Rate this post

در دهه های اخیر صادرات شکلات به پاکستان روند افزایشی و خوبی داشته است. کشور پاکستان، از کشورهایی است که با اعمال تحریم های وضع شده بر علیه کشورمان همچنان از خریداران تولیدات ایرانی به خصوص انواع شکلات می باشد و تعاملات خوبی میان دو کشور برقرار است.

صادرات شکلات به پاکستان

همانطور که می دانید در ایران، شکلات و شیرینی جایگاه ویژه ای دارند به طوری که بیشتر سوغاتی ها و محصولات خاص کشور را شکلات ها و شیرینی ها تشکیل می دهند. در پاکستان نیز همین وضعیت برقرار است و مردم پاکستان مانند مردم کشور ما علاقه خاصی به انواع شکلات دارند و آن را در مهمانی ها و سایر مناسبت های خود استفاده می کنند.

این موضوع منجر به واردات گسترده شکلات به این کشور شده است و از آنجایی که جمعیت این کشور زیاد است این محصول را از کشورهای همسایه نظیر کشور ما تامین می نمایند. در ادامه بیشتر درباره این موضوع صحبت نموده ایم که شما همراهان گرامی را به مطالعه آنها دعوت می کنم.

فیلم تولید شکلات تافی صادراتی

برای آشنایی بیشتر مشتریان و صادر کنندگان گرامی با فرایند تولید تافی مغزدار و تافی میوه ای و سایر آبنبات های مغزدار و میوه ای ، در زیر فیلم تولید شکلات تافی صادراتی را می توانید مشاهده بفرمایید.

 

صادرات شکلات به پاکستان – فروش شکلات صادراتی

صادرات شکلات به پاکستان

رضایت مردم پاکستان از شکلات های تولید ایران سبب تداوم صادرات شکلات به پاکستان شده است. تولید کنندگان کشورمان با وجود محدودیت ها و کمبودها در مواد اولیه نظیر شکر توانسته اند علاوه بر حمایت از بازار داخل کشور، بازار خارج را نیز تامین نمایند

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]کشور پاکستان از خریداران اصلی شکلات ها و تافی های ایرانی محسوب می شود.[/box]

بنابراین پاکستان با خرید شکلات در وزن بالا، آن را به بازارهای کشورش تزریق می کند که این پخش گسترده با استقبال عموم مردم این کشور مواجه شده است. در واقع، دو عامل اصلی یعنی مرغوبیت و طعم خوب و همچنین قیمت پایین محصولات باعث استقبال از تولیدات ایرانی در بازارهای خارج از کشور شده است.

تولید انواع شکلات تافی توسط بهترین مواد اولیه

تولید انواع شکلات توسط بهترین مواد اولیه

ایران با تولید انواع شکلات تافی توسط بهترین مواد اولیه موفق شده است در بین صادر کنندگان شکلات در جهان قرار بگیرد. در دهه های اخیر، کارخانه ها و مراکز تولیدی زیادی در سرتاسر کشور راه اندازی شده اند که این مراکز با گذشت زمان و با کسب تجارب بالا، موفق به تولید شکلات های با کیفیت شده اند.

این موفقیت با ورود دستگاه‌ های پیشرفته بیشتر نیز شد به طوری که ایران را در لیست صادر کنندگان برتر شکلات در جهان قرار داد. در حال حاضر نیز که تولیدکنندگان با کسری مواد اولیه مواجه هستند و نمی توانند محصولات خود را به کشورهای بیشتری ارسال نمایند ولی باز روند صادرات را با تلاش های خود ادامه داده اند و خوشبختانه شکلات های تولید ایران همچنان بر مدار کیفیت و نامداری قرار دارد.

فروش عمده انواع شکلات تافی ایرانی Iranian chocolate

فروش عمده انواع شکلات ایرانی Iranian chocolate

فروش عمده انواع شکلات تافی ایرانی Iranian chocolate به دلیل اعمال قیمت های ویژه با استقبال کشورهای زیادی مواجه شده است. از آنجایی که شکلات در ایران محبوبیت بالایی دارد سال های زیادی است که توسط تولیدکنندگان ایرانی تولید می شود که این تجربه بالا موجب تولید محصولات بی نظیری شده است. در نتیجه، تنوع بالا، کیفیت عالی و ارزان قیمت بودن شکلات های ایرانی زمینه ساز دریافت سفارشات از سایر کشورها بوده است.

از تافی شکلات های بسیار معروف برای صادرات به پاکستان می توان موادر زیر را نام برد:

  • شکلات تاقی دلوار DELVAR

  • شکلات تافی دلساز DELSAZ

  • شکلات تافی ایران TOFFEE IRAN

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای