Rate this post

فروش پودر کاکائو آلتین مارکا

در ایران، فروش پودر کاکائو آلتین مارکا موفقیت آمیز بوده است و استفاده از آن در صنایع غذایی کشور بسیار رایج و مرسوم می باشد. کشور مبدا این برند، ترکیه می باشد و این محصول همانند دیگر محصولات ترکیه ای از کیفیت لازم برخوردار است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]برند ALTINMARKA پودر کاکائو را در گریدهای مختلف تولید و در اختیار سایر کشورها قرار می دهد. یکی از معروف ترین گرید آلتین مارکا مربوط به گرید S9 است که دارای رنگ و طعم بی نظیر بوده و همواره فروش بالایی نیز دارد.[/box]

روش تولید پودر کاکائو اینگونه است که دانه های درخت کاکائو را که منبع پودر کاکائو هستند و در ابتدا سفید رنگ می باشند جدا نموده و بعد از خشک شدنشان که به رنگ قهوه ای در می آیند به پودر تبدیل می کنند. پودری که به دست می آید دارای موادی همچون کره کاکائو است که این کره را نیز جدا نموده تا به یک پودر خالص تبدیل شود. این پودر خالص را با نام هایی همچون پودر کاکائو طبیعی یا نچرال می نامند.

 

نوع دیگر پودر کاکائو، آلکالایز یا هلندی است که همین پودر کاکائو طبیعی با کمی تغییر می باشد. در این پودر، موادی به منظور کاهش تلخی اش اضافه می شوند تا تلخی شدید آن از بین برود و در نهایت رنگ تیره تری هم پیدا خواهد کرد. هر دو مدل طبیعی و آلکالایز در بازرگانی Soren موجود است و تولید کنندگان محترم می توانند از طریق همین سایت نسبت به خرید آنها اقدام نمایند. در ادامه، به بررسی تخصصی پودر کاکائو ترکیه ای آلتین مارکا پرداخته شده است و جزئیات این محصول در اختیارتان قرار خواهد گرفت. با ما همراه باشید.

فروش پودر کاکائو آلتین مارکا Altinmarka cocoa powder

فروش پودر کاکائو آلتین مارکا Altinmarka cocoa powder

فروش پودر کاکائو آلتین مارکا Altinmarka cocoa powder با اعمال قیمت های رقابتی در حال انجام است. به دلیل عرضه عمده ای، قیمت آن تا حد ممکن پایین در نظر گرفته شده است و با بهترین قیمت و بسته بندی استاندارد به موقعیت تولید کننده و تامین کننده در هر کجا ایران که باشند فرستاده می شود.

این پودر کاکائو یکی از بهترین پودرهای کاکائو جهان می باشد که مورد پسند بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ نیز قرار گرفته است. به این ترتیب، از نظر کیفیت کاملا تضمین شده می باشد و آن را می توان در انواع شیرینی، کیک، کلوچه و محصولات مشابه این چنینی مورد استفاده قرار داد.

مشخصات پودر کاکائو s9 ترکیه

مشخصات پودر کاکائو s9 ترکیه

در قسمت زیر مشخصات پودر کاکائو s9 ترکیه درج شده است:

  • درصد چربی ۱۰ الی ۱۲

  • کیفیت و عطر مناسب

  • دارای قیمت رقابتی

  • بسته بندی ۲۵ کیلویی

قیمت پودر کاکائو ترکیه ای در بازرگانی سورن

قیمت پودر کاکائو ترکیه ای در بازرگانی سورن

جهت کسب اطلاع از قیمت پودر کاکائو ترکیه ای در بازرگانی سورن راه های ارتباطی مختلفی در نظر گرفته شده است که می توانید از طریق یکی از آنها با کارشناس شرکت تماس برقرار کرده و از قیمت روز این برند مطلع شوید. در رابطه با محصولات وارداتی، با تغییرات نرخ ارز مواجه هستیم به همین خاطر قیمت انواع پودر کاکائو خارجی مرکز توسط مشاورین ما به اطلاع افراد می رسد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای