Rate this post

خرید گوارگام هندی یک خرید مطمئن به حساب می آید زیرا کشور هند بهترین تولید کننده پودر گوار یا گوارگام در جهان است. این ماده یکی از کاربردی ترین مواد اولیه موجود در صنایع غذایی می باشد که باعث ایجاد حالت ژله ای، غلظت، ویسکوزیته شدن و مقاومت در محصولات خوراکی می شود.

خرید گوارگام هندی

توجه داشته باشید که گوارگام Guar Gum دارای چندین نوع است و برخی از آنها غلظت بیشتری به محصولات غذایی می بخشند و برخی دیگر نیز غلظت کمتری ایجاد می کنند. بنابراین در هنگام خرید بسته به محصول تولیدی خود اقدام به انتخاب گوارگام مناسب نمایید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]گوارگام تولید هند میزان غلظت بخشی و تثبیت کنندگی مناسبی داشته و از درجه یک ترین پودرهای گوار در بازار به شمار می آید.[/box]

ضمن اینکه، از این ماده با نام های متعددی یاد می کنند که برخی از آنها عبارتند از صمغ گوار، پودر گوار و آدامس گوار. حال اینکه منظور از گوار چیست و چرا هند بهترین تولید کننده گوارگام می باشد را در ادامه این بخش به صورت کامل توضیح داده ایم. با ما همراه باشید تا هر چه بهتر با این محصول اولیه پر کاربرد آشنا شوید.

دلایل خرید گوارگام هندی توسط تولید کنندگان

دلایل خرید گوارگام هندی توسط تولید کنندگان

یکی از دلایل خرید گوارگام هندی توسط تولید کنندگان به کیفیت بسیار بالا این محصول بر می گردد. مناطق شمالی کشور هندوستان برای کاشت گیاه گوار بسیار مساعد است و در این مناطق، تولید کنندگان به صورت مستمر در حال کاشت و برداشت گیاه گوار هستند.

این گیاه منبع تولید گوارگام است و تولید کنندگان با استفاده از آن اقدام به تولید پودر گوار می نمایند. این محصول جز سازگارترین مواد اولیه است و کار با آن بسیار راحت می باشد به همین خاطر در بخش های زیادی آن را مورد استفاده قرار می دهند.

کاربرد پودر گوار در بخش غذایی guar gum

کاربرد پودر گوار در بخش غذایی guar gum

کاربرد پودر گوار در بخش غذایی guar gum عبارت است از:

  • تولید انواع سس
  • تولید بستنی های مختلف
  • تولید ماکارونی و پاستا
  • تولید انواع کیک و کلوچه
  • تولید کالباس و سوسیس
  • تولید نوشابه های متنوع
  • تولید محصولات کنسرو شده و …

قیمت پودر گوارگام تولید هند

قیمت پودر گوارگام تولید هند

قیمت پودر گوارگام تولید هند بسته به برند و تناژ مد نظر مشتری متفاوت است. بازرگانی سورن این محصول را به صورت عمده ای و بهترین قیمت عرضه می کند و تولید کنندگان کشورمان در هر منطقه ای که باشند می توانند پس از  ثبت سفارش، محصول را دریافت نمایند.

گوارگام از افزودنی های سالم و مجاز است که در دیگر صنایع نیز آن را مورد استفاده قرار می دهند. برای نمونه این محصول در صنعت دارویی، آرایشی بهداشتی و شیمیایی کارآیی داشته و باعث تولید محصولات با کیفیت می شود. قیمت آن نیز کاملا مناسب است به طوری که تولید کننده می تواند آن را در تناژهای سنگین تهیه نماید.

فروش بدون واسطه مواد اولیه

فروش بدون واسطه مواد اولیه

فروش بدون واسطه مواد اولیه باعث کاهش قیمت آنها و رسیدن محصول اصل به دست تولید کنندگان می شود. به این ترتیب، مطمئن ترین روش خرید موادی همچون مواد پایه ای مورد استفاده در صنایع این است که آنها را از مراکز معتبر خریداری نمایید. در خصوص گوارگام نیز به دلیل وارداتی بودنش این موضوع بیشتر صدق می کند و بهتر است از مراکز مجوز دار تامین گردد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای