Rate this post

قیمت پودر نارگیل اندونزی با احتساب کیفیت بالایی که دارد در رنج قیمتی مناسبی تعیین شده است. پودر نارگیل یکی از پودرهای خوراکی مورد استفاده در تولیدی ها است که توسط تولیدکنندگان به صورت فله ای خریداری می شود که خود این خرید عمده بر قیمت تمام شده پودر نارگیل تاثیر می گذارد. حال اینکه، چه موارد دیگری بر قیمت پودر نارگیل وارد شده از اندونزی تاثیر می گذارند در ادامه توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

قیمت پودر نارگیل اندونزی بازار تهران

قیمت پودر نارگیل اندونزی

قیمت پودر نارگیل اندونزی در بازار تهران به چندین عامل بستگی دارد که اصلی ترین آن، نوع سفارش مشتری است. در واقع، می توان گفت که سطح کیفی پودر نارگیل تولید اندونزی در یک سطح استاندارد و قابل قبول قرار دارد و قیمت آن نیز با توجه به کیفیت بالای محصول در محدوده قیمتی مناسبی قرار گرفته است و با قیمت مناسبی به فروش می رسد.

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”center” ]برای اطلاع دقیق تر از جدیدترین قیمت پودر نارگیل اندونزی می توانید با کارشناس فروش شرکت تماس بگیرید.[/hwgold-dash]

ضمن اینکه، کشورهای زیادی در دنیا اقدام به تولید پودر نارگیل و صادرات آن می کنند که هر یک از آن‌ها بنابر استراتژی خود یک قیمت را برای محصول تولیدیشان در نظر می گیرند که اندونزی جزء کشورهایی است که پودر نارگیل تولید خود را در درجه کیفی بالا و قیمت مناسب عرضه می دارد که این موضوع باعث شهرت این کشور در بازار جهانی پودر نارگیل شده است.

انواع پودر نارگیل Coconut Powder بازار تهران

انواع پودر نارگیل Coconut Powder

از انواع پودر نارگیل Coconut Powder در بازار تهران می توان به پودر نارگیل چرب و پودر نارگیل خشک اشاره کرد. در واقع، پودر نارگیل یکی از مشتقات میوه نارگیل است که در ۲ گرید خشک و چرب تولید و عرضه می شود. این میوه مقوی چندین فرآورده دارد که مهمترین آن عبارت است از شیر نارگیل و پودر نارگیل. فرآورده پودر نارگیل مصارف گسترده‌ای در صنایع غذایی دارد و بسیاری از تولید کنندگان شیرینی جات از آن در ترکیب تولیداتشان استفاده می کنند.

البته هر یک از انواع پودر نارگیل، کاربردهای ویژه ای در تولیدی ها دارند. برای مثال، پودر نارگیل خشک تنها به عنوان یک ماده تزیینی و طعم دهنده در شیرین جات مختلفی مانند کیک، شیرینی، حلوا، خرما و … مورد استفاده قرار می گیرد و نمی‌ توان از آن در ترکیب شیرین جات استفاده کرد؛ زیرا باعث خشکی و از بین رفتن کیفیت آن ها می شود.

در مقابل، پودر نارگیل چرب در داخل ترکیب شیرینی جات به کار رفته و با سایر مواد اولیه آن ترکیب می‌ شود. این پودر طعم بی نظیری به محصول بخشیده و باعث لذیذ شدن طعم آن می شود. کیک ها و شیرینی های نارگیلی نیز طرفداران بسیاری در ایران دارند و همواره یکی از انتخاب‌ های مصرف کنندگان شیرینی جات هستند.

شرکت بازرگانی سورن، پودر نارگیل را در دو گره خشک و چرب عرضه می کند و آن را با تضمین کیفیت و اصالت در اختیار تولید کنندگان و تامین کنندگان کشور قرار می دهد. برای سفارش پودر نارگیل در وزن بالا میتوانید فرم مربوط به ثبت سفارش را پر کرده و ارسال کنید. همچنین در صورتی که پرسشی در رابطه با این محصول دارید می توانید با واحد مشاوره و فروش ما تماس گرفته و سوالات خود را مطرح کنید.

واردات پودر نارگیل خشک و چرب از اندونزی

واردات پودر نارگیل خشک و چرب از اندونزی

واردات پودر نارگیل خشک و چرب از اندونزی در تناژهای سنگین انجام می گیرد؛ زیرا تعداد تولیدی های فعال در کشور که چرخه تولید پویایی دارند بسیار زیاد است و هر یک از این تولیدی ها جهت تولید روزانه محصولات خود به مواد اولیه مختلفی همچون پودر نارگیل نیاز دارند که ما انواع مواد اولیه را از برندهای معتبر جهان تامین کرده و در اختیار کادر تولید کشور قرار می‌ دهیم.

از سایر مواد اولیه که توسط مرکز ما به فروش می رسد می توان به پودر کاکائو در دو گرید طبیعی و آلکالایز، پودر ثعلب، گوارگام، لسیتین و … اشاره کرد. تمام محصولات اولیه ای که توسط مجموعه ما در حال توزیع سراسری در ایران است از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند و با قیمت عمده به فروش می رسند. در واقع، فروش محصولات به صورت عمده انجام می گیرد به همین خاطر قیمت آن نیز به نرخ عمده محاسبه خواهد شد.

فروش عمده پودر نارگیل اندونزی با قیمت استثنایی

فروش عمده پودر نارگیل اندونزی با قیمت استثنایی

هم اکنون فروش عمده پودر نارگیل اندونزی با قیمت استثنایی در جریان است و تولیدکنندگان کشورمان در اقصی نقاط ایران می توانند نسبت به ثبت سفارش این محصول اقدام کنند. برای سفارش این محصول نیز هر دو روش خرید اینترنتی و خرید حضوری برقرار است و افراد می توانند بنابر خواست خود یکی از روش های ایجاد شده را انتخاب کنند.

همچنین محصولات اولیه ای که از آنها نام برده شد نیز در همین سایت قابل سفارش هستند که البته تعداد محصولات اولیه ما به همین چند تا محصول محدود نمی شود و ما تعداد زیادی از مواد اولیه مورد نیاز صنایع غذایی را وارد کرده و به صورت فله ای در اختیار واحدهای تولیدی کشور قرار می ‌دهیم.

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای