Rate this post

در این بخش به بررسی جامع محصول سی ام سی شاندونگ می پردازیم.

سی ام سی شاندونگ

سی ام سی (کربوکسی متیل سلولز) یک افزودنی غذایی است که جهت غلظت بخشی به محصولات غذایی، امولسیفایر و کنترل ویسکوزیته آن‌ها استفاده می شود. این ماده اولیه در صنایع غذایی، کاربردهای زیادی دارد و توسط کشورهای مختلف آسیایی و اروپایی تولید می شود.

کشورهایی مانند ژاپن، چین، هند و دانمارک موفق شده اند سی ام سی را در سطح کیفی بالایی تولید کنند و آن را به سایر کشورهای جهان صادر نمایند. تولیدات این کشورها به خصوص تولیدات ژاپن و چین طرفداران زیادی در ایران دارد و در نتیجه، به فروش خوبی دست یافته اند. در ادامه، به بررسی جامع برند شاندونگ یولانگ چین پرداخته ایم و هر آنچه که درباره این محصول تولید چین باید بدانید را بازگو کرده ایم. با ما همراه باشید.

سی ام سی شاندونگ چیست؟

سی ام سی شاندونگ

ابتدا به این پرسش که سی ام سی شاندونگ چیست؟ پاسخ می دهیم. سی ام سی شاندونگ یک گرید غذایی است که به خوبی در آب حل شده و می تواند هماهنگی بین سایر مواد اولیه را افزایش دهد.

بسیاری از تولیدکنندگان به جای نشاسته از سی ام سی استفاده می کنند به خصوص سی ام سی شاندونگ چین که کیفیت بالایی داشته و قیمت آن هم مناسب است.

بنابراین شاندونگ، نام سی ام سی است که کشور چین به بازار جهانی عرضه کرده است. این محصول در کیسه های ۲۵ کیلویی محکم و ایمن ارائه می شود. چین که از کشورهای موفق آسیای شرقی است در زمینه تولید انواع مواد اولیه جزء بهترین های جهان است و محصولاتش در کشورهای بیشماری از جمله کشور ما توزیع می شود.

مشخصات سی ام سی شاندونگ یولانگ چین

مشخصات سی ام سی شاندونگ یولانگ چین

در زیر به مشخصات سی ام سی شاندونگ یولانگ چین اشاره کرده ایم:

  • سفید رنگ

  • فاقد بو و عطر

  • سطح کیفی استاندارد

  • ارائه در پکیج ۲۵ کیلویی

سی ام سی شاندونگ

پودر سی‌ام‌سی خوراکی به عنوان یک افزودنی غذایی استفاده می‌شود و  در تولید مواد غذایی مختلف استفاده میشود. این نوع پودرها معمولاً شامل سی‌ام‌سی (سیانواکریلات) و یا مونومرهای مشابه هستند که باعث افزایش ویژگی‌های غذایی محصولات می‌شوند.

پودر سی‌ام‌سی خوراکی می‌تواند به عنوان ضمیمه مواد غذایی در صنایع مختلفی مانند نانوایی، شیرینی‌پزی، آجیل، آبمیوه، دسرها و بسیاری موارد دیگر استفاده شود. این پودرها معمولاً به عنوان ترکیبی از پودر سی‌ام‌سی و مواد مغذی دیگر مثل ویتامین‌ها، مواد معدنی و فیبرها تهیه می‌شوند.

مشخصات دقیق و جزئیات پودر سی‌ام‌سی خوراکی ممکن است بسته به تولیدکننده و محصول مورد نظر متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات دقیقتر و مشخصات محصولات خاص، بهتر است به برچسب محصول، دستورالعمل‌های تهیه، وب‌سایت تولیدکننده یا مشاوره از تخصصی‌های مرتبط مراجعه کنید.

 

کاربرد CMC در صنایع غذایی

کاربرد CMC در صنایع غذایی

کاربرد CMC در صنایع غذایی بسیار گسترده است. از ویژگی‌های این محصول می توان به تثبیت کنندگی، غلظت دهندگی، افزایش استحکام و چسبندگی محصول، نگهداری رطوبت و کلوییدی لازم آن، کنترل ویسکوزیته و امولسیون اشاره کرد. از نظر حل شدن نیز سی ام سی می تواند هم در آب سرد و هم در آب گرم حل شود و به عبارتی سازگاری بالایی با سایر مواد اولیه صنایع غذایی دارد و سازگاری آن‌ها را نیز با دیگر مواد پایه‌ای افزایش می دهد.

تولیدکنندگان با افزودن سی ام سی باعث بهبود طعم محصولات خود شده و دوام آن‌ها را افزایش می دهند. از سی ام سی در تولید محصولاتی مانند نوشیدنی ها و آبمیوه های مختلف، انواع شیرینی جات نظیر کیک و کلوچه و همین‌طور محصولات آماده مانند کمپوت های میوه و غذاهای کنسروی استفاده می کنند. این محصول در تولید انواع محصولات لبنیاتی و گوشتی، انواع نان و ماکارونی و … نیز کاربرد داشته و باعث افزایش کیفیت و ماندگاری آن‌ها می شود.

