Rate this post

 عرضه‌کننده انواع پودر کاکائو

پودر کاکائو یکی از اصلی‌ترین مواد اولیه شیرینی و شکلات‌سازی است. این پودر باعث طعم دهی به شیرینی و شکلات می‌شود. از پودر کاکائو در صنایع دیگر مانند تولیدی‌های لبنیات، بستنی‌سازی، کافی‌شاپ‌ها و مصارف خانگی نیز استفاده می‌شود. پودر کاکائو از دانه‌های درخت کاکائو تهیه می‌شود و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. در ایران تعداد درخت‌های کاکائو محدود است به همین دلیل بیشتر پودر کاکائو مصرفی کارخانه‌ها و تولیدی‌ها از طریق واردات تأمین می‌شود. واردات پودر کاکائو از کشورهای مختلفی مانند نیجریه، غنا، اندونزی، برزیل، اسپانیا، هلند و ترکیه انجام می‌گیرد. در ادامه بیشتر با مشخصات پودر کاکائو مرغوب و مراکز عرضه‌کننده انواع پودر کاکائو آشنا خواهید شد.

 

قیمت پودر کاکائو اسپانیایی Nidegro

قیمت پودر کاکائو اسپانیایی

اسپانیا یکی از تولیدکنندگان اصلی و عرضه‌کننده انواع پودر کاکائو می‌باشد. پودرهای کاکائو اسپانیایی بسیار باکیفیت و مرغوب بوده و به همین دلیل در بیشتر تولیدی‌ها از برندهای اسپانیایی استفاده می‌شود. قیمت پودر کاکائو اسپانیایی بیشتر از پودرهای ترک و آفریقایی است. علت این اختلاف قیمت تنها کیفیت بهتر محصول نیست. بلکه در کشورهای اروپایی مانند هلند و اسپانیا هزینه‌های تولید بالاست و به همین دلیل این پودرها گران‌قیمت‌تر هستند. البته قیمت پودر کاکائو اسپانیایی با توجه به مارک و برند، نوع پودر کاکائو (آلکالایز یا طبیعی)، درصد میزان چربی و … متفاوت است. اگر این پودرها را به‌طور مستقیم از واردکننده‌ها خریداری نمایید، واسطه‌های فروش حذف‌شده و هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

شرکت خرید پودر کاکائو مرغوب

خرید پودر کاکائو مرغوب

پودرهای کاکائو دارای دو نوع طبیعی و آلکالایز هستند. پودرهای طبیعی هیچ ماده افزودنی به آن‌ها اضافه نشده و طعم و رایحه تندی دارند. در تولید پودرهای آلکالایز یا فرآوری شده با استفاده از برخی مواد افزودنی اسیدیته آن‌ها کاهش‌یافته و درنتیجه این پودرها دارای طعم و رایحه ملایم‌تر هستند. پودر کاکائو مرغوب پودری است که مواد افزودنی مضر به آن اضافه نشده باشد و درصد چربی آن نیز کمتر از 10 نیست. بهترین روش جهت خرید پودر کاکائو مرغوب مراجعه به مراکز معتبر و عرضه‌کننده انواع پودر کاکائو مرغوب می‌باشد.

بازرگانی عرضه‌کننده انواع پودر کاکائو

عرضه‌کننده انواع پودر کاکائو

یکی از واردکنندگان اصلی و مراکز عرضه‌کننده انواع پودر کاکائو، بازرگانی سورن است. تمامی محصولات سورن دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. سورن انواع پودرهای کاکائو هلندی، اسپانیایی، برزیلی، ترکیه‌ای و… را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت به فروش می‌رساند. این مجموعه برای دسترسی آسان‌تر مشتریان امکان خرید غیرحضوری را نیز فراهم کرده است. با خرید اینترنتی در وقت و هزینه‌های شما صرفه‌جویی خواهد شد؛ بنابراین خرید مطمئن و آسانی را با سورن تجربه خواهید کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای