Rate this post

واردکننده اصلی روغن CBS

روغن یکی از محصولات غذایی است که دارای کاربردهای مختلفی می باشد. روغن‌ها دارای انواع مختلف گیاهی و حیوانی هستند. از روغن‌های گیاهی در تولید شکلات و شیرینی استفاده می‌شود. درواقع یکی از مواد اصلی شکلات‌سازی روغن می باشد. برای تهیه شکلات و ایجاد طعم مناسب از روغن کاکائو استفاده می‌کنند. روغن کاکائو از دانه‌های میوه درخت کاکائو استخراج می‌شود. مقدار این نوع روغن در جهان محدود است. به همین دلیل روغن کاکائو معمولاً با قیمت بالایی عرضه می‌شود. بیشتر تولیدی‌ها و کارخانجات برای تأمین نیازهای خود از روغن‌های جانشین کره کاکائو استفاده می‌کنند. روغن cbs یکی از جایگزین‌های اصلی کره کاکائو است که می‌توان آن را از طریق بازرگانی‌ها و واردکننده اصلی روغن cbs برای تولیدی و کارخانه خود خریداری کرد.

 

روغن cbs و کاربردهای آن

روغن cbs و کاربردهای آن

ممکن است این سؤال برای شما پیش‌آمده باشد که روغن cbs و کاربردهای آن چیست؟ این محصول چه تفاوتی با کره کاکائو دارد و قیمت کدام‌یک به‌صرفه‌تر است؟ روغن cbs از هسته میوه پالم به دست می‌آید. دسترسی به پالم آسان است. به همین دلیل قیمت روغن جانشین کره کاکائو از روغن کاکائو کمتر است. این روغن دارای خواصی مشابه کره کاکائو است اما ویژگی‌های شیمیایی آن متفاوت از روغن کاکائو است. روغن cbs باعث یکنواخت شدن ماده اولیه شکلات می‌شود و سطح شکلات را جلا می‌دهد. این روغن باعث طعم دهی به شکلات شده و عطر خوبی دارد. روغن cbs مانند کره کاکائو عمل می‌کند. این روغن دارای نقطه ذوبی مناسبی است و از ذوب شدن شکلات در دماهای بالا جلوگیری می‌کند.

قیمت انواع روغن cbs

قیمت انواع روغن cbs

روغن cbs در انواع برندهای مختلف ایرانی و خارجی تولید و عرضه می‌شود. این روغن دارای دو نوع کلی پوششی و قالبی و یا جامد و مایع است. قیمت انواع روغن cbs با توجه به مارک و برند، نوع روغن، نوع بسته‌بندی روش خرید متفاوت است. اگر این محصول را از واردکننده اصلی روغن cbs خریداری نمایید، واسطه‌ها حذف خواهند شد و شما می‌توانید معتبرترین برندها را با کمترین قیمت خریداری نمایید.

واردکننده اصلی روغن cbs

بازرگانی سورن جزء یکی از مراکز واردکننده اصلی روغن cbs است. این مجموعه انواع برندهای خارجی پرفروش را از طریق شرکت‌های معتبر ترکیه‌ای وارد می‌کند و به‌صورت عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. تمامی محصولات سورن دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. می‌توان انواع مواد اولیه شکلات‌سازی ازجمله روغن cbs را با مناسب‌ترین قیمت از این بازرگانی خریداری کرد. جهت ثبت سفارش با واحد فروش سورن در تماس باشید.

واردکننده اصلی روغن cbs

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای