Rate this post

برای آشنایی با یکی از بهترین تولید کننده لسیتین در جهان با ما تا پایان این بخش همراه باشید. لسیتین Lecithin یکی از محصولات پرمصرف و کاربردی صنایع غذایی است که از آن به منظور افزایش کیفیت و عمر مواد غذایی استفاده می کنند. تولیدکنندگان لسیتین، آن را به ۲ حالت پودری و مایع تولید می کنند که مدل مایع آن، مصارف بیشتری دارد.

از مدل پودری یا جامد لسیتین در زمینه هایی مانند تولید نان استفاده می شود؛ اما مدل مایع آن در زمینه هایی همچون تولید کیک، شکلات، شیرینی و … به کار گرفته می شود. در واقع، تولیدکنندگان با افزودن لسیتین به فرمولاسیون تولیدات خود باعث ترکیب شدن هر چه بهتر مواد اولیه با یکدیگر شده و کیفیت بافت محصولاتشان را بهبود می بخشند.

بزرگترین تولید کننده لسیتین مایع

بزرگترین تولید کننده لسیتین مایع

کشور هند با تولید لسیتین های مرغوب به یکی از بزرگترین تولید کننده لسیتین مایع در جهان تبدیل شده است. این کشور آسیایی که روابط خوبی هم با کشور ما دارد در زمینه تولید لسیتین مایع عملکرد درخشانی داشته و محصولات باکیفیتی را به بازار جهانی عرضه نموده است.

[hwgold-dash bcolor=”#fd7″ align=”center” ]تولید باکیفیت لسیتین توسط هند باعث شده بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشور ما خواهان خرید لسیتین هندی باشند و آن را در تناژ بالایی وارد کنند.[/hwgold-dash]

به این ترتیب، واردات لسیتین از هند در وزن های بالایی صورت می گیرد. در واقع، صنعت کشور ما یک صنعت پویا و تا حد زیادی خودکفا است که جهت پشتیبانی همه جانبه از آن، لازم است برخی از مواد اولیه همچون لسیتین در تناژ بالایی وارد شود و تحت شرایط مناسبی به اقصی نقاط ایران ارسال گردد.

کاربردهای لسیتین مایع در صنایع تولیدی

کاربردهای لسیتین مایع در صنایع تولیدی

کاربردهای لسیتین مایع در صنایع تولیدی بسیار متنوع و گسترده است. این محصول که یک مدل بافت چربی است دارای رنگ زرد مایل به قهوه ای بوده و قدرت تحلیل مناسبی دارد. ضمن اینکه، خاصیت آمفی فیلیک یا دو گانه دوستی لسیتین باعث شده در صنایع تولیدی به صورت گسترده از آن استفاده شود.

منظور از دو گانه دوستی لسیتین این است که این محصول هم آب دوست و هم چربی دوست بوده و سازگاری خوبی با مواد مختلف دارد. در واقع، بسیاری از تولیدکنندگان معتقدند که لسیتین یکی از بهترین امولسیون حال حاضر است و به خوبی می تواند کیفیت تولید مواد غذایی را افزایش دهد.

از کاربردهای مهم لسیتین می توان به مواردی همچون بهبود انحلال پذیری در پودرهای دیگر، تثبیت کنندگی، کنترل ویسکوزیته و امولسیفایری اشاره کرد. بنابراین لسیتین یکی از افزودنی های مهم صنایع غذایی است که تاثیر زیادی بر کیفیت محصولات این صنعت می گذارد.

برندهای معروف هندی لسیتین سویا مایع

برندهای معروف هندی لسیتین سویا مایع

در اینجا با برندهای معروف هندی لسیتین سویا مایع آشنا خواهید شود. لسیتین جزء موادی است که منابع مختلفی برای تولید آن وجود دارد و آن را می توان از چندین منابع گیاهی و جانوری همچون دانه آفتابگردان، دانه سویا، زرده تخم مرغ، شیر، گوشت و … استخراج کرد.

از بین این منابع متنوع، این لسیتین سویا است که به دلیل کیفیت مناسب و قیمت پایین تر مورد توجه تولیدکنندگان قرار گرفته است. برندهای هندی که در زیر اسامی آن‌ها را ذکر کرده ایم، محصولات خود را در نوع مایع و با بهره گیری از دانه های سویا تولید کرده اند. این برندهای هندی تولید کننده لسیتین عبارت اند از:

این لسیتین های وارداتی از سطح کیفی مناسبی برخوردار هستند و در بشکه هایی با وزن ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتری به فروش می رسند.

مرکز فروش عمده لسیتین مایع سویا در تهران

مرکز فروش عمده لسیتین مایع سویا در تهران

شرکت بازرگانی سورن به عنوان یک مرکز فروش عمده لسیتین مایع سویا در تهران متعهد شده است که این محصول را جهت رفاه حال مشتریان خود به ۲ روش اینترنتی و حضوری به فروش برساند تا تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم کشورمان در شهرهای دیگر نیز به راحتی بتوانند سفارش خود را ثبت نمایند.

 

[gravityform id=”3″ title=”true” description=”true”]

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای