فروش روغن شکلات پی جی پی ار ویژه تولیدکنندگان شکلات و شیرینی PGPR

تولیدکنندگان شکلات و شیرینی برای بهبود بافت محصولات خود و امولسیفایر آن‌ها از مواد اولیه مختلفی از جمله روغن شکلات پی جی پی ار استفاده می کنند. این روغن، همان پلی گلیسرول پلی آمینولات است که ویسکوزیته شیرینی جات را به حداقل می رساند.

روغن شکلات پی جی پی ار

این ماده اولیه که برگرفته از اسیدهای چرب و پلی گلیسرول است که توسط روغن سویا یا دانه کرچک ساخته می شود. در واقع، وجود این ماده در ترکیب شکلات و شیرینی اهمیت زیادی دارد؛ زیرا باعث یکدست شدن و هماهنگی بین مواد اولیه آن‌ها شده و محصول را منسجم می کند. در ادامه، به معرفی جامع PGPR و سایر کاربردهای آن پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

مشخصات روغن شکلات پی جی پی ار

مشخصات روغن شکلات پی جی پی ار

در این قسمت، با مشخصات روغن شکلات پی جی پی ار آشنا خواهید شد. این محصول، یک امولسیون کننده معروف است که در اروپا، آن را با شماره E476 می شناسند. این روغن شکلات یک ماده مایع چسبناک است که قابلیت حل شدن در چربی‌ها و روغن‌های مختلف را دارد و در برخی مایعات نظیر آب حل نمی شود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت سازنده این محصول، Able Ace نام دارد که از شرکت های موفق کشور مالزی است.[/box]

شرکت ایبل ایس مالزی تجربه بالایی در تولید مواد اولیه داشته و این روغن را با استفاده از مواد باکیفیت تولید و عرضه می کند. بنابراین این محصول از سطح کیفی خوبی برخوردار است و استفاده از آن باعث بهبود بافت شکلات ها و شیرینی های مختلف می شود. بازرگانی سورن از واردکنندگان این محصول است که آن را با ضمانت کیفیت به فروش می رساند.

نحوه تولید PGPR

نحوه تولید PGPR

با بررسی نحوه تولید PGPR همراه ما باشید. همانطور که اشاره شد این روغن شکلات امولسیون کننده متشکل از اسیدهای چرب و پلی گلیسرول است که برای تولید آن مراحل زیر طی می شود:

  • اولین مرحله، مربوط به تولید پلی گلیسرول است. برای تولید این ماده، گلیسرول موجود در کاتالیزور قلیایی را تا 200 درجه گرم می کنند.
  • در مرحله دوم نیز به سراغ اسیدهای چرب می روند. این اسیدهای هیدرولیز شده هم در دمای 200 درجه قرار می گیرند.
  • در مرحله سوم نیز نوبت به ادغام این 2 ماده اولیه می رسد. به این ترتیب، با ترکیب اسیدهای چرب و پلی گلیسرول، PGPR به دست می آید.

کاربرد روغن PGPR در صنایع غذایی

کاربرد روغن PGPR در صنایع غذایی

کاربرد روغن PGPR در صنایع غذایی بسیار گسترده است. در واقع، مهم‌ترین کاربرد آن مربوط به امولسیفایر در شکلات است. بسیاری از تولیدکنندگان شکلات، این ماده را با لسیتین ترکیب کرده و در فرمولاسیون شکلات‌های تولیدی خود مورد استفاده قرار می دهند. این کار باعث به حداقل رسیدن ویسکوزیته شکلات شده و کیفیت آن را افزایش می دهد.

ضمن اینکه، لسیتین‌های مرغوبی توسط مرکز سورن عرضه می شود که این محصولات نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در بهبود کیفیت شکلات‌های مختلف نقش به سزایی دارند. همچنین لسیتین مرکز Soren تنوع بالایی داشته و اکثر آن‌ها از نوع سویا و مدل مایع هستند. این محصول از هند وارد می شود و درجه کیفی بالا دارد.

