قیمت پودر ثعلب بستنی ( Ph 6-8.5) | سی ام سی ژاپنی & چینی (عمده)

اطلاع از آخرین قیمت پودر ثعلب بستنی همواره برای تولیدکنندگان مهم بوده است که در این بخش به این موضوع خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید که پودر ثعلب مورد استفاده در بستنی هم می تواند از نوع طبیعی باشد و هم از نوع صنعتی. پودر ثعلب طبیعی برگرفته از گیاهی به نام ثعلب است که این گیاه تحت شرایط خاصی رشد می کند و از آنجایی که، تولیدی های بیشماری در سراسر جهان فعال می کنند و به این پودر نیاز دارند، چرخه تولید صنعتی آن در کارخانه ها به منظور رفع نیاز تمام واحدهای تولیدی آغاز شده است.

در واقع، از تولید پودر ثعلب صنعتی سی ام سی زمان زیادی می گذرد و این پودر به یک جایگزین مناسب برای پودر ثعلب گیاهی تبدیل شده است؛ به همین خاطر بسیاری از افراد از روی عادت به سی ام سی، پودر ثعلب می گویند. سی ام سی (CMC) نیز همان کربوکسی متیل سلولز (Carboxy Methyl Cellulose) است که آن را با لفظ مختصرش خطاب می کنند. این ماده به دلیل خواصی که دارد به یک ماده اصلی در کارخانجات و کارگاه های تولید بستنی تبدیل شده است. با ما همراه باشید تا هر چه بهتر با این محصول اولیه پرکاربرد آشنا شوید.

عوامل موثر بر قیمت پودر ثعلب بستنی

عوامل موثر بر قیمت پودر ثعلب بستنی

از عوامل موثر بر قیمت پودر ثعلب بستنی می توان به برند، کشور تولیدکننده، بسته بندی محصول و در کل، به تمام مشخصات اصلی سی ام سی اشاره کرد. این محصول که یک پودر سفید رنگ تغلیظ کننده است تحت چند برند آسیایی به فروش می رسد و تولیدکننده می تواند طبق بودجه در نظر گرفته خود پودر ثعلب باکیفیتی را تهیه نماید.

[highlight-dash bkcolor=”linear-gradient(90deg, #1CB5E0 0%, #000851 100%);” color=”white;” align=”center;” ]شرکت بازرگانی سورن عرضه کننده پودر ثعلب تولید سانروز ژاپن و شاندونگ یولانگ چین در ایران می باشد.[/highlight-dash]

این برندهای آسیایی در زمینه تولید پودر ثعلب cmc بسیار حرفه ای عمل کرده اند و موفق به تولید محصولات باکیفیتی شده اند. عزیزانی که مایل به خرید پودر ثعلب سی ام سی چینی یا ژاپنی هستند می توانند خرید خود را در همین سایت انجام داده و محصول مد نظرشان را در اسرع وقت تحویل بگیرند. توجه داشته باشید که با کمک این پودر می توان باعث افزایش مقاومت بستنی شد و یک حالت سفتی به آن بخشید.

عرضه پودر ثعلب  ژاپنی

عرضه پودر ثعلب سانروز ژاپن SUNROSE

عرضه پودر ثعلب ژاپنی ویژه تولیدکنندگان انواع بستنی و دسر در حال انجام است. این برند یکی از معتبرترین برندهایی است که در زمینه تولید پودر ثعلب Cmc فعالیت می کند و محصولات باکیفیتی را به بازار جهانی عرضه کرده است. به این ترتیب، تولید حرفه ای پودر ثعلب سانروز توسط این شرکت ژاپنی منجر به راه یابی آن به کشورهای زیادی از جمله کشور ما شده است.

عرضه پودر ثعلب شاندونگ یولانگ چین Shandong Youlang نیز در حال انجام است. این پودر سی ام سی چینی نیز همچون مدل ژاپنی از سطح کیفی بالایی برخوردار است. همچنین قیمت پودر ثعلب بستنی ارائه شده توسط این دو برند در محدوده رقابتی و مناسبی قرار دارد که این کیفیت خوب در کنار قیمت مناسب باعث محبوبیت آن‌ها شده است و در نتیجه به واردات پودر ثعلب سی ام سی (CMC) از این کشورهای آسیایی تداوم بخشیده است.

سایر مصارف پودر ثعلب در صنایع غذایی

سایر مصارف پودر ثعلب در صنایع غذایی

در زیر به سایر مصارف پودر ثعلب در صنایع غذایی اشاره شده است:

  • نوشیدنی ها و آبمیوه ها

  • برخی از غذاها همچون حلیم

  • برخی از انواع کیک و شیرینی

  • استفاده در تولید مواد غذایی منجمد

  • برخی از محصولات لبنی همچون ماست و …

فروش اینترنتی پودر ثعلب سی ام سی به صورت عمده

فروش اینترنتی پودر ثعلب سی ام سی به صورت عمده

فروش اینترنتی پودر ثعلب سی ام سی به صورت عمده در راستای حمایت از تمام تولیدکنندگان کشورمان در حال انجام است. به این ترتیب، افراد در هر شهر یا منطقه ای که هستند می توانند خرید خود را تنها در عرض چند دقیقه زمان انجام دهند و در هزینه های جانبی مربوط به قیمت پودر ثعلب بستنی صرفه جویی نمایند.

قیمت پودر ثعلب بستنی

Oops! We could not locate your form.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست