Rate this post

شکلات خارجی کیلویی از جمله محصولات خوراکی پر تقاضا بازار محسوب می‌شود. شکلات‌های خارجی از کشورهای مختلفی وارد ایران می‌شوند. هر یک از کشورها چندین برند مطرح شکلات را دارند که درزمینهٔ صادرات نیز فعالیت دارند. در بازار ایران انواع شکلات‌های روسی، فرانسوی، بلژیکی، چینی و اوکراینی موجود است. این شکلات‌ها دارای طعمه‌ای مختلفی بوده و می‌توان آن‌ها را در انواع تلخ و شیرین خریداری کرد. می‌توان انواع شکلات‌های خارجی را در بسته‌بندی‌های گرمی و کیلویی و به روش‌های اینترنتی و حضوری از طریق مراکز مختلف خریداری کرد.

شکلات خارجی کیلویی

ترافل بلژیکی شکلاتی

ترافل بلژیکی شکلاتی یکی از محصولات خارجی بازار محسوب شده که دارای فروش و تقاضای بسیار خوبی است. این نوع ترافل با طعم قهوه بوده و هیچ‌گونه مواد نگه‌دارنده‌ای ندارد. این محصول در بسته‌بندی‌های با وزن‌های مختلف عرضه می‌شود.

مواد تشکیل‌دهنده ترافل بلژیکی روغن گیاهی، شکر، شکلات، شیر، وانیل، قهوه عربیکا، کاکائو، کره فندق، کره کاکائو و پودر شیر می‌باشد. این محصول دارای طعمه‌ای مختلفی است. می‌توان این ترافل را در انواع شیری و تلخ خریداری کرد. ترافل رنگی رشته ای را نیز می‌توان از مراکز خرید شکلات خارجی کیلویی تهیه کرد. این محصول برندهای مرغوب ترافل بلژیکی را با تناژ بالا در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. انواع شکلات خارجی بلژیکی را می توانید از ما تهیه کنید.

شکلات خارجی کیلویی | ترافل بلژیکی

انواع شکلات ریز و درشت خارجی

شکلات خارجی در انواع بسیار متنوعی عرضه می‌شود. برخی از محصولات جنبه تزیینی دارند. مثلاً شکلات‌های مینیاتوری از جمله محصولات تزیینی محسوب شده که دارای اندازه کوچکی هستند و برای مجالس عقد و عروسی مورداستفاده قرار می‌گیرند. بیشتر شکلات‌های مینیاتوری محصولی چینی هستند.

برخی دیگر از شکلات‌های خارجی برای مصارف خوراکی استفاده می‌شوند. این شکلات‌ها دارای انواع زیادی هستند. شکلات‌های مصارف خانگی و خوراکی در دو مدل مغز دار و ساده تولید می‌شوند. همچنین این شکلات از تنوع مزه برخوردار بوده و در انواع زنجبیلی، نعنایی، شیری، کاکائویی و… تولید می‌شوند. شما می توانید انواع شکلات خارجی را از مرکز شکلات خارجی سورن تهیه کنید.

دسته دیگر از شکلات‌های خارجی برای مصارف تولیدی و در مراکزی مانند قنادی‌ها و کافی‌شاپ‌ها استفاده می‌شوند. شکلات تخته‌ای و کرم کاکائو جزء این دسته محصولات هستند. شکلات‌های تخته‌ای در انواع کاکائویی و میوه‌ای تولید می‌شود. این محصول بیشتر برای تزیین کیک و بیسکویت استفاده می‌شود.

کرم کاکائو نیز محصولی است که به شکل سطلی در اختیار قنادی‌ها قرار می‌گیرد. این محصول نیز در انواع فندقی و گردویی عرضه می‌شود. البته کرم کاکائو گرمی نیز در بازار موجود است که برای مصارف خوراکی و در وعده صبحانه استفاده می‌شود. نام دیگر کرم کاکائو شکلات صبحانه یا نوتلا بوده و محصولی ایتالیایی می‌باشد.

می‌توان انواع شکلات ریز و درشت خارجی را از مراکز عرضه شکلات خارجی کیلویی خریداری کرد.

انواع شکلات خارجی کیلویی

شکلات تلخ خارجی اوکراینی

شکلات تلخ خارجی اوکراینی یکی از محصولاتی است که طرفداران خاص خود را دارد. شکلات‌های تلخ برای سلامتی بسیار مفید بوده و جنبه درمانی نیز دارند. این شکلات‌ها برای بهبود بسیاری از بیماری‌ها مفید هستند. ازاین‌رو افرادی که دارای رژیم غذایی خاصی هستند بیشتر از این نوع شکلات‌ها استفاده می‌کنند.

شکلات تلخ خارجی نیز در انواع مختلفی برای مصارف خانگی و یا به شکل تخته‌ای و برای مصارف تولیدی عرضه می‌شود. این شکلات‌ها از درصد تلخی متفاوتی برخوردارند. معمولاً هر اندازه تلخی شکلات بیشتر باشد میزان قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. شکلات خارجی کیلویی تلخ را می‌توان در انواع بسته‌های کارتنی و کادویی خریداری کرد.

شکلات خارجی کیلویی تلخ

خرید شکلات خارجی کیلویی به قیمت تضمین‌شده

گستردگی برندهای خارجی شکلات بسیار زیاد است. هر یک از این شکلات‌ها از لیست قیمت‌های مختلفی برخوردار هستند. بازرگانی سورن یکی از مراکزی است که می‌توانید خرید شکلات خارجی کیلویی به قیمت تضمین‌شده را از طریق این مجموعه انجام دهید. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]تمامی شکلات‌های سورن از اعتبار تاریخ‌مصرف و درجه کیفی خوبی برخوردارند[/box]؛ بنابراین می‌توانید خرید از این مجموعه را بدون نگرانی انجام دهید. سورن جهت دسترسی آسان‌تر مشتریان شکلات‌های خارجی را به روش غیرحضوری نیز به فروش می‌رساند؛ بنابراین خرید از سورن در کمترین زمان ممکن و با آسان‌ترین روش امکان‌پذیر شده است.

خرید شکلات خارجی کیلویی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای