Rate this post

 قهوه گلد اکوادور

قهوه یکی از نوشیدنی‌های گرم و پراستفاده در جهان است. این محصول از میوه‌های درخت قهوه یا کافا به دست می‌آید. درخت قهوه یکی از درختان همیشه‌سبز است که پس از حدود 4 سال از عمر خود میوه می‌دهد. در هر میوه یک یا دو دانه وجود دارد که طی فرآیندی به قهوه تبدیل می‌شود. کشورهای مختلفی درزمینهٔ تولید و صادرات قهوه فعالیت می‌کنند. بیشتر قهوه مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. واردات قهوه از طریق کشورهای مختلفی انجام می‌گیرد. قهوه گلد اکوادور یکی از قهوه‌های وارداتی است که جایگاه خوبی را در بازار ایران کسب کرده است.

ویژگی‌های قهوه گلد اکوادور

ویژگی‌های قهوه گلد اکوادور

همان‌طور که گفته شد کشورهای مختلفی درزمینهٔ تولید قهوه فعالیت می‌کنند. کشور کوچک اکوادور واقع در آمریکای جنوبی نیز یکی از تولیدکنندگان قهوه محسوب می‌شود. قهوه گلد اکوادور یکی از بهترین و پرفروش‌ترین نوع قهوه فوری در جهان محسوب می‌شود. دارا بودن رنگ روشن، سایز دانه‌های درشت، عطر و بوی فوق‌العاده و کافئین زیاد از ویژگی‌های قهوه گلد اکوادور می‌باشد. این قهوه محصول شرکت نستله است. بیشتر قهوه تولیدی این کمپانی به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می‌شود.

تفاوت قهوه فوری و قهوه معمولی

تفاوت قهوه فوری و قهوه معمولی

همان‌طور که گفته شد قهوه گلد اکوادور جزء قهوه‌های فوری است. قهوه گلد به روش انجماد تولید می‌شود همین امر باعث می‌شود زوتر در آب جوش حل شود. این محصول از دانه‌های قهوه نواحی آمریکای جنوبی تهیه‌شده است و به همین دلیل از کیفیت بالایی برخوردار است. تفاوت قهوه فوری و قهوه معمولی در زمان آماده شدن آن‌ها می‌باشد. همچنین میزان کافئین این دو نوع قهوه باهم متفاوت است. معمولاً مقدار کافئین در قهوه‌های فوری کمتر از قهوه معمولی است؛ بنابراین اگر به کافئین زیاد حساسیت دارید بهتر است از قهوه فوری استفاده نمایید. قهوه فوری به علت دارا بودن آنتی‌اکسیدان به بهبود بیماری‌های قلبی، دیابت نوع دوم، بیماری‌های کبدی و پارکینسون کمک می‌کند.

قیمت قهوه گلد اکوادور

قیمت قهوه گلد اکوادور

ازآنجایی‌که قهوه گلد یک قهوه وارداتی است میزان قیمت آن با نرخ ارز رابطه مستقیمی دارد. این قهوه در بسته‌بندی‌های مختلفی عرضه می‌شود. مقدار و روش خرید نیز در میزان قیمت آن تأثیرگذار است. بهترین روش جهت اطلاع از میزان قیمت قهوه گلد اکوادور مراجعه به سایت‌های فروش آنلاین است. اگر این قهوه را به‌صورت عمده و مستقیم از واردکننده اصلی خریداری نمایید؛ هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

خرید عمده قهوه گلد اکوادور

 

جهت خرید عمده قهوه گلد اکوادور می‌توانید به سایت سورن مراجعه نمایید. سورن قهوه گلد را در بسته‌بندی‌های متنوع و به‌صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. تمامی محصولات سورن دارای نشان سلامت هستند و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رسند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای