Rate this post

 

درخت کاکائو یکی از درختانی است که بیشتر در مناطق استوایی و گرمسیری رشد می‌کند. این درخت دارای میوه‌هایی است که هر میوه حاوی تعدادی دانه کاکائو است. از دانه‌های کاکائو محصولاتی مانند کره کاکائو و پودر کاکائو تهیه می‌شود. بیشتر موارد مصرف پودر کاکائو در تولید شیرینی و شکلات است. در ایران نیز این درخت در مقیاس‌های کوچک کشت می‌شود. این تعداد پاسخگوی نیازهای مصرفی کشور نیست، به همین دلیل بیشتر پودر کاکائو مصرفی کشور از طریق واردات تأمین می‌شود. در ادامه بیشتر با برندهای پودر کاکائو و واردکننده کاکائو ترک آشنا خواهید شد.

پودر کاکائو آلتین مارکا اس 9 | S9

پودر کاکائو آلتین مارکا اس 9

در بازار ایران انواع برندهای مختلف پودر کاکائو مانند پودر کاکائو اسپانیایی، هلندی و ترکیه‌ای موجود است. به علت بالا بودن هزینه‌های تولید در کشورهایی مانند اسپانیا و هلند، پودرهای کاکائو این کشورها از قیمت بالایی برخوردارند. به همین دلیل بیشتر کارخانه‌های تولید شیرینی و شکلات برای تولید محصولات خود از پودرهای کاکائو ترکیه‌ای استفاده می‌کنند.

پودر کاکائو آلتین مارکا یکی از برندهای پرفروش ترکیه‌ای در ایران است. این پودر قابلیت رقابت با برندهای اسپانیایی و هلندی را دارد اما از قیمت کمتری برخوردار است. پودر کاکائو آلتین مارکا محصول شرکت ام تی رویال ترکیه است که در دو کد s8 و s9 به فروش می‌رسد. برای خرید این پودر کاکائو به‌صورت عمده می‌توانید به بازرگانی‌ها و مراکز واردکننده کاکائو ترک مراجعه نمایید.

راهنمایی برای خرید پودر کاکائو خالص

راهنمایی برای خرید پودر کاکائو خالص

پودرهای کاکائو در دو نوع نچرال و آلکالایز تولید می‌شوند. پودرهای نچرال خام هستند و دارای رنگی روشن و طعم و رایحه‌ای تند می‌باشند. پودرهای آلکالایز بوداده شده هستند به آن‌ها مواد افزودنی اضافه شد است. پودر کاکائو خالص و مرغوب پودری است که به آن ماده افزودنی مضر اضافه نشده باشد و درصد میزان چربی آن نیز کمتر از 10 نباشد. تشخیص پودر کاکائو خالص کار دشواری است و تنها افراد متخصص می‌توانند این کار را انجام دهند. برای خرید پودر کاکائو خالص بهتر است به مراکز معتبر و بازرگانی‌های واردکننده کاکائو ترک مراجعه نمایید تا از میزان کیفیت پودر کاکائو مطمئن شوید.

شرکت بازرگانی واردکننده کاکائو ترک

واردکننده کاکائو ترک

سورن بازرگانی واردکننده کاکائو ترک است. تمامی محصولات این برند دارای نشان تأییدیه سلامت هستند و از کیفیت بالایی برخوردارند. سورن انواع برندهای مختلف پودر کاکائو اسپانیایی، هلندی، ترکیه‌ای و… را به‌صورت عمده به فروش می‌رساند. محصولات این بازرگانی دارای قیمت مناسبی هستند. این مجموعه برای دسترسی آسان‌تر مشتریان امکان خرید غیرحضوری را نیز فراهم کرده است. جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با واحد پشتیبانی سورن در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای