Rate this post

خرید شکلات روسی و اکراینی طرفداران زیادی دارد و یکی از پرفروش ترین شکلات های وارداتی ما محسوب می شود. شکلات به دلیل انرژی بخش بودن و مواد مغذی داشتن، محبوب و پرطرفدار است و در کشورهای زیادی تولید می گردد. از بین این کشورها، تنها چند کشور به شهرت جهانی دست یافته اند از جمله کشور روسیه و اوکراین که در طی سال ها فعالیت در صنعت شکلات سازی موفق به تولید و صادرات شکلات های باکیفیت شده اند.

خرید شکلات روسی و اکراینی

با ما همراه باشید تا بهتر با این دو شکلات خارجی آشنا شوید و در صورت تمایل نسبت به خرید عمده ای آن اقدام نمایید.

خرید شکلات روسی و اکراینی

خرید شکلات روسی و اکراینی

در مرکز پخش ما، خرید شکلات روسی و اکراینی به دلیل مزه و قیمت مناسب مورد استقبال قرار گرفته است. فروش این شکلات ها و سایر محصولات ما در لاین های مختلف از انواع پودر کاکائو گرفته تا انواع روغن های گیاهی، مواد پایه ای و … در حجم بالا و به صورت انبوه صورت می گیرد که این فروش انبوه و عمده ای زمینه ساز کاهش قیمت محصولات شده است.

فروش انواع شکلات اکراینی

فروش انواع شکلات اکراینی

یکی از لاین های فروش ما، به فروش انواع شکلات اکراینی اختصاص یافته است. اوکراین در صنایع غذایی تجربه بالایی دارد و در تولید انواع شکلات، موفق به تولید مدل ها و طعم های مختلفی شده است. یکی از برندهای معروف و جهانی اوکراین، Roshen نام دارد که در کشورهای زیادی توزیع شده است. کشور ما هم یکی از مصرف کنندگان شکلات روشن اوکراین است که ما آن را در مدل های مختلف و در وزن های عمده ای به سراسر کشور ارسال می نماییم.

پخش شکلات روسی به سراسر کشور

پخش شکلات روسی به سراسر کشور

علاوه بر شکلات های اکراینی، ما توزیع و پخش شکلات روسی به سراسر کشور را نیز انجام‌‌ می دهیم. شکلات های روسی از دیگر شکلات های وارداتی محبوب ما هستند که مراکز مختلف در سایر شهرها آن را عمده ای خریداری می نمایند. این شکلات ها مانند شکلات های اکراینی از طعم خوبی برخوردار بوده و از نظر بسته بندی نیز وضعیت مطلوبی دارند.

استقبال مردم از شکلات های خارجی

استقبال مردم از شکلات های خارجی

یکی از مواردی که موجب تداوم ورود انواع شکلات به ایران شده است استقبال مردم از شکلات های خارجی می باشد. بنابراین این تمایل منجر به فروش بالا شکلات های وارداتی شده است که در نهایت با افزایش تقاضا، ورود آنها نیز شدت بیشتری می گیرد.

شکلات یک خوراکی است که مصرف کننده اش تمایل به امتحان کردن طعم های مختلف آن را دارد به همین خاطر از شکلات های خارجی در کنار شکلات های ایرانی استقبال شده است که مهمترین دلیل آن همین تنوع طلبی مصرف کننده می باشد.

عمده فروشی انواع شکلات

عمده فروشی انواع شکلات

بازرگانی سورن، یک توزیع کننده و عمده فروشی انواع شکلات است که انواع شکلات ایرانی و خارجی را به صورت عمده ارائه می نماید. از شکلات های روشن اوکراین گرفته تا شکلاتهای تافی ایرانی. همگی در مجموعه ما با تضمین اصالت کالا و به صورت انبوه عرضه می شوند.

ضمن اینکه مراکز یا افرادی که خریدار شکلات خارجی هستند باید به این نکته توجه نمایند که شکلات های خارجی اصل را فقط باید از مراکز مجوز دار تهیه نمایند چرا که نمونه تقلبی شکلات های خارجی وارد بازار شده است. بنابراین خرید از بازرگانی ها یک خرید امن و با اطمینان خواهد بود.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای