Rate this post

تفاوت پودر کاکائو تقلبی و اصل چندان زیاد است که استفاده از نمونه‌های تقلبی در مواد غذایی کیفیت این محصولات را پایین می‌آورد. پودرهای کاکائو بازار با کیفیت‌های مختلفی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. معمولاً شناسایی پودر کاکائو اصل و باکیفیت دشوار می‌شود.

تولیدکنندگان مواد غذایی در تلاش‌اند پودر کاکائو باکیفیتی را خریداری نمایند تا کیفیت محصولات افزایش یابد. در این مطلب قصد داریم راه‌های تشخیص پودر کاکائو اصل را برای شما بیان نماییم. البته باید توجه داشت که پودر کاکائو از مراکز معتبر خریداری شود تا از کیفیت محصول اطمینان حاصل گردد. اگر علاقه مند به مطالعه تفاوت پودر کاکائو ترک و هلندی هستید بر روی لینک کلیک کنید.

تفاوت پودر کاکائو تقلبی و اصل

مهم‌ترین تفاوت پودر کاکائو تقلبی و اصل

بسیاری از افراد سودجو ممکن است در هنگام عرضه و تولید پودر کاکائو به آن نشاسته یا اسانس کاکائو اضافه کنند. این کار موجب بی‌کیفیت شدن پودر کاکائو شده و باعث می‌شود این افراد سود بیشتری را کسب کنند. ازاین‌رو شناخت پودر کاکائو اصل و اورجینال دارای اهمیت زیادی است. از مهم‌ترین تفاوت پودر کاکائو تقلبی و اصل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رنگ پودر کاکائو: پودرهای کاکائو اصل هم در رنگ‌های روشن و هم در رنگ‌های تیره تولید می‌شوند. باید توجه داشت که رنگ این پودر کاکائو یکرنگ و یکدست می‌باشد. پودرهای کاکائو تقلبی دارای دانه‌های سفیدرنگ هستند. پودر کاکائو اصل دارای قهوه‌ای پررنگ یا کمرنگ هستند.
  • درصد چربی پودر کاکائو: پودرهای کاکائو اصل دارای درصد چربی بین 10 تا 20 درصد هستند. هنگام خرید به برچسب پودر کاکائو توجه داشته باشید. بر روی این محصولات درصد چربی پودر کاکائو ذکرشده است.
  • میزان زبری و نرمی پودر کاکائو: پودر کاکائو اصل بسیار نرم بوده اما پودرهای کاکائو تقلبی معمولاً زبر هستند.

تفاوت پودر کاکائو تقلبی و اصل

موارد مصرف پودر کاکائو آلکالایزر اصل

پودرهای کاکائو دارای دو نوع طبیعی و آلکالایزر هستند. پودرهای کاکائو آلکالایزر آن دسته از محصولاتی هستند که هنگام تولید به آن‌ها افزودنی اضافه می‌شود. این افزودنی‌ها از میزان اسیدیته کاکائو کاهش داده و تلخی و ترشی آن را از بین می‌برند. همچنین این پودر کاکائو در طی فرآیند تولید بو داده‌شده و خام نیستند. به همین دلیل این پودر کاکائو دارای رنگی تیره‌تر می‌باشد. از موارد مصرف پودر کاکائو آلکالایزر اصل عبارت‌اند از:

  • تولید شیرینی
  • تولید شکلات
  • تولید کلوچه و کیک
  • تولید برخی از محصولات لبنی
  • تولید برخی از انواع بستنی
  • تولید برخی از نوشیدنی‌ها و… .

آشنایی با تفاوت پودر کاکائو تقلبی و اصل و استفاده از محصولات اصل در مواد غذایی موجب افزایش کیفیت این محصولات خواهد شد.

تفاوت پودر کاکائو تقلبی و اصل | موارد مصرف پودر کاکائو

میزان قیمت پودر کاکائو کیلویی

پودرهای کاکائو در بسته‌بندی‌های مختلف گرمی و کیلویی به فروش می‌رساند. میزان قیمت پودر کاکائو کیلویی مناسب‌تر است. البته برندهای مختلفی از پودر کاکائو در بازار موجود است که هر برند محصول کشور خاصی است. میزان قیمت این محصولات متفاوت خواهد بود. با خرید عمده هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. تفاوت پودر کاکائو تقلبی و اصل تنها در ظاهر و کیفیت نیست بلکه میزان قیمت این محصولات نیز متفاوت خواهد بود.

تفاوت پودر کاکائو تقلبی و اصل | قیمت پودر کاکائو

خرید پودر کاکائو اورجینال و اصل

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]خرید پودر کاکائو اورجینال و اصل را می‌توانید از طریق بازرگانی سورن انجام دهید.[/box]سورن بهترین برندهای پودر کاکائو را با قیمت مناسبی به بازار عرضه می‌کند. این مجموعه محصولات را با به شکل عمده و با هر تناژی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

تفاوت پودر کاکائو تقلبی و اصل | خرید پودر کاکائو

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای