Rate this post

پودر کاکائو اپرا Opera cocoa powder محصول کشور فرانسه است که در گریدهای مختلف تولید می شود. در بین این گریدها، دو کد op 9 و op 11 پرطرفدار بوده و در صنایع غذایی کاربرد گسترده ای دارند.

پودر کاکائو اپرا

شرکت فرانسوی اپرا، محصولات را در پکیج های 25 کیلویی بسته بندی می کند و آنها را به کشورهای دور و نزدیک خود صادر می نماید. کشور ما نیز یکی از خریداران این پودر کاکائو فرانسوی است که دلیل آن، استقبال بخش تولید کشور از این پودر کاکائو می باشد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]بسته بندی پودر کاکائو در وزن بالا چندین مزیت دارد از جمله اینکه عرضه محصول با قیمت مناسب همراه شده و مراکز تولیدی را تا مدت ها از پودر کاکائو بی نیاز می کند.[/box]

در رابطه با درصد چربی نیز این محصول را با چربی 10 الی 12 درصد تولید نموده اند که میزان چربی مناسبی برای پودر کاکائو به حساب می آید. آنچه که در ادامه مطلب آمده است اطلاعات مربوط به این محصول می باشد که قطعا برای تولید کنندگان و حتی تامین کنندگان محترم مفید خواهد بود. با ما همراه باشید.

مراکز فروش پودر کاکائو اپرا فرانسه

مراکز فروش پودر کاکائو اپرا فرانسه

شرکت بازرگانی سورن یکی از مراکز فروش پودر کاکائو اپرا فرانسه و سایر محصولات اولیه وارداتی در تهران است. این پودر کاکائو فرانسوی رنگ تیره ای دارد و طعم دهی آن ملایم است.

به این ترتیب، این محصول در زمینه طعم دهی قدرت بالایی دارد و باعث بهبود طعم محصولات غذایی می شود. محصولات کاکائویی همچون انواع شیرینی، کیک، شکلات و … به پودر کاکائو نیاز دارند و بایستی بهترین پودر کاکائو را استفاده نمایند تا طعم محصول به طبیعی ترین حالت ممکن بهبود یابد.

قیمت پودر کاکائو اپرا Opera Cocoa Powder

قیمت پودر کاکائو اپرا Opera Cocoa Powder

قیمت پودر کاکائو اپرا Opera Cocoa Powder در رنج رقابتی مناسبی قرار دارد و به طور کلی از خوش قیمت ترین پودرهای کاکائو اروپا به حساب می آید. بنابراین اگر قیمت محصول برایتان مهم است و خواهان استفاده از یک برند نامدار و خوش قیمت هستید این محصول انتخاب مطمئن و درستی است.

از طرفی، فروش فله ای پودر کاکائو اهرمی جهت کاهش قیمت این محصول است به همین خاطر تولیدی ها با بهره از این اهرم و امتیاز، محصولات اصلی خود را همچون پودر کاکائو به صورت فله ای سفارش می دهند.

ارسال مستقیم پودر کاکائو فرانسوی اپرا به سراسر کشور

ارسال مستقیم پودر کاکائو فرانسوی اپرا به سراسر کشور

ارسال مستقیم پودر کاکائو فرانسوی اپرا به سراسر کشور با مناسب ترین باربری صورت می گیرد و به این ترتیب، کارخانه ها و تولیدی های فعال در شهرستان نیز می توانند این محصول را در تناژ دلخواه و نامحدود در کمترین زمان دریافت کنند و هزینه اندکی را بابت باربری آن پرداخت نمایند.

کلام آخر اینکه لیست پودر کاکائو مرکز سورن مملو از برندهای نامدار است و تولید کننده بسته به حرفه و هزینه در نظر گرفته برای خرید این محصول می تواند نسبت به انتخاب برند اقدام نماید.

برخی از برندهای پودر کاکائو موجود عبارت اند از آلتین مارکا ترکیه، ناترا اسپانیا، لوکس فاین آلمان، کارگیل هلند، جامبی و روچر اندونزی و … . برند اپرا نیز در بین بهترین ها قرار داشته و یکی از پیشنهادات ما به تولید کنندگان محترم می باشد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای