Rate this post

فروش سی ام سی صنعتی عمده ای تحت چندین برند مطرح خارجی صورت می گیرد. در واقع، پودر سی ام سی صنعتی (CMC) یکی از محصولات وارداتی کشور است که از کشورهای آسیایی نظیر چین و ژاپن خریداری می شود. این پودر درجه یک، مصارف مهم و گسترده ای در صنایع مختلف دارد و صنعتگران از آن به منظور ارتقاء سطح کیفی تولیدات خود استفاده می کنند.

[box shadow=”0 1px 4px rgb(53 19 234 / 30%), 0 0 20px rgba(64, 255, 24, 0.1) inset” align=”center;” ]به این ترتیب، با کمک پودر CMC می توان کیفیت و مقاومت محصولات تولیدی را تا حد زیادی افزایش داد.[/box]

حال اینکه، پودر سی ام سی صنعتی دقیقا چه نوع محصولی است و چه مشخصاتی دارد را در ادامه به صورت کامل توضیح داده ایم. برای اطلاع از ویژگی های این محصول و نحوه خرید عمده آن با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

مرکز فروش سی ام سی صنعتی عمده ای

مرکز فروش سی ام سی صنعتی عمده ای

شرکت بازرگانی سورن به عنوان یک مرکز فروش سی ام سی صنعتی عمده ای و همینطور سایر مواد اولیه موردنیاز صنایع فعالیت می کند. عزیزانی که مایل به خرید عمده سی ام سی صنعتی هستند می توانند سفارش خود را در همین سایت ثبت نمایند. این محصول بسته به مارک آن در کیسه هایی به وزن ۲۰ و ۲۵ کیلوگرم به فروش می رسد.

بنابراین تولیدکنندگان می توانند با در نظر گرفتن وزن هر کیسه نسبت به ثبت سفارش سی ام سی اقدام نمایند. همچنین قیمت پودر سی ام سی صنعتی نیز مناسب بوده و ویژه تولیدکنندگان و تامین کنندگان کشور معین شده است.

به این ترتیب، اگر از کادر تولید یا تامین کشور هستید می توانید با خرید فله ای پودر سی ام سی در هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی نمایید. مجموعه Soren این محصول وارداتی را با تضمین کیفیت و اصالت عرضه کرده و آن را در حداقل زمان در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

مشخصات پودر سی ام سی صنعتی (پودر ثعلب)

مشخصات پودر سی ام سی صنعتی (پودر ثعلب)

با بررسی مشخصات پودر سی ام سی صنعتی (پودر ثعلب) همراه ما باشید. پودر CMC که همان کربوکسی متیل سلولز می باشد به دلیل مشخصات بی نظیری که دارد به یکی از مواد اولیه مهم صنایع تبدیل شده است. با استفاده از کربوکسی متیل سلولز می توان درجه کیفی و استقامت محصولات را تا اندازه چشمگیری افزایش داد.

در رابطه با محصولات غذایی نیز افزودن پودر سی ام سی می تواند باعث حفظ طراوت و تازگی محصولات شده و مقاومت ذوبی آن‌ها را افزایش دهد؛ به صورتی که در برابر حرارت مقاومت خوبی از خود نشان دهند. این مشخصات باعث شده از پودر cmc در مراکزی مانند مراکز تولید بستنی به صورت گسترده استفاده شود.

همچنین یکی از مراکزی که بیشترین استفاده را از پودر cmc دارد و به عبارتی از خریداران بزرگ آن در ایران به حساب می‌آید، مراکز تولید بستنی های سنتی هستند. بستنی های ایرانی بایستی از مقاومت بالایی برخوردار باشند و نقطه ذوب آن‌ها بیش از بستنی های معمولی باشد به همین خاطر تولیدکنندگان با تهیه پودر سی ام سی و افزودن آن به ترکیب بستنی ها این ویژگی را در آن‌ها به وجود می‌ آورند.

واردات پودر سی ام سی از کشورهای مختلف

واردات پودر سی ام سی از کشورهای مختلف

واردات پودر سی ام سی از کشورهای مختلف صورت می گیرد. این این محصول در چندین کشور تولید می شود که از بین این کشورها چین و ژاپن موفق شدند محصولات خود را در بازار جهانی عرضه کند موضوع بیانگر مناسب بودن سطح کیفی تولیدات چین و ژاپن است چرا که بسیاری از کشورها از تولیدات آنها استقبال کرده اند.

از محصولات این کشورها می توان به پودر سی ام سی شاندونگ یولانگ چین (Shandong Yulong) و همینطور پودر سی ام سی سانروز ژاپن (SUNROSE) اشاره کرد. هر دو این محصولات در مجموعه موجود بوده و ویژه کادر تولید کشور به فروش می رسند. به طور کلی، کشورهای چین و ژاپن از تولیدکنندگان مطرح و نامدار مواد اولیه در جهان هستند به خصوص چین که در تولید انواع مواد اولیه تبحر دارد.

ضمن اینکه، واردات سایر محصولات اولیه همچون لسیتین مایع، پودر کاکائو، پودر نارگیل، گوارگام و … در حال انجام است که هر یک از این مواد اولیه را هم می توانید در همین سایت ثبت سفارش کرده و آن‌ها را در زمان کوتاهی دریافت نمایید. درباره این مواد اولیه هم توضیحات لازم در بخش های مربوطه داده شده است که پیشنهاد می کنم این بخش ها را نیز مورد مطالعه قرار دهید.

قیمت سی ام سی صنعتی عمده ای (کربوکسی متیل سلولز)

قیمت سی ام سی صنعتی عمده ای (کربوکسی متیل سلولز)

قیمت سی ام سی صنعتی عمده ای (کربوکسی متیل سلولز) به برند مربوطه و وزن درخواستی خریدار بستگی دارد. شرکت های تولیدی بسته به استراتژی خود یک قیمت را برای محصولاتشان در نظر می گیرند و از آنجایی که، استراتژی شرکت ها و میزان سرمایه گذاری آن‌ها بایکدیگر تفاوت دارد شاهد تفاوت قیمت در محصولات هستیم. برای جویا شدن از قیمت فروش سی ام سی صنعتی عمده ای هر برند می توانید با واحد مشاوره و فروش شرکت تماس گرفته و سوالات خود را پیرامون قیمت و مشخصات هر محصول دریافت نمایید.

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای