Rate this post

مدت زیادی از صادرات تافی به ترکمنستان می گذرد که تافی های ایران در طی این مدت به فروش خوبی دست یافته اند و مورد پسند مردم ترکمنستان قرار گرفته اند.

تافی (Toffee) یک مدل شکلات سفت و چسبناک است که با وجود میزان بالای چسبندگی که دارد به دندان ها نمی چسبد. این مدل شکلات با بهره گیری از گلوکز، شیر، چربی و … تولید شده و با بسته بندی های ویژه، آماده ارسال به کشورهای دیگر می شود. در واقع، بیشترین صادرات شکلات ایران مربوط به مدل تافی است.

[highlight-paper shadow=”0 1px 4px rgb(53 19 234 / 30%), 0 0 20px rgba(64, 255, 24, 0.1) inset” align=”center;” ]تافی هم از حیث طعم و هم از حیث قیمت گذاری شرایط مناسبی دارد و فروشندگان در هنگام عرضه آن، شاهد استقبال مردم خواهند بود.[/highlight-paper]

این شکلات کشدار در طعم ها، اشکال و اندازه های مختلفی تولید می شود که در ادامه مطلب، بیشتر درباره انواع تافی و صادرات آن صحبت خواهیم کرد. ضمن اینکه، بازرگانان با خرید و فروش تافی های متنوع به کشورهای مختلف می توانند به سود قابل توجهی دست یابند و منجر به رونق در بخش تولید کشور شوند.

صادرات تافی به ترکمنستان

صادرات تافی به ترکمنستان

صادرات تافی به ترکمنستان و سایر کشورهای همسایه از اهمیت زیادی برخوردار است. با صادرات مواد غذایی می توان به اقتصاد کشور کمک کرد و به چرخه تولید رونق بخشید. تافی جزء آن دسته از مواد غذایی‌ست که تولیدکنندگان ایرانی در تولید آن تجربه و تبحر لازم را دارند؛ به همین خاطر این محصول مورد توجه کشورهایی مانند ترکمنستان قرار گرفته است.

صادرات تافی به ترکمنستان

به طور کلی، میزان مصرف شکلات در ایران و کشورهای نزدیک به ما، بسیار بالا است و بازار این محصول در کشورهای غرب آسیا بسیار پررونق و پرتقاضا است؛ بنابراین با بهره گیری از این فرصت طلایی می توان به بازار آن‌ها ورود کرد و به صادرات شکلات های ایرانی پرداخت، البته هر شکلاتی را نمی توان صادر کرد. قطعا کیفیت، طعم و پکیج محصول بایستی در سطح استانداردهای بین المللی قرار داشته باشد.

تافی ایرانی ویژگی های لازم جهت صادرات را دارد؛ یعنی هم سطح کیفی مناسبی داشته و هم طعم لذیذی دارد. بسته بندی تافی های ایرانی نیز ساده و شیک هستند که این مدل بسته بندی باعث شده از این شکلات در محفل های مختلف خانوادگی و رسمی استفاده کنند. همچنین همانطور که گفتیم، تنوع تافی بالا است که از بین آن‌ها، تافی های کره ای و کاکائویی طرفداران بسیاری دارند. در ادامه، به انواع تافی صادراتی تولید ایران اشاره شده است.

معرفی انواع تافی صادراتی

معرفی انواع تافی صادراتی

با معرفی انواع تافی صادراتی همراه ما باشید. رمز موفقیت هر فروشنده‌ای، عرضه یک محصول در مدل های مختلف است. در رابطه با تافی نیز این قضیه کاملا صدق می کند. یک تامین کننده و عرضه کننده تافی می تواند با فروش آن در طعم های مختلف باعث رشد صعودی مشتریان خود شده و رضایت بیشتر آن‌ها را جلب نماید. در زیر فهرستی از انواع تافی آورده شده است:

  • تافی ترش

  • تافی قهوه

  • تافی مغزدار

  • تافی کره ای

  • تافی شیری

  • تافی میوه ای

  • تافی کاراملی

  • تافی کاکائویی و …

قیمت تافی تولید ایران

قیمت تافی تولید ایران

قیمت تافی تولید ایران بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می شود. در واقع، قیمت گذاری تافی و شکلات های مختلف بعد از طی کردن چندین مرحله صورت می گیرد و فاکتورهای متعددی بر قیمت پایانی آن تاثیر می گذارند.

برخی از این فاکتورهای مهم عبارت است از برند تافی و نوع آن، مدل بسته بندی و وزن آن و مواردی همچون نحوه فروش تافی که منظور از این نحوه فروش همان عمده فروشی تافی یا تک فروشی آن است.

قطعا تافی های عمده با قیمت پایین تری به فروش می رسند. برای اطلاع از آخرین قیمت تافی صادراتی به ترکمنستان فقط کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. قیمت هر یک از تافی های مدنظر شما بعد از به روز رسانی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

قیمت تافی تولید ایران

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای