Rate this post

قیمت شیرین کننده سوکرالوز

قیمت شیرین کننده سوکرالوز به موارد زیادی بستگی دارد. برای نمونه، شرکت سازنده و نحوه خرید آن بر قیمت نهایی اش تاثیر گذاشته و قیمت آن را تعیین می کنند. از آنجایی که خرید فله ای سوکرالوز با کاهش قابل توجه قیمت آن همراه است تولیدکنندگان این نوع خرید را ترجیح می دهند. در مرکز سورن نیز پخش عمده ای سوکرالوز در جریان است و می توان این محصول را با قیمت رقابتی در همین سایت سفارش داد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]سوکرالوز یک افزودنی است که با کلرزنی شکر حاصل شده و مانند شکر، شیرین می باشد. تفاوتی که این محصول با خود شکر دارد این است که کالری کمی داشته به صورتی که آن را فاقد کالری می دانند و این درصد کم نیز از راه دفع خارج می گردد.[/box]

شیرینی موجود در آن نیز به دندان و سایر ارگان های بدن آسیب نمی رساند به همین خاطر اشخاص مبتلا به دیابت می توانند بدون نگرانی، خوراکی های حاوی سوکرالوز را مصرف نمایند. این شیرین کننده مصنوعی تمام تاییدیه های جهانی و ایرانی را کسب نموده و مورد تایید سازمان های معتبر جهانی نظیر FDA،WHO ، وزارت بهداشت کشور و همینطور سازمان غذا و دارو اروپا نیز می باشد. بنابراین مناسب ترین جایگزین برای شکر همین سوکرالوز است که در ادامه بیشتر آن را مورد تحلیل و آنالیز قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

قیمت شیرین کننده سوکرالوز

قیمت شیرین کننده سوکرالوز

قیمت شیرین کننده سوکرالوز زمانی که در تناژ بالا سفارش داده می شود با تخفیف های ویژه ای همراه است. در نتیجه، قیمت مناسب خرید عمده ای آن سبب تمایل تولیدکنندگان به سفارش فله ای سوکرالوز شده است.

در رابطه با سوکرالوز چند نکته جالب وجود دارد. اول اینکه همانطور که اشاره شد از شکر گرفته شده و از فرآورده های شکر محسوب می شود با این حال میزان شیرینی آن بسیار بیشتر از خود شکر است. همچنین بدون ضرر بودن آن موجب شده است در تولید مکمل ها، ویتامین ها و در کل مواد دارویی زیادی مورد استفاده قرار گیرد.

ویژگی های سوکرالوز Sucralose

ویژگی های سوکرالوز Sucralose

ویژگی های سوکرالوز Sucralose به شرح زیر است:

  • به راحتی در خوراکی ها و نوشیدنی های مختلف حل می شود.
  • در حال حاضر، تنها شیرین کننده فاقد کالری در جهان است و باعث اضافه وزن افراد نمی شود.
  • قابل استفاده توسط همه افراد در تمام سنین حتی زنان باردار و یا شیرده نیز منع مصرف نداشته و با خیالی آسوده می توان آن را مصرف نمایند.
  • با وجود اینکه شیرینی آن 600 بار بیشتر از خود شکر است اما به دلیل تغییراتی که در آن به وجود آورده اند سبب پوسیدگی و افزایش قند خون نمی شود.

فروش شیرین کننده سوکرالوز ویژه صنایع غذایی

فروش شیرین کننده سوکرالوز ویژه صنایع غذایی

فروش شیرین کننده سوکرالوز ویژه صنایع غذایی را با اعمال بهترین قیمت انجام می دهیم. این افزودنی که در 80 کشور جهان و همینطور در ترکیب هزاران مواد غذایی به کار می رود در صنایع غذایی جایگاه ویژه ای داشته و از افزودنی های محبوب محسوب می شود. تولیدکنندگان کشورمان نیز می توانند جهت سفارش سوکرالوز در وزن بالا و دریافت راهنمایی های بیشتر با مشاور ما در ارتباط باشند.

همچنین سایر مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی همچون پودر کاکائو، پودر نارگیل، روغن جانشین کره کاکائو، گلیسیرین، لسیتین و … با بهترین قیمت آماده توزیع به مراکز تولیدی هستند.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای