Rate this post

کارخانه اسمارتیز سازی محصولات خود را با تنوع بالایی در اختیار نمایندگی‌های فروش قرار می‌دهند. این نمایندگی‌ها نیز اسمارتیز را به شکل حضوری و یا از طریق سایت‌های فروش آنلاین به مشتریان عرضه می‌کنند. اسمارتیزها در شکل‌های مختلف و با بسته‌بندی متنوع گرمی و کیلویی عرضه می‌شوند. در کارخانه‌های تولید اسمارتیز این محصول از بهترین مواد تولیدشده و دارای کیفیت بالایی هستند. ازاین‌رو اسمارتیزهای ایرانی جزء بهترین‌های بازار بوده و به کشورهای مختلف نیز صادر می‌شوند.

کارخانه اسمارتیز سازی

جدیدترین مدل‌های اسمارتیز

کارخانه اسمارتیز سازی این محصول را با تنوع زیادی عرضه می‌کند. به‌طورکلی برخی از جدیدترین مدل‌های اسمارتیز عبارت‌اند از:

  • اسمارتیز قلبی
  • اسمارتیز گرد
  • اسمارتیز تک‌رنگ
  • اسمارتیز سنگی
  • اسمارتیز کاکائویی
  • اسمارتیز بلدرچینی و… .

نمونه‌های مختلف اسمارتیز در اندازه‌های ریز و درشت تولید می‌شوند. اسمارتیز ریز برای تزئین محصولات غذایی مانند کیک، شیرینی و محصولات غذایی کافی‌شاپ مورداستفاده قرار می‌گیرد. اسمارتیزهای درشت نیز برای مصارف خانگی و خوراکی استفاده می‌شوند. می‌توان انواع این محصول را با وزن درخواستی و به شکل مستقیم از کارخانه خریداری کرد. کارخانه‌ها اسمارتیز را به شکل عمده در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. در خرید با تناژهای بالا شما می‌توانید از تخفیفات ویژه‌ای بهره‌مند شوید.

اسمارتیز محصولی خوراکی است که از قیمت مناسبی برخوردار است. قیمت روز این محصول توسط کارشناسان فروش کارخانه‌ها تعیین و اعلام می‌گردد. میزان قیمت اسمارتیز عمده با وزن آن رابطه مستقیمی دارد. به عبارتی در خریدهای با تناژ بالا می‌توانید اسمارتیز را با قیمت کمتری دریافت نمایید. ازاین‌رو تولیدی‌ها، قنادی‌ها و کافی‌شاپ‌ها بهتر است این محصول را به شکل فله و عمده خریداری نمایند. این امر موجب کاهش هزینه‌های آن‌ها خواهد شد.

کارخانه اسمارتیز سازی | مدل جدید اسمارتیز

صادرات اسمارتیز رنگی

برای صادرات هر محصولی دو عامل را باید در نظر گرفت. یکی اینکه کیفیت محصول قابل‌قبول باشد تا بتوان آن را به بازارهای جهانی صادر کرد. ویژگی دیگر این است که قیمت محصول پایین باشد تا موردقبول و پذیرش کشورهای مختلف قرار گیرد. کارخانه اسمارتیز سازی معمولاً تمامی محصولات خود را با این دو ویژگی به بازار عرضه می‌کند. به عبارتی اسمارتیز ارزن فله صادراتی هم از کیفیت بالا و هم قیمت مناسب برخوردار است.

صادرات اسمارتیز رنگی به کشورهای مختلفی انجام می‌شود. با صادرات این محصول به کشورهای همسایه سود خوبی نصیب خریداری و فروشنده خواهد شد. اسمارتیز ایرانی به کشورهای مختلفی نظیر عراق، افغانستان، ارمنستان و کشورهای اطراف خلیج‌فارس صادر می‌گردد.

معمولاً بازرگانی‌ها این محصول را به شکل مستقیم و بی‌واسطه از کارخانه اسمارتیز سازی خریداری کرده و با تناژهای بالا صادر می‌کنند.

کارخانه اسمارتیز سازی | صادرات اسمارتیز

موارد مصرف اسمارتیز

اسمارتیز یکی از تنقلات خوشمزه است که به علت ظاهر زیبایی که دارد در بین کودکان نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. اسمارتیز با نام دراژه شکلاتی نیز شناخته‌شده است. این محصول دارای دو نوع ساده و سنگی است. البته برخی از دراژه ها نیز وجود دارند که دارای مغزهای فندق، بادام‌زمینی و کشمش هستند. تمامی این اسمارتیزها از روکش شکلاتی یا قندی برخوردارند. از اسمارتیز سنگی می‌توان برای مجالس و حتی در محیط کار برای پذیرایی استفاده کرد. اسمارتیزهای ساده نیز برای مصارف خوراکی و یا تولیدی استفاده می‌شوند.

به‌طورکلی موارد مصرف اسمارتیز می‌تواند مختلف باشد. این محصول در انواع قنادی‌ها، کافی‌شاپ‌ها، منازل و مجالس مهمانی کاربرد دارد. کارخانه اسمارتیز سازی این خوراکی خوشمزه را با تناژهای بالا در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

کارخانه اسمارتیز سازی | موارد مصرف اسمارتیز

خرید از کارخانه اسمارتیز سازی

خرید از کارخانه اسمارتیز سازی با تناژهای مختلف امکان‌پذیر است. مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن انواع اسمارتیز معمولی و سنگی را به شکل عمده‌ای در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. محصولات این مجموعه در انواع تک‌رنگ و رنگی عرضه می‌شوند. تمامی محصولات این مجموعه دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و از طعم دلپذیری برخوردارند. خرید از سورن در کمترین زمان ممکن و به روش اینترنتی نیز امکان‌پذیر می‌باشد. در این روش پس از استعلام قیمت می‌توانید مقدار سفارش خود را ثبت کرده و آن را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

کارخانه اسمارتیز سازی | موارد مصرف اسمارتیز

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای