4/5 - (2 امتیاز)

سوربیتول شکلات سازی

سوربیتول شکلات سازی از نوع کریستالی یا پودری بوده و با به کار رفتن در انواع شکلات، طعم شیرینی به آنها می بخشد. عملکرد سوربیتول به گلیسیرین شباهت زیادی داشته و دارای ویژگی هایی همچون نرم کنندگی، شیرین کنندگی و محافظت از بافت محصولات می باشد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]این محصول اولیه، غیرسمی و سالم است و آن را در شکلات های رژیمی به جای شیرینی های پر ضرر مورد استفاده قرار می دهند.[/box]

سلامت این محصول و کاربردهای گسترده اش منجر به ورود آن به صنایع دارویی و آرایشی بهداشتی نیز شده است به صورتی که شاهد استفاده از آن در تولید خمیر دندان ها و سایر محصولات بهداشتی هستیم.

بازرگانی سورن، متعهد شده است تا این محصول اولیه پرکاربرد را در کیفیت بالا و با قیمت استثنایی در اختیار کادر تولید کشور قرار دهد و از تولیدکنندگان کشورمان حمایت کامل را به عمل آورد. در ادامه ما را همراهی نمایید تا با این افزودنی پرکاربرد آشنا شده و در صورت تمایل نسبت به خرید عمده آن اقدام نمایید.

سوربیتول شکلات سازی Chocolate sorbitol

سوربیتول شکلات سازی Chocolate sorbitol

از مشخصات بارز سوربیتول شکلات سازی Chocolate sorbitol می توان به کنترل رطوبت و بافت ساز بودن آن اشاره نمود. کاربردهای این ماده اولیه منجر به استفاده از آن در تولید آدامس های درجه یک و غذاهای یخ زده یا کنسروی شده است.

بنابراین سوربیتول علاوه بر شکلات سازی، در محصولات غذایی دیگری نیز به کار می رود اما از آنجایی که در شیرین سازی نقش مهمی را ایفا می کند بیشتر در زمینه تولید شکلات به کار گرفته می شود.

در این راستا، تولیدکنندگان شکلات در ایران و خارج از کشور جهت بهبود بافت و طعم محصولات خود، سوربیتول را در تناژ بالا تهیه نموده و در تولیداتشان مورد استفاده قرار می دهند.

کاربرد سوربیتول در صنایع شیرینی جات

کاربرد سوربیتول در صنایع شیرینی جات

کاربرد سوربیتول در صنایع شیرینی جات محدود به بخش شکلات سازی نیست و آن را در تولید انواع شیرینی به کار می گیرند. با وجود اینکه سوربیتول پنجاه درصد ساکاروز شیرین است اما یک سوم آن کالری داشته و باعث افزایش وزن افراد نمی شود به همین خاطر در محصولات رژیمی نیز کاربرد زیادی دارد.

در صنایع غذایی، نیاز به سوربیتول کاملا احساس می شود و از افزودنی های اساسی به شمار می آید زیرا توجه به سلامت بدن و خرید محصولات سلامت محور مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است که بر همین اساس تولیدکنندگان جهت رضایت این گروه از مشتریان خود اقدام به تولید مواد خوراکی با افزودنی های درجه یک مانند سوربیتول می کنند.

خرید عمده سوربیتول با قیمت ویژه

خرید عمده سوربیتول با قیمت ویژه

خرید عمده سوربیتول با قیمت ویژه توسط تولیدکنندگان انواع شکلات و سایر محصولات انجام می گیرد. همانطور که اشاره شد افزودن این ماده موجب شده شکلات ها در برابر آسیب هایی مانند خشک شدن و یا سفتی بیش از حد محافظت شوند.

از آنجایی که این مسائل و حفظ طراوت انواع شکلات برای تولیدکنندگان شان مهم و حائز اهمیت است در فرمولاسیون آنها از سوربیتول استفاده می شود. ما سوربیتول مرغوبی را به تولیدی های سراسر کشور ارسال می نماییم که هم اکنون خرید فله ای آن در همین سایت میسر می باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای