کاکائو فرانسه بسیار باکیفیت بوده این نوع پودر کاکائو دارای رنگ دهی عالی و طعم و عطر بی‌نظیر می‌باشد. به همین دلیل قیمت پودرهای فرانسه در رنج قیمت بالایی قرار می‌گیرد. معمولاً هزینه تولید در کشورهای اروپایی زیاد است. بالا بودن هزینه‌های تولید نیز در میزان قیمت پودر کاکائو فرانسوی بی‌تأثیر نیست. می‌توان گفت قیمت پودرهای کاکائو فرانسوی در حد پودرهای کاکائو هلندی است. نرخ ارز نیز بر میزان قیمت این محصول تأثیرگذار است. به‌طورکلی نرخ ارز، نوع برند، نوع بسته‌بندی، درصد میزان چربی و روش خرید از عوامل مؤثر بر میزان قیمت پودرهای کاکائو فرانسه محسوب می‌شوند.

می‌توانید آخرین لیست قیمت پودر کاکائو فرانسه را از طریق سایت‌های فروش آنلاین این محصول جویا شوید. همچنین اگر این محصول را از بازرگانی‌های اصلی واردکننده خریداری نمایید؛ واسطه‌ها حذف خواهند شد و شما می‌توانید باکیفیت‌ترین پودرهای کاکائو را با کمترین قیمت خریداری نمایید.

بازرگانی واردکننده پودر کاکائو خارجی

واردکننده پودر کاکائو خارجی

مجموعه تولیدی بازرگانی سورن جزء یکی از بازرگانی واردکننده پودر کاکائو خارجی ازجمله پودر کاکائو فرانسوی می‌باشد. این مجموعه انواع برندهای معتبر فرانسوی را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت به فروش می‌رساند. خرید از این بازرگانی به دو روش حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است. جهت ثبت سفارش با واحد فروش سورن در تماس باشید.

انواع کدهای پودر کاکائو اپرا فرانسه

پودر کاکائو اپرا فرانسه که از لحاظ اعتبار و قدمیت تولید از قدیمی های بازار اروپا نیز محسوب می شود در کدهای مختلفی تولید و وارد ایران میشود. همانطور که می دانید پودر کاکائوها دارای خواص و کاربری های مختلفی هستند که هریک از صنایع نسبت به نیاز و فرمول محصولات خود از آنها استفاده می کنند. در ادامه در خصوص انواع کدهای پودر کاکائو اپرا فرانسه بیشتر صحبت خواهیم کرد:

پودر کاکائو اپرا فرانسوی کد OP6

پودر کاکائو اپرا فرانسه کد OP6 در واقع روشن ترین کد در محصولات Opera به شمار می رود. پودر کاکائو روشن به پودری می گویند که یا درصد قلیایی و اصطلاحا آلکالایز آن بسیار پایین باشد و یا اینکه اصلا آلکلایزر نباشد. در خصوص پودر کاکائو اپرا اپی 6 مورد دوم است. این پودر کاکائو نچرال می باشد و کد ذکر شده در واقع کد پودر کاکائو نچرال طبیعی اپرا می باشد.

پودر کاکائو اپرا فرانسه کد Op11

بعد از پودر کاکائو نجرال نوبت به کد کاکائو اپرا اپی 11 می رسد. در خصوص کدبندی ها و تفاوت آنها در Opera ، این پودر جزو پودر های نسبتا روشن تر به شمار می رود. در واقع نه به روشنی پودر کاکائو نچرال است و نه به تیرگی پودر کاکائو تیره. همه پودر کاکائوهای اپرا در کیسه های 25 کیلویی بسته بندی ، وارد و در بازار عرضه می شوند.

پودر کاکائو اپرا فرانسه کد Op9

پودر کاکائو اپرا فرانسه کد Op9

معروف ترین و کاربردی ترین کد پودر کاکائو اپرا در صنعت کد Op 9 است. این کد تیره ترین نوع به شمار میرود. با توجه به اینکه در صنایع ساخت انواع شکلات ، بیسکوییت، کیک و … بیشتر از نوع پودر کاکائو تیره استفاده می شود معرف ترین کد در بازار Op9 است.

قابلیت رنگ پذیری بالا و طعم دهی فوق العاده از خواص اصلی این پودر کاکائو به شمار می رود. در ادامه برای آشنایی بیشتر شما همراهان گرامی آنالیز کاکائو فرانسه اپرا Op 9 برای شما آورده شده است.

پودر کاکائو اپرا فرانسه

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای