Rate this post

پودر کاکائو آلکالایز کافچی یکی از محصولات بی نظیر ترکیه می باشد که از حیث طعم و عطر مورد تایید قرار گرفته است. ترکیه در زمینه تولید پودر کاکائو بسیار موفق عمل کرده است و چندین برند معروف نیز به بازارهای جهانی عرضه نموده از جمله برند کافچی و برند آلتین مارکا که درجه یک و با کیفیت هستند و همینطور هر دو آنها در بازرگانی سورن موجود می باشند.

پودر کاکائو آلکالایز کافچی

از آنجایی که پودر کاکائو بر رنگ، طعم و عطر محصولات غذایی تاثیر زیادی می گذارد و در واقع کیفیت آنها را تحت تاثیر قرار می دهد مهم است که از برندهای معروف تامین گردد تا کیفیت نهایی محصولات حفظ شده و حتی بهبود یابد.

تولید کنندگان با علم به این موضوع، به سراغ برندهایی می آیند که تایید شده هستند و مرغوبیت لازم را دارند. این پودر کاکائو ترک نیز یکی از پیشنهادهای ما به مشتریان ارجمند می باشد و با قیمت خوبی نیز ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره Kafci Cocoa Powder با ما همراه باشید.

نمایندگی فروش پودر کاکائو آلکالایز کافچی Kafci cocoa powder

پودر کاکائو آلکالایز کافچی Kafci cocoa powder

نمایندگی فروش پودر کاکائو آلکالایز کافچی Kafci cocoa powder با توجه به کیفیت و مزایای این پودر ، در ایران فعالیت گسترده ای انجام می دهد.

این پودر کاکائو از طعم ملایمی برخوردار است و قابل استفاده در انواع شیرینی، ویفر، کلوچه های کاکائویی، شکلات ها و تافی ها می باشد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]هر آنچه که مربوط به استانداردهای یک پودر کاکائو می باشد کاملا در کافچی رعایت شده است به این ترتیب، درصد چربی آن بین ۱۰ تا ۱۲ قرار داشته و در پکیج های ۲۵ کیلویی توزیع می گردد.[/box]

قیمت پودر کاکائو کافچی نیز به دلیل فروش عمده ای در یک حدود مناسبی قرار گرفته است و به دلیل اینکه از محصولات وارداتی می باشد توصیه می کنم آن را در تناژ بسیار بالا تهیه نمایید تا دفعات بعد مجبور به پرداخت هزینه های بیشتر نشوید چرا که نرخ ارز همواره با تغییرات زیادی همراه است که این تغییرات بر قیمت محصولات خارجی تاثیر می گذارد.

پودر کاکائو هلندی چیست؟

پودر کاکائو هلندی چیست؟

یکی از پرسش های مطرح شده در خصوص Cocoa Powder این است که پودر کاکائو هلندی چیست؟ بسیاری از افراد تصور می کنند منظور، پودر کاکائو تولید هلند می باشد اما اینگونه نیست. منظور از پودر کاکائو هلندی، همان پودر کاکائو آلکالایز یا قلیایی شده است که طعم ملایم تری نسبت به نمونه طبیعی دارد.

البته توجه داشته باشید که کشور هلند نیز از موفق ترین کشورها در زمینه تولید پودر کاکائو به حساب می آید و برند کارگیل آن از پرفروش ترین های بازار می باشد که این برند نیز در مرکز Soren موجود است.

خرید عمده بهترین پودر کاکائو با ارزان ترین قیمت

خرید عمده بهترین پودر کاکائو با ارزان ترین قیمت

خرید عمده بهترین پودر کاکائو با ارزان ترین قیمت از درخواست های مراکزی است که تولید انبوه دارند و به این ترتیب، محصولات اولیه را در تناژ بالا سفارش می دهند. ما این محصولات را با قیمت مناسب در اختیار مراکز سراسر کشور قرار می دهیم. بنابراین اگر از مراکزی هستید که در بخش شیرینی جات فعالیت دارند می توانید از همین سایت، سایر محصولات این حوزه نظیر انواع پودر کاکائو، پودر نارگیل، سوربیتول، سوکرالوز، لسیتین، انواع شکلات تخته ای جهت ذوب نمودن و … را سفارش دهید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای