Rate this post

قیمت کنجد سفید عمده را می‌توانید درنتیجه همکاری با مراکز تولید و بازرگانی جویا شوید. کنجد سفید یکی از محصولات غذایی کاربردی و محبوب در میان ایرانیان محسوب می‌شود. موارد مصرف کنجد بسیار زیاد بوده و مصرف این ماده غذایی در ایران بالا می‌باشد. به همین دلیل واردکنندگان انواع کنجد سفید مرغوب را با نام‌های تجاری مختلف در اختیار تولیدکنندگان مواد غذایی قرار می‌دهند. کنجد سفید به شکل عمده و در بسته‌بندی‌های کارتنی عرضه می‌شود. این محصول غذایی با رنج قیمت‌های متفاوتی در بازار عرضه می‌شود.

قیمت کنجد سفید عمده

تشخیص کنجد سفید مرغوب

کنجد سفید با برندهای تجاری مختلفی در بازار موجود است. در این میان برخی از افراد سودجو اقدام به عرضه کنجدهای نامرغوب و بی‌کیفیت می‌کنند. به همین دلیل تشخیص کنجد سفید مرغوب دارای اهمیت زیادی است. انتخاب کنجد مناسب و مرغوب موجب افزایش کیفیت محصولات غذایی تولیدی‌ها خواهد شد. ازاین‌رو قصد داریم نکاتی درباره تشخیص کنجد سفید مرغوب برای شما ذکر نماییم تا خرید مطمئنی داشته باشید.

کنجد باکیفیت دارای دانه‌های سالم است. این محصول نباید دارای خوردگی باشد. همچنین کنجد سفید باید دارای رنگی کاملاً روشن و شفاف باشد به عبارتی کنجدها باید تمیز و یکدست باشند. نوع طعم کنجد سفید مرغوب نیز شیرین است. از خرید کنجدهای تلخ اجتناب نمایید. البته شکل ظاهری کنجدهای ایرانی و خارجی متفاوت است. معمولاً در کنجد سفید ایرانی تعدادی دانه سیاه نیز یافت می‌شود. نمونه‌های خارجی کنجد سفید دارای دانه‌های خشک بوده اما کنجد ایرانی دارای دانه‌های چرب می‌باشد. قیمت کنجد سفید عمده نیز متفاوت است.

قیمت کنجد سفید عمده | تشخیص کنجد مرغوب

موارد مصرف کنجد سفید

موارد مصرف کنجد سفید گسترده است. از کنج سفید می‌توان برای تولید ارده استفاده کرد. همچنین این محصول در صنایع شیرینی و شکلات‌سازی نیز دارای کاربرد گسترده‌ای می‌باشد. کنجد سفید برای تزئین محصولات غذایی نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصول دارای ارزش غذایی بالایی بوده و به‌سلامتی انسان نیز کمک می‌کند.

از کنجد سفید می‌توان برای روغن‌گیری نیز استفاده کرد. روغن کنجد یکی از بهترین و مقوی‌ترین روغن‌های موجود در بازار است. این محصول غذایی از بهترین کنجدهای خارجی بازار تولید می‌شود و با قیمت‌های متفاوت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. قیمت کنجد سفید عمده روغن‌گیری نیز با توجه به نوع برند تولیدکننده آن متفاوت خواهد بود.

قیمت کنجد سفید عمده | موارد مصرف کنجد

دریافت قیمت کنجد سفید عمده

کنجد سفید محصول کشورهایی مانند هند، پاکستان، افغانستان و ایران می‌باشد. میزان قیمت و کیفیت این محصولات متفاوت است. برای دریافت قیمت کنجد سفید عمده می‌توانید با نمایندگی‌های فروش کنجد ارتباط بگیرید. عوامل زیر بر میزان قیمت کنجد سفید عمده تأثیرگذار است:

  • درجه کیفی کنجد سفید
  • کمپانی تولیدکننده کنجد سفید
  • میزان قیمت ارز
  • میزان هزینه‌های حمل‌ونقل و واردات
  • مقدار خرید و روش خرید

برای کاهش قیمت‌ها بهتر است کنجد سفید را به شکل مستقیم از بازرگانی‌ها و مراکز تولیدی خریداری نمایید.

قیمت کنجد سفید عمده

مراکز خرید کنجد در ایران

مراکز خرید کنجد در ایران محصولات خود را به روش‌های حضوری و اینترنتی عرضه می‌کنند. ب[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ازرگانی سورن یکی از تأمین‌کنندگان بزرگ انواع کنجد سفید ایرانی و خارجی می‌باشد.[/box]سورن هیچ محدودیتی در تأمین کنجد با تناژ بالا نداشته و محصولات خود را به سراسر ایران عرضه می‌کند. قیمت کنجد سفید عمده سورن بسیار مناسب می‌باشد. به همین دلیل خریدی مطمئن را با سورن تجربه خواهید کرد.

قیمت کنجد سفید عمده | خرید کنجد

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای