Rate this post

شرکت سورن مرکز فروش گوارگام در تهران است و این محصول را از نوع هندی انتخاب نموده است. دلیل انتخاب گوارگام هندی این است که در مقایسه با گوارگام دیگر کشورها از کیفیت بهتری برخوردار است و همینطور به دلیل نزدیکی هند به ایران راحت تر و سریع تر می توان به این محصول دسترسی داشت.

مرکز فروش گوارگام

گوارگام، پودری است که ریشه گیاهی داشته و تولید کنندگان آن را از گیاهی به نام گوار استخراج می‌ کنند. این گیاه در زمین های شمالی کشور هند رشد خوبی داشته و به این ترتیب موجب تبدیل شدن هند به بزرگترین تولید کننده گوارگام در جهان شده است. البته به جز هند، پاکستان نیز در زمینه تولید گوارگام فعالیت گسترده ای داشته و محصول با کیفیتی را به بازار جهانی ارائه نموده است.

گوارگام تولید پاکستان نیز در مجموعه Soren موجود است و تولید کنندگان می توانند نسبت به سفارش یکی از آنها یا هر دو این محصولات اقدام نمایند. در این بخش، قصد داریم پودر گوار یا همان گوارگام ساخت هند را به مشتریان و تولید کنندگان گرامی معرفی نماییم تا به صورت کامل با این محصول اولیه پرکاربرد آشنا شوند.

مرکز فروش گوارگام تولید هند

مرکز فروش گوارگام تولید هند

برای تولید کنندگان وجود مرکز فروش گوارگام تولید هند در ایران اهمیت زیادی دارد  زیرا این  محصول یکی از بهترین تغلیظ کنندگان موجود در بازار است که باعث بهبود بافت محصولات غذایی و تثبیت کنندگی آنها می شود.

توجه داشته باشید که غلظت گوارگام ها با یکدیگر متفاوت است و اگر می خواهید محصولات شما غلظت بیشتری داشته باشند و یا برعکس، از غلظت کمتری برخوردار باشند این تمایل خود را به کادر فروش اعلام نمایید تا بهترین گوارگام ممکن را به شما عزیزان معرفی نمایند.

مواد استفاده از گوارگام در محصولات غذایی

مواد استفاده از گوارگام در محصولات غذایی

مواد استفاده از گوارگام در محصولات غذایی بسیار زیاد و متنوع است. این فیبر غذایی در بخش های مختلف صنایع غذایی به کار می رود و همینطور موارد مصرف زیادی در صنایع آرایشی بهداشتی و دارویی نیز دارد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]این افزودنی، در محصولاتی همچون بستنی، نان، کیک، کلوچه، نوشابه، ماکارونی و … به کار می رود و با اضافه شدنش به ترکیب این مواد غذایی، غلظت مطلوبی در آنها به وجود می آورد.[/box]

یکی از موارد مهم استفاده پودر گوار مربوط به تولید سس می ‌شود و این افزودنی در روند تولید انواع سس به کار گرفته می شود به همین خاطر تعداد زیادی از مشتریان گوارگام را تولید کنندگان سس تشکیل می دهند.

فروش عمده گوارگام Guar Gum

فروش عمده گوارگام Guar Gum

فروش عمده گوارگام Guar Gum در کیسه هایی مستحکم و با قیمت مناسب انجام می گیرد. گوارگام از مواد اصلی مراکز تولیدی محسوب می شود و به طور مرتب توسط این مراکز استفاده شده و به فرمولاسیون مواد غذایی افزوده می گردد.

خرید فله ای گوارگام چندین مزیت دارد از جمله اینکه قیمت محصول به دلیل عرضه عمده ای با قیمت مناسبی ارائه می شود که این قیمت ارزان منجر به صرفه جویی اقتصادی برای تولیدی ها می شود. دومین مزیت خرید عمده ای این است که باعث خواهد شد مراکز تا مدت ها نیاز به تهیه این محصول نداشته باشند و تا مدت طولانی از لحاظ گوارگام کاملا تامین باشند.

فیلم کاربرد گوارگام

در ویدئوی زیر می توانید فیلمی از کاربرد گوارگام در صنایع غذایی مشاهده بفرمایید.

 

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای