Rate this post

قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا با توجه به وزن درخواستی مشتری تعیین می گردد. به این معنا که اگر مشتری محصول را در تناژ بالا خریداری نماید قیمت آن تا حد امکان شکسته شده و به حداقل قیمت تبدیل می شود. در مقابل، خرید جزئی پودر نارگیل نیز گران تر از فروش عمده ای آن تعیین می شود.

قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا

به این ترتیب، اشخاصی که می خواهند این محصول را در وزن پایین خریداری نمایند بهتر است به فروشگاه های سراسر کشور رجوع نمایند اما کارگاه های تولیدی یا قنادی ها که مصارف زیادی دارند معمولا خرید فله ای پودر نارگیل را انتخاب می کنند.

بازرگانی پخش مواد اولیه سورن که انواع محصولات اولیه نظیر پودر نارگیل، پودر کاکائو، پودر ثعلب CMC، گوارگام، سوربیتول و ده ها ماده مهم اولیه را عرضه می نماید این محصولات را با بهترین قیمت در اختیار کادر تولید کشور قرار می دهد.

قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا (Coconut powder)

قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا (Coconut powder)

جهت اطلاع از قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا (Coconut powder) می توانید با واحد فروش Soren تماس حاصل نمایید و از قیمت جدید این محصول اطلاع پیدا کنید. کشور سریلانکا در زمینه تولید پودر نارگیل تجربه بالایی داشته و سال ها از صادر کنندگان این محصول می باشد.

همانطور که می دانید نارگیل از میوه های سخت پوست به شمار می آید که بافت درونی آن نیز محکم و سخت است به همین خاطر پودر نمودن اش نیازمند تجربه بالایی است که نیروهای این کشور به بهترین حالت ممکن این کار را انجام می دهند.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]کیفیت برتر و مرغوبیت پودر نارگیل سریلانکا باعث واردات آن به کشور شده است و این پودر از محصولاتی می باشد که ما همواره آن را به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم.[/box]

بیشترین استفاده از پودر نارگیل نیز در قنادی ها می باشد و تولید کنندگان شیرینی جات از این پودر جهت زیبا سازی، طعم دهی و تولید شیرینی نارگیلی استفاده می کنند. البته قبل از خرید پودر نارگیل بایستی به نوع آن توجه داشته باشید و با توجه به انتظار خود از آن نسبت به خریدش اقدام نمایید. در ادامه انواع پودر نارگیل و کاربردهای هر یک را شرح داده ایم.

انواع پودر نارگیل و مصارف آنها

انواع پودر نارگیل و مصارف آنها

اکنون به بررسی انواع پودر نارگیل و مصارف آنها می پردازیم. این محصول دارای دو نوع مختلف است که عبارتند از پودر نارگیل خشک و پودر نارگیل چرب.

پودر نارگیل خشک جنیه تزییناتی داشته و بر روی سطح کیک و شیرینی های مختلف قرار می گیرد در صورتی که نوع چرب آن به فرمولاسیون شیرینی ها اضافه شده و یک افزودنی خوش طعم به حساب می آید که با استفاده از آن اقدام به تولید شیرینی های مختلف می نمایند.

فروش مستقیم پودر نارگیل سریلانکایی

فروش مستقیم پودر نارگیل سریلانکایی

فروش مستقیم پودر نارگیل سریلانکایی باعث حذف واسطه های این حوزه شده است و از همه مهمتر محصول اصل و با کیفیت به دست تولید کنندگان می رسد. مراکزی که به پودر نارگیل در وزن بالا نیاز دارند می توانند سفارش خود را از طریق همین سایت یا به صورت حضوری در اختیار کادر فروش شرکت قرار دهند. ضمن اینکه، سایر مواد اولیه مورد نیاز قنادی ها نیز در مجموعه موجود می باشد و امکان خرید آنلاین آنها نیز برقرار است.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای