Rate this post

قیمت لسیتین سویا عمده ای

لسیتین نوعی بافت چربی است که اولین بار در زرده تخم‌مرغ یافت شد. این چربی در منابع گیاهی و جانوری مختلفی وجود دارد. تخم‌مرغ، ماهی و جگر گوساله برخی از منابع حیوانی و ذرت، بادام‌زمینی، پنبه‌دانه، کلزا، تخمه آفتابگردان و سویا برخی از منابع گیاهی این محصول هستند. امروزه لسیتین به‌صورت صنعتی نیز تهیه می‌شود. بیشتر لسیتین تجاری از آفتابگردان و سویا استخراج می‌شود. این ماده پس از استخراج در صنایع غذایی مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد و جایگزین روغن‌های دیگر می‌شود. ازآنجایی‌که سویا نسبت به سایر منابع لسیتین؛ ارزان‌تر است بیشتر لسیتین موردنیاز تولیدی‌ها از سویا استخراج می‌شود. قیمت لسیتین سویا عمده ای نیز بسیار مناسب و به‌صرفه است و توسط مراکز مختلفی تعیین می‌شود.

لسیتین سویا و کاربردهای آن

لسیتین سویا و کاربردهای آن

ممکن است این سؤال بری شما پیش آید که لسیتین سویا و کاربردهای آن چیست؟ لسیتین سویا نوعی روغن گیاهی زردرنگ است که حاوی انواع فسفولیپیدها است. این روغن در صنایع غذایی مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازآنجایی‌که قیمت لسیتین سویا عمده ای پایین است؛ لسیتین می‌تواند جایگزین روغن‌های دیگری در مواد غذایی شود.

از لسیتین در تولید برخی خوراک حیوانات استفاده می‌شود. همچنین این محصول کاربرد دارویی دارد و در داروسازی نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ اما مصرف اعظم آن در تولیدی شیرینی و شکلات است. لسیتین به‌عنوان یکی از مواد اولیه شکلات‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد و باعث کاهش مصرف روغن کاکائو می‌شود. این محصول مواد اولیه شکلات را یکنواخت کرده و قالب‌گیری آن را بالا می‌برد. همچنین باعث ترد شدن و شکنندگی شکلات می‌شود. لسیتین نقش ماده نگه‌دارنده نیز دارد و در انبارها از سفیدک زدن و بلوم زدن شکلات جلوگیری میکند.

آخرین قیمت لسیتین سویا عمده

 قیمت لسیتین سویا عمده
آخرین قیمت لسیتین سویا عمده

لسیتین سویا در برندهای مختلف خارجی و داخلی تولید می‌شود. قیمت برندها مختلف است. نرخ ارز بر قیمت برندهای خارجی مؤثر است. جهت اطلاع از آخرین قیمت لسیتین سویا عمده می‌توانید به سایت‌های فروش مراجعه کرده و یا با نمایندگی‌های فروش این محصول تماس برقرار کرده و از آن‌ها بخواهید شمارا در جریان قیمت‌ها قرار دهند. اگر لسیتین را به‌صورت مستقیم از عمده‌فروشی‌ها خریداری نمایید؛ واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

توزیع و پخش عمده لسیتین سویا

بازرگانی سورن یکی از مراکز توزیع و پخش عمده لسیتین سویا است. این مجموعه انواع برندهای داخلی و خارجی لسیتین سویا را به‌صورت عمده و با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌کند. با روش غیرحضوری و اینترنتی نیز می‌توان خرید را از طریق سایت سورن انجام داد. جهت خرید با واحد فروش در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای