Rate this post

یکی از مواد اولیه ای که در مجموعه ما عرضه می شود لسیتین وارداتی ساخت کشور هند است. لسیتین Lecithin یکی از نیازمند های بخش غذایی و تولیدکنندگان محصولات غذایی در کشور محسوب می شود که تولیدکننده با کمک آن، کیفیت و ماندگاری محصولش را افزایش می دهد. این افزودنی گیاهی، به عمر محصولات غذایی می افزاید و آنها را از آسیب های مختلف حفظ می کند و همینطور از موادی مانند سویا و تخم آفتابگردان گرفته می شود.

لسیتین وارداتی

البته نوع جانوری آن نیز در بازار وجود دارد که از زرده تخم مرغ و اعضا برخی از حیوانات گرفته شده است ولی از آنجایی که این لسیتین ها قیمت بسیار بالایی دارند و به نوعی محدود نیز هستند برای تولیدکننده به صرفه نیست که آنها را در فرمولاسیون محصولات اش استفاده نماید بنابراین بیشتر تولیدکنندگان، لسیتین مدل سویا را انتخاب می کنند. لسیتین وارداتی ما نیز از نوع سویا است که در ادامه بیشتر به تشریح آن پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

خرید عمده لسیتین وارداتی مرغوب

خرید عمده لسیتین وارداتی مرغوب

یکی از سفارشات بخش فروش ما مربوط به خرید عمده لسیتین وارداتی مرغوب است. همانطور که اشاره شد تولیدکنندگان محصولات غذایی مانند کیک، شیرینی، شکلات و انواع نان و … به یک چاشنی نیاز دارند تا محصولاتشان در زمان بیشتری حفظ شود. لسیتین این کار را انجام می دهد و به دلیل گیاهی بودن اش از افزودنی های بی خطر محسوب می شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایجاد یکنواختی در بافت محصولات و جلوگیری از چسبندگی در آنها از دیگر کاربردهای لسیتین است.[/box]

در واقع، این چاشنی نه تنها خطری ندارد بلکه فوایدی نظیر کاهش وزن و کمک به بهبود برخی بیماری ها مانند ام اس، پارکینسون، مشکلات صفرا و کبدی و … دارد. بنابراین این ماده، عاری از هر گونه سم و مواد مخرب بوده و حتی در صنعت داروسازی هم به کار برده می شود.

واردات لسیتین سویا Soy lecithin

واردات لسیتین سویا Soy lecithin

واردات لسیتین سویا Soy lecithin یکی از واردات مهم و حیاتی در بخش غذا و دارو محسوب می شود و از آنجایی که هند یکی از تولیدکنندگان مطرح این محصول به شمار می آید و لسیتین های تولید این کشور، هم کیفیت و هم قیمت مناسبی دارند در لیست محصولات وارداتی ما قرار گرفته اند. از زمان ورود لسیتین هندی به کشور زمان زیادی می گذرد و خوشبختانه تولیدکنندگان از مرغوبیت آن رضایت داشته اند که این رضایت و استقبال بر روند واردات آن تاثیر مثبت گذاشته است.

ارسال مواد اولیه با کیفیت به سایر تولیدی های کشور

ارسال مواد اولیه با کیفیت به سایر تولیدی های کشور

ارسال مواد اولیه با کیفیت به سایر تولیدی های کشور در هر منطقه ای که باشند در زمان کمی انجام می گیرد. از مواد اولیه موجود در بازرگانی سورن که ویژه تولیدکنندگان و تامین کنندگان ارجمند است می توان به لسیتین، انواع پودر کاکائو خارجی، پودر ژلاتین، روغن جایگزین کره کاکائو، اسید سیتریک و … اشاره نمود که کلیه موارد نام برده شده در وزن بالا و همچنین با قیمت عمده ای ارائه می شوند. برای آشنایی با ویژگی های هر محصول می توانید بخش های دیگر سایت را مطالعه نمایید یا اینکه با مشاور شرکت تماس حاصل نمایید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای