شکلات
خانه / شکلات ایرانی / شکلات تخته ای / شکلات تخته ای دارک ۳ کیلویی – کارتن ۱۲ کیلویی

شکلات تخته ای دارک ۳ کیلویی – کارتن ۱۲ کیلویی

شکلات تخته ای دارک که از جمله برند های بسیار محبوب در بازار شناخته می شود در کارتن های ۱۲ کیلویی عرضه می گردد. شکلات تخته ای دارک ۳ کیلویی هم چنین از قیمت مناسبی برخوردار است.

شکلات تخته ای دارک یکی از برند های محبوب در بازار های ایران شناخته می شود. برای خرید این نوع از شکلات می توان نمایندگی فروش محصول را به عنوان یک مرجع بی واسطه در نظر گرفت.

 

شکلات مارک در بسته بندی ۳ کیلویی و کارتن ۱۲ کیلویی با قیمت هایی کاملا رقابتی از طریق نمایندگی شکلات سورن در کشور بدون محدودیت عرضه می گردد.

قیمت شکلات تخته ای ویژه قنادی ها

شکلات تخته ای دارک

قیمت شکلات تخته ای ویژه قنادی ها به عنوان یکی از مخاطبین اصلی خرید شکلات، قیمتی کاملا رقابتی است. قنادی ها را باید از جمله مهم ترین قطب های خرید شکلات معرفی نمود.

شکلات تخته ای دارک برای فروش در قنادی ها با قیمت هایی کاملا مناسب عرضه می گردد. این شکلات به جهت طعم بسیار مطلوب و قیمت رقابتی، در لیست پرفروش ترین محصولات نیز قرار می گیرد.

خرید شکلات تخته ای فله با قیمت ارزان

خرید شکلات تخته ای فله

برای خرید شکلات تخته ای فله با قیمت ارزان از طریق نمایندگی فروش سورن می توان اقدام نمود. شکلات تخته ای نه تنها برای مصارف مستقیم، بلکه برای بسیاری از مصارف غیر مستقیم در تولید محصولات کاکائویی نیز کاربرد خواهد داشت.

به همین علت نیز انتخاب این شکلات برای خرید عمده، یکی از بهترین فرصت ها برای تولیدکنندگان انواع محصولات کاکائویی در تمامی بازار های کشور است.

فروش عمده شکلات تخته ای دارک کیلویی

فروش عمده شکلات تخته ای

فروش عمده شکلات تخته ای دارک کیلویی به صورت اینترنتی در کشور آغاز گردیده است. شکلات تخته ای دارک از سری محصولات پرطرفدار به شمار می رود.

ذوب شکلات تخته ای برای مصارف گسترده حتی در تولید انواع نوشیدنی های کاکائویی همراه با صرفه جویی در هزینه ها و افزایش سودآوری است. چرا که شکلات تخته ای از غلظت بالایی برخوردار می باشد.

علاوه بر غلظت نسبتا زیاد شکلات تخته ای برای آب شدن، باید به قیمت کاملا متفاوت در مقایسه با دیگر انواع شکلات ها اشاره نمود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

روغن سی بی اس شکلات تخته ای

روغن سی بی اس شکلات تخته ای به صورت عمده | مصارف cbs

روغن سی بی اس شکلات تخته ای به جای روغن های رایج درون این شکلات …

Call Now Buttonتماس با ما