یکی دیگر از کاربردهای روغن pgpr این است که در صورت اضافه شدن به ترکیب شکلات می توان کره کاکائو کم‌تری استفاده کرد که این موضوع یک صرفه جویی بزرگ مالی به حساب می آید؛ زیرا قیمت کره کاکائو بالا است و این نیاز کمتر به آن یک امتیاز مثبت محسوب می شود.

همچنین با افزودن روغن شکلات پی جی پی ار به شکلات‌های مختلف، شاهد ایجاد شکاف‌های مختلف در بدنه محصول نخواهید بود و این ماده یک هماهنگی عالی در ظاهر شکلات به وجود می آورد. در واقع، از آنجایی که ظاهر محصولات غذایی بر فروش آن‌ها تاثیرگذار است بایستی از مواد اولیه کاربردی جهت تثبیت این ظاهر استفاده شود که در صنعت شکلات، این PGPR است که باعث از بین رفتن سوراخ‌های مختلف در بدنه شکلات شده و یک جلوه خوب و یکدست در آن به وجود می آورد.

فروش ویژه روغن روان کننده شکلات PGPR

فروش ویژه روغن روان کننده شکلات PGPR

فروش ویژه روغن روان کننده شکلات PGPR در جریان است. این محصول در تولیدی ها و کارخانجات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد به همین خاطر فروش آن، عمده ای و تناژ بالا است. مرکز ما با عرضه اختصاصی این محصول در تنظیم بازار آن نقش به سزایی دارد.

در واقع، از آنجایی که این محصول، وارداتی بوده بهتر است خرید آن از بازرگانی هایی که در واردات و صادرات تخصص دارند انجام بگیرد. خرید محصولات اولیه از واسطه با قیمت بیشتری صورت می گیرد و از نظر اصل بودن نیز تضمینی وجود نخواهد داشت. بنابراین بهترین گزینه برای خرید عمده روغن شکلات پی جی پی آر خرید از واردکنندگان اصلی است.

قیمت روغن روان کننده شکلات

قیمت روغن روان کننده شکلات

قیمت روغن روان کننده شکلات با توجه به برند و وزن سفارش داده شده تعیین می شود. این روغن شکلات که هم اکنون در حال توزیع است از نظر قیمت در شرایط خوبی قرار دارد. اصولا مواد اولیه‌ای که از مالزی خریداری می شود قیمت مناسبی دارند که عمده دلیل آن، ارزان بودن نیروهای کاری در این کشور نسبت به اروپا است. بنابراین این محصول اولیه نیز با قیمت مناسبی به فروش می رسد که به دلیل وارداتی بودن و وابستگی‌اش به نرخ ارز، قیمت آن به صورت به روز شده در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد.

ارسال مستقیم روغن پی جی پی آر مالزی به سراسر کشور

ارسال مستقیم روغن پی جی پی آر مالزی به سراسر کشور

ارسال مستقیم روغن پی جی پی آر مالزی به سراسر کشور با باربری مناسب و ارزان قیمت انجام می گیرد. شرکت ایبل ایس مالزی، تولیدات خود را در گالن‌های 25 کیلویی تعبیه کرده و آن‌ را به اقصی نقاط جهان ارسال می کند. در داخل کشور نیز بازرگانی هایی مانند بازرگانی سورن این محصولات را تحویل می گیرند و با احتیاط کامل به مناطق دور و نزدیک ارسال می کند.

بنابراین در هر منطقه ایران که باشید ما این محصول را به مرکز شما ارسال می کنیم. ضمن اینکه، تامین کنندگان محترم هم می توانند با خرید این محصول و توزیع آن در منطقه خود هم به سود خوبی دست یابند و هم در تنظیم اساسی بازار منطقه خود کمک کننده باشند. علاوه بر روغن شکلات پی جی پی ار چندین محصول دیگر نیز در حال توزیع گسترده هستند که از طریق پخش آن‌ها هم می توان به سود خوبی دست یافت. در بخش های مختلف این سایت به سایر مواد اولیه موجود اشاره کرده ایم.

Oops! We could not locate your form.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست