Rate this post

اسمارتیز ارزن فله صادراتی را می‌توانید از طریق مراکز تولید کننده خریداری نمایید. اسمارتیز محصولی شکلاتی محسوب می‌شود. کارخانه‌ اسمارتیز سازی از بهترین پودرهای کاکائو برای تهیه اسمارتیز استفاده می‌کند. در ایران ده‌ها مرکز تولیدی درزمینهٔ تهیه اسمارتیز فعالیت دارند. هر روز این محصول با حجم و تناژ بالا تولید و روانه بازار می‌شود.

می‌توان اسمارتیز را در مارک‌های متنوع و به شکل فله‌ای خریداری کرد. مارک‌های ایرانی از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند. ازاین‌رو می‌توان این محصولات را جهت صادرات نیز مورد استفاده قرار داد.

اسمارتیز ارزن فله صادراتی

انواع اسمارتیز ارزان فله صادراتی

اسمارتیزها را می‌توان برحسب عوامل مختلفی دسته‌بندی کرد. یکی از دسته‌بندی‌ها با توجه به‌اندازه و سایز اسمارتیز انجام می‌گیرد. اسمارتیز در شکل‌های متنوع و با اندازه‌های ریز و درشت تولید می‌شود.

مربع، دایره، قلب و… برخی از شکل‌های اسمارتیز ریز محسوب می‌شود. همچنین می‌توان اسمارتیز را با توجه به رنگ آن دسته‌بندی کرد. در این صورت اسمارتیزها به دو دسته تک‌رنگ و چند رنگ تقسیم‌بندی می‌شوند. اسمارتیزهای چند رنگ به اسمارتیز رنگین‌کمانی نیز شرت دارند.

تقسیم‌بندی دیگر اسمارتیز به مغزدار و ساده انجام می‌شود. هر دو نوع دارای روکش رنگی هستند. برای تولید اسمارتیزهای مغزدار کشمش و گردو نیز استفاده می‌شود. تمامی انواع اسمارتیزها از بسته‌بندی‌های مختلفی برخوردارند. برخی از محصولات دارای بسته‌های جذاب عروسکی بوده و به شکل گرمی عرضه می‌شوند.

این محصولات برای استفاده کودکان عرضه می‌شود. گاهی نیز اسمارتیز را در بسته‌های نایلونی و دبه‌ای عرضه می‌کنند. این اسمارتیزها برای قنادی‌ها و کافی‌شاپ‌ها استفاده می‌شوند.

انواع اسمارتیز ارزان فله صادراتی را می‌توان به‌صورت مستقیم از تولیدکنندگان اسمارتیز در ایران خریداری کرد. اسمارتیز ارزان فله صادراتی دارای بسته‌های کیلویی هستند. این محصولات را می‌توان با تناژهای بالا خریداری کرده و به کشورهای مختلف صادر کرد.

اسمارتیز ارزن فله صادراتی | انواع اسمارتیز

تامین مواد اولیه اسمارتیز

جهت تولید اسمارتیز مرغوب و خوش‌طعم باید از مواد اولیه باکیفیت و مناسب استفاده کرد. تامین مواد اولیه اسمارتیز را می‌توان از طریق مراکز بازرگانی متعدد انجام داد. از مهم‌ترین مواد اولیه اسمارتیز می‌توان به پودر کاکائو و روغن مخصوص اشاره کرد. پودرهای کاکائو دارای انواع مختلفی هستند. برخی از این محصولات نچرال و برخی آلکالایز هستند.

پودرهای کاکائو آلکالایز بیشتر جهت تولید اسمارتیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصول از کشورهای متعددی با مارک‌ها و قیمت‌های متفاوت وارد می‌شود. در میان پودرهای کاکائو مختلف برخی از برندها برای تولید اسمارتیز مناسب‌تر هستند. ازجمله این برندها می‌توان به پودر کاکائو کارگیل هلندی و پودر کاکائو آلتین مارکا ترکیه‌ای اشاره کرد.

برای تولید اسمارتیز نباید از هر نوع چربی استفاده کرد. کره کاکائو یکی از انواع روغن‌هایی است که می‌توان از آن برای تهیه اسمارتیز استفاده کرد. این محصول کمیاب و گران‌قیمت است. ازاین‌رو می‌توان از جایگزین‌های روغن کاکائو مانند روغن سی بی اس استفاده کرد. این محصول با قیمت کمتری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

می‌توان از مراکز بازرگانی این محصولات را با پایین‌ترین نرخ خریداری کرد. با استفاده از مواد اولیه مرغوب اسمارتیز ارزن فله صادراتی را می‌توان با بهترین کیفیت به بازارهای جهانی عرضه کرد.

اسمارتیز ارزن فله صادراتی | مواد اولیه اسمارتیز

قیمت فروش اسمارتیز صادراتی

قیمت فروش اسمارتیز صادراتی بستگی به عوامل مختلفی دارد. اگر این محصول را به شکل مستقیم از تولیدکننده اسمارتیز ارزن فله صادراتی خریداری نمایید خریدی بدون واسطه و با قیمت مناسب تجربه خواهید کرد. به‌طورکلی قیمت اسمارتیزها با توجه به فاکتورهای زیر قابل‌تغییر خواهد بود:

  • نوع شرکت تولیدکننده و مارک اسمارتیز

  • اندازه و نوع اسمارتیز

  • وزن بسته‌بندی اسمارتیز

  • روش خرید و میزان سفارش محصول

برای استعلام از قیمت اسمارتیز عمده می‌توانید با مراکز فروش در تماس باشید.

اسمارتیز ارزن فله صادراتی | قیمت اسمارتیز

تولیدکننده اسمارتیز تک‌رنگ و چند رنگ

مجموعه سورن یکی از مراکز تولیدکننده اسمارتیز فله تک‌رنگ و چند رنگ محسوب می‌شود. سورن انواع اسمارتیزهای مرغوب صادراتی را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند.

سورن علاوه بر اسمارتیز محصولات دیگری نظیر شکلات و مواد اولیه اسمارتیز و شکلات را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. سورن تنها سفارش‌های عمده با حجم بالا را می‌پذیرد و در تامین محصولات با هر تناژی هیچ محدودیتی ندارد.

اسمارتیز ارزن فله صادراتی | تولیدکننده اسمارتیز

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای