Rate this post

اسمارتیز درشت عمده‌ای یکی از محصولاتی است که می‌توان آن را به شکل مستقیم نیز از کارخانه خریداری کرد. اسمارتیز محصولی است که در کشورهای خارجی و در ایران طرفداران زیادی دارد. این محصول رنگی خوشمزه بسیار میان کودکان پرطرفدار است. اسمارتیزها در چندین نوع مختلف برای مصارف گوناگون به بازار عرضه می‌شوند. این محصول در اندازه‌های مختلف ریزودرشت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. خرید اسمارتیز در بسته‌بندی‌های متنوع و از طریق اینترنتی یا حضوری امکان‌پذیر می‌باشد.

اسمارتیز درشت عمده‌ای

تولید اسمارتیز کاکائویی

یکی از انواع اسمارتیزهای خوشمزه، اسمارتیز کاکائویی است. اسمارتیزهای کاکائویی بسیار خوش‌طعم بوده و در بسته‌بندی‌های دبه‌ای و کارتنی تولید و عرضه می‌شوند. اسمارتیز به‌طورکلی از دولایه مختلف تولید می‌شود. قسمت داخلی این محصول از کاکائو بوده و قسمت بیرونی آن دارای روکش رنگی به نام دراژه است. تولید اسمارتیز کاکائویی توسط بیشتر کارخانه‌های ایرانی انجام می‌گیرد. در این کارخانه‌ها اسمارتیز با روش کاملاً بهداشتی و با استانداردهای لازم تولید می‌گردد.

اسمارتیز کاکائویی هم دارای اندازه‌های ریز و هم اندازه‌های درشت است. اسمارتیز درشت عمده‌ای را می‌توان از طریق نمایندگی‌های مختلف خریداری کرد. نمایندگی‌ها محصولات را به شکل عمده و با روش کاملاً مستقیم در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این مراکز قیمت مناسبی را برای اسمارتیز در نظر می‌گیرند. ازاین‌رو اسمارتیزهای تولیدی کارخانه‌های ایرانی از قیمت مناسبی برخوردار می‌باشد. خرید فله‌ای و عمده آن نیز بسیار مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

اسمارتیز درشت عمده‌ای | تولید اسمارتیز

قیمت اسمارتیز ایرانی و خارجی

قیمت اسمارتیز ایرانی و خارجی متفاوت است. اسمارتیزهای ایرانی قیمت پایینی دارند. این محصولات به علت همین قیمت پایین محصولی صادراتی نیز محسوب می‌شوند. البته باید توجه داشت که تمامی اسمارتیزهای ایرانی نیز دارای قیمت یکسان نیستند. اما ازآنجایی‌که نرخ ارز و هزینه حمل‌ونقل را ندارد نسبت به اسمارتیزهای خارجی از قیمت پایین‌تری برخوردارند. مهم‌ترین عامل مؤثر بر میزان قیمت اسمارتیز ایرانی، نوع اسمارتیز است. اسمارتیزها دارای تنوع بالایی هستند هر یک از محصولات با قیمت متفاوتی عرضه می‌شوند.

نوع بسته‌بندی و وزن آن نیز بر میزان قیمت اسمارتیز مؤثر خواهد بود. همچنین مقدار سفارش و روش خرید مؤثر بر میزان قیمت نهایی محصول است. خرید اسمارتیز درشت عمده‌ای بر نفع خواهد بود. چراکه کارخانه‌های تولیدی قیمت فروش مختلفی برای فروش‌های عمده و جزئی در نظر می‌گیرند. در این مسان قیمت خرید فله و عمده‌ای مقرون‌به‌صرفه خواهد بود.

اسمارتیز درشت عمده‌ای | قیمت اسمارتیز

پودر کاکائو مناسب تولید اسمارتیز

همان‌طور که گفته شد یکی از اصلی‌ترین مواد اولیه برای تولید اسمارتیز، پودر کاکائو است. پودر کاکائو را با کره کاکائو و چندین لایه شکر و شربت ترکیب کرده و اسمارتیز را تولید می‌نمایند. ازاین‌رو خرید پودر کاکائو مرغوب و مناسب جهت تولید اسمارتیز بسیار حائز اهمیت است. بیشتر پودرهای کاکائویی که در بازار ایران موجود هستند؛ محصولی وارداتی می‌باشند.

پودر کاکائو مناسب تولید اسمارتیز باید بدون ناخالصی باشد و از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد. برندهای معتبر فراوانی در بازار موجود است که دارای این مشخصات هستند. پودر کاکائو آلتین مارکا و پودر کاکائو کارگیل ازجمله این برندها محسوب می‌شوند. آلتین مارکا برندی هلندی است که با قیمت پایینی عرضه می‌شود. کارگیل نیز محصولی هلندی است که کمپانی آن در چندین کشور شعبه داشته و برندی شناخته‌شده است. هر دو این برندها پودرهای کاکائو را در رنگ‌های تیره و روشن و با درصدهای چربی متفاوت به بازار عرضه می‌کنند. می‌توان از طریق مراکز بازرگانی این محصولات را خریداری کرده و جهت تولید اسمارتیز درشت فله‌ای استفاده کرد.

اسمارتیز درشت عمده‌ای | پودر کاکائو اسمارتیز

تولیدکننده اسمارتیز درشت عمده‌ای

مجموعه سورن یکی از مراکز تولیدکننده اسمارتیز درشت عمده‌ای است. سورن علاوه بر اسمارتیز سایر محصولات موردنیاز کارخانجات مانند پودر کاکائو، کره کاکائو، پودر نارگیل، انواع شکلات و… را نیز تأمین می‌نمایند. خرید از سورن در کمترین زمان ممکن و تنها از طریق تماس با واحد فروش این مجموعه امکان‌پذیر شده است. تمامی محصولات سورن به روشی کاملاً بهداشتی تولیدشده و دارای تأییدیه‌ها و استانداردهای لازم هستند.

اسمارتیز درشت عمده‌ای | تولیدکننده اسمارتیز

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای