خرید انواع محصولات شرکت شکلات آیتن Aitan

شرکت شکلات آیتن ، Aitan chocolate ، تافی آیتن ، خرید شکلات آیتن ، کارخانه شکلات Aitan ، کارخانه تافی آیتن ، شرکت آیتن ، فروش شکلات آیتن 

شرکت شکلات آیتن ، کارخانه ای با سابقه بیش از 25 سال در صنعت تولید انواع شکلات، تافی، بیسکوییت و آبنبات است. پیش از همه این ها شرکت شکلات آیتن تولید کننده قند و شکر بوده و همچنان نیز این محصول جزو محصولات اصلی شرکت آیتن محسوب می شود. کارخانه شکلات سازی آیتن در شهر تبریز واقع شده است. همانطور که می دانید تبریز پایتخت شکلات سازی در ایران لقب گرفته است و بسیاری از کارخانه های قدیمی و جدید تولید شکلات و شیرینی در این شهر ساکن هستند. البته واقع شدن در پایتخت هر محصولی می تواند از جنبه های مختلفی باعث بهره وری بیشتر و پایین تر شدن هزینه های تولید شود.

شرکت شکلات آیتن

تاریخچه شرکت شکلات های ایرانی

سابقه تولید شکلات و تافی در ایران نزدیک به 80 سال است. این قدمت در مقایسه با قدمت ساخت کاکائو و شرکت های قدیمی دنیا که چندصد سال هستند مقدار کمی محسوب می شود. اما در همین مدت نسبتا کم، شاهد پیشرفت بسیار زیادی در شکلات سازی ایران  یوده ایم و علاوه بر فروش و عرضه بالای شکلات و تافی در داخل کشور، حجم صادرات شکلات و تافی ایرانی در سایر کشورها نیز عدد بسیار قابل توچهی است. به طوریکه در سال اخیر عدد رسمی فروش شکلات و تافی در حوزه صادرات به بیش از یک میلیارد دلار (1.000.000.000 $) رسیده است که این عدد نسبت به بسیاری از صنایع غذایی دیگر که قدیمی تر بوده اند، نیز بسیار بیشتر است. این حجم فروش و استقبال کشورهای داخلی باعث شده است تا در طول چند سال گذشته شرکت های شکلات سازی جدید  بسیاری در این عرصه ورود کنند و امروزه در طول نزدیک به 5 سال تعدا کارخانه های تولیدی شکلات به بیش از 2 برابر رسیده است.

شرکت شکلات آیتن

محبوبیت فروش محصولات شرکت شکلات آیتن در داخل و خارج از کشور Aitan

همانطور که عنوان شد، شرکت شکلات ایتن  َAitan سابقه ای قدیمی و نزدیک به سی ساله دارد. در طول سالهای فعالیت این شرکت، با همت کارشناسان و واحد تحقیق و توسعه همواره سعی در توسعه محصولات و توسعه تولید و افزایش کیفیت بوده است. لذا در حال حاضر شاهد تولید و عره بسیار بالای انواع شکلات، تافی و سایر انواع محصولات در داخل کشور در سراسر شهرستان ها و نیز کشورای خارجی هستیم. به طوریکه روزانه درخواست های متعددی از کشورهای خارجی برای خرید شکلات، خرید تافی، خرید ویفر و سایر محصولات هستیم و بسیاری از شکلات ها و ویفرهای آیتن امروزه در خارج از کشور شناخته شده و معروف هستند.

شرکت شکلات آیتن

دلایل فروش بالای شکلات، تافی و ویفر آیتن Aitan

کارخانه  شکلات آیتن علاوه بر تولید شکلات و تافی، محصولات اصلی دیگر ی مانند شکر و قند هم تولید میکند. با در نظر گرفتن این نکته که مواد اولیه اصلی شکلات و تافی شکر است، می توان فهمید که هزینه تمام شده پایین تر، باعث قیمت تمام شده پایین تر شده و در نتیجه شکلات و تافی ارزان تری را می توان تهیه و تولید کرد که این اتفاق در شرکت شکلات آیتن رقم می خورد. در منار این موضوع فروش بالای محصولات در داخل و خارج از کشور سبب شده تا حجم تولید بسیار بالا شود کمک بیشتری در پایین آوردن هزینه ها و قیمت فروش شکلات و تافی و ویفر شود.

شرکت شکلات آیتن

تولید و فروش انواع شکلات، تافی و ویفر در شرکت شکلات آیتن Aitan

محصولات تولیدی شرکت ایتن شامل تنوع زیر است. برای خرید شکلات تافی و ویفر ایتن به صورت مستقیم با واحد فروش و پشتیبانی در تماس باشید.

 • تافی رولن در انواع طعم ها
 • تافی کره  ای
 • تافی دارچینی
 • تافی نعنایی
 • تافی چهارگوش طلایی
 • تافی میوه ای در انواع مختلف
 • تافی ترش
 • آبنبات توت فرنگی
 • آبنبات عسلی
 • آبنبات و بن بن قهوه
 • انواع ویفر ساده و رولی
 • قند و شکر

شرکت شکلات آیتن

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه خرید محصولات شرکت شکلات آیتن، بسته بندی های، شرایط خرید، نحوه ثبت سفارش و غیره با واحد فروش و پشتیبانی ما در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
فهرست