همچنین بخش تولید بستنی از بخش‌هایی است که به CMC نیاز داشته و تولیدکنندگان این حوزه از خریداران اصلی سی ام سی به حساب می آیند. این محصول باعث غلظت بستنی شده و یک حالت چسبناک و کشدار به آن می دهد. در واقع، بستنی هایی که حاوی CMC هستند دیرتر ذوب می شوند و بافت آن‌ها استحکام بهتری دارد به همین خاطر مراکز تولید بستنی جهت بهبود کیفیت محصولات خود از این افزودنی بی نظیر استفاده می کنند.

واردات سی ام سی غذایی CMC

واردات سی ام سی غذایی CMC

واردات سی ام سی غذایی CMC بخش قابل توجهی از واردات کشور را به خود اختصاص داده است. در واقع، تعداد کارخانجات و مراکز تولیدی کشور زیاد است و این مراکز جهت تولید محصولات باکیفیت به مواد اولیه و افزودنی های مختلف نیاز دارند که این مواد اولیه توسط بازرگانی ها و شرکت های خصوصی و دولتی به کشور وارد می شوند و سپس محصولات در سرتاسر کشور پخش می شود. فروش سی ام سی شاندونگ مرغوب به صورت واردات مستقیم از چین ویژه خریداران لوازم قنادیو فعالان در حوزه شیرینی شکلات و آبمیوه و بستنی سازی انجام میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

فروش سی ام سی شاندونگ یولانگ

فروش سی ام سی شاندونگ یولانگ

فروش سی ام سی شاندونگ یولانگ به صورت عمده ای انجام می گیرد. سی ام سی از مواد اولیه ای است که در تناژ بالا خرید و فروش می شود. شرکت بازرگانی Soren، این محصول را به صورت فله ای و با بهترین قیمت به فروش می رساند. در پارت CMC مجموعه ما انواع برندهای خارجی موجود است و با قیمت مناسب ارائه می شوند.

سی ام سی شاندونگ یولانگ نیز که از محصولات پرفروش ما به حساب می آید با تضمین کیفی و اصالت فروخته می شود. اگر مایل به خرید فله ای سی ام سی چینی هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی در نظر گرفته شده سفارش های خود را ثبت نمایید. پودر ثعلب گوارگام شاندونگ چین دارای ویسکوزیته 2500 تا 3000 می باشد که جزو ویسکوزیته های بالا محسوب می شود. از ویژگی های ویسکوزیته 3000 برای این پودر ثعلب این است که باعث غلظت و چسبندگی محصول ( مانند بستنی ) می شود.

قیمت سی ام سی شاندونگ (CMC)

قیمت سی ام سی شاندونگ (CMC)

قیمت سی ام سی شاندونگ (CMC) در رنج خوبی قرار داشته و از محصولات خوش قیمت بازار به حساب می آید. نحوه خرید cmc نیز بر قیمت نهایی آن تاثیر دارد. برای مثال، اگر محصول را به صورت جزئی سفارش دهید قیمت آن به نرخ عمده محاسبه نمی شود. برای اینکه قیمت cmc به صورت عمده ای محاسبه شود باید سفارش را به صورت فله ای و در تناژ بالا ثبت کنید.

نرخ ارز نیز بر قیمت نهایی این محصول تاثیر می گذارد؛ زیرا این محصول وارداتی بوده و برای خرید آن بایستی ارز به تولیدکننده‌اش پرداخت شود. بنابراین قیمت ارز بیشترین تأثیر را بر قیمت تمام شده سی ام سی دارد. قیمت جدید این محصول و سایر برندهای موجود در شرکت بازرگانی سورن توسط مشاوران ما به اطلاع تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم می رسد.

فروش اینترنتی پودر ثعلب سی ام سی با قیمت عمده ای

فروش اینترنتی پودر ثعلب سی ام سی با قیمت عمده ای

فروش اینترنتی پودر ثعلب سی ام سی با قیمت عمده ای انجام می شود. تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم در هر شهر و منطقه کشور که باشند می توانند نسبت به خرید این محصول اقدام کنند.

با فروش آنلاین تمام تولیدی های کشور می‌توانند به محصولات اولیه باکیفیت دسترسی داشته باشند و با استفاده از این مواد اولیه مرغوب، سطح کیفی تولیدات خود را بهبود بخشند. برای ثبت سفارش به صورت اینترنتی کافی است فرم زیر را پر کرده و دکمه ارسال را بزنید.

کادر فروش ما در سریع ترین زمان ممکن به سفارشات رسیدگی کرده و آن‌ها را به سراسر کشور ارسال می کنند. ضمن اینکه، فروش حضوری سی ام سی نیز برقرار بوده و افراد می توانند به صورت حضوری نیز محصول مدنظر خود را خریداری کنند